0

Fakt, zapomniałem o CdR - zawsze większy wybór.

0

Miałem chęć na wieczornego meczosa a tutaj tylko Lazio - Hellas. Cóż, jest czwartek to nic nie poradzę, ale liczę na Wszołka i Furmana.

0

Busquets jest dziwnie wysoko ustawiony.

3

Nie wydaje mi się. Nie interesują mnie sukcesy indywidualne, a osiągnięcia zespołowe. Ja też trzymam kciuki za Lewego.

1

Ten sam syndrom dotyczy Pique i Inieste.

0

Ronaldinho sam wie na jaki poziom sportowy stać go w obecnej formie, więc do BPL się nie pcha.

13

Ciężko znaleźć konkurencje dla Godina na środku obrony, a Lewandowski prezentuje podobny poziom do Suareza. (moje zdanie!)

10

Jak wyglądałaby Wasza najlepsza jedenastka jeżeli narodowości nie mogłyby się powtarzać? Moja propozycja: Bravo, Lahm, Chiellini, Godin, Alaba, Busquets, De Bruyne, James Rodriguez, Messi, Lewandowski, Neymar

1

Valencia, Levante, Valencia, Celta, Sporting, Las Palmas i w końcu Arsenal.

0

Turan wszedł, żeby pomóc Atletico - sprawdzone info.

0

Raczej swoich nie będzie rzucać. :P

0

Filipe Luis poszedł na Messiego wyprostowaną nogą, a z powtórki było widać wyraźnie, że mógł jeszcze spokojnie wycofać. Za takie skandaliczne zagranie i chamstwo w jednym należy się co najmniej 10 meczy przerwy dla Brazylijczyka.

1

Będę oglądać.

9

Oby rok 2016 był najlepszym sportowym rokiem w historii; jest masa okazji na EURO ręcznych i nożnych + olimpiada.

0

Rakitić za Munira i można grać!

1

Proszę o plusowanie komentarza inFamous. Z góry dziękuję.

1

Podpinam się pod ten komentarz, gdy wchodzę na fcbarca to po pewnym momencie mam ten sam problem.

1

Komentarz ręcznej na Polsacie nie jest zły, ale przyzwyczaiłem się do tych z TVP.

0

Ławka teraz wygląda co najmniej porządnie.

2

Eder ma jakieś korzenia brazylijskie?

6

Styczeń: Barca, Skoki, ME ręczna i jak tu żyć.

7

Ludzie, nie obijać się tylko wypełniać ankietę. :)

0

Pomyłka liniowego, był spalony.

0

Trzeba odświeżyć stronę.

15

Haha, ter Stegen winner!

1

Bydło, ukarać czerwoną!

0

No proszę, Nawałka nawet ogląda ten mecz.

5

Idę do kibla, a tu Wolski drze mordę i krzyczy "Munir gol!". Myślałem, że się przesłyszałem, ale jednak nieprawdopodobne stało się prawdą. Ehh ja to nie mam szczęścia bo nie wiem kiedy Haddadi strzeli swojego następnego gola...

0

Byłem antyfanem Roberto, muszę się przyznać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?