Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fakt, zapomniałem o CdR - zawsze większy wybór.
0
Miałem chęć na wieczornego meczosa a tutaj tylko Lazio - Hellas. Cóż, jest czwartek to nic nie poradzę, ale liczę na Wszołka i Furmana.
0
Busquets jest dziwnie wysoko ustawiony.
3
Nie wydaje mi się. Nie interesują mnie sukcesy indywidualne, a osiągnięcia zespołowe. Ja też trzymam kciuki za Lewego.
1
Ten sam syndrom dotyczy Pique i Inieste.
18
Genialne zdjęcie :D
https://mobile.twitter.com/neymarjr/status/696039894599233537/photo/1
0
Ronaldinho sam wie na jaki poziom sportowy stać go w obecnej formie, więc do BPL się nie pcha.
13
Ciężko znaleźć konkurencje dla Godina na środku obrony, a Lewandowski prezentuje podobny poziom do Suareza. (moje zdanie!)
10
Jak wyglądałaby Wasza najlepsza jedenastka jeżeli narodowości nie mogłyby się powtarzać? Moja propozycja: Bravo, Lahm, Chiellini, Godin, Alaba, Busquets, De Bruyne, James Rodriguez, Messi, Lewandowski, Neymar
1
Valencia, Levante, Valencia, Celta, Sporting, Las Palmas i w końcu Arsenal.
0
Turan wszedł, żeby pomóc Atletico - sprawdzone info.
0
Raczej swoich nie będzie rzucać. :P
0
Filipe Luis poszedł na Messiego wyprostowaną nogą, a z powtórki było widać wyraźnie, że mógł jeszcze spokojnie wycofać. Za takie skandaliczne zagranie i chamstwo w jednym należy się co najmniej 10 meczy przerwy dla Brazylijczyka.
1
Będę oglądać.
9
Oby rok 2016 był najlepszym sportowym rokiem w historii; jest masa okazji na EURO ręcznych i nożnych + olimpiada.
0
Rakitić za Munira i można grać!
1
Proszę o plusowanie komentarza inFamous. Z góry dziękuję.
1
Podpinam się pod ten komentarz, gdy wchodzę na fcbarca to po pewnym momencie mam ten sam problem.
1
Komentarz ręcznej na Polsacie nie jest zły, ale przyzwyczaiłem się do tych z TVP.
0
Ławka teraz wygląda co najmniej porządnie.
2
Eder ma jakieś korzenia brazylijskie?
6
Styczeń: Barca, Skoki, ME ręczna i jak tu żyć.
7
Ludzie, nie obijać się tylko wypełniać ankietę. :)
0
Pomyłka liniowego, był spalony.
0
Trzeba odświeżyć stronę.
15
Haha, ter Stegen winner!
1
Bydło, ukarać czerwoną!
0
No proszę, Nawałka nawet ogląda ten mecz.
5
Idę do kibla, a tu Wolski drze mordę i krzyczy "Munir gol!". Myślałem, że się przesłyszałem, ale jednak nieprawdopodobne stało się prawdą. Ehh ja to nie mam szczęścia bo nie wiem kiedy Haddadi strzeli swojego następnego gola...
0
Byłem antyfanem Roberto, muszę się przyznać.