Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba jako jedyny jestem za Bayernem.
0
Tilen Bartol dzisiaj drugi najdłuższy lot w historii skoków tylko szkoda, że nieustany.
1
A może Adriano chce odejść po tym sezonie, ale chce też żeby Barcelona zarobiła coś na nim?
15
Będzie na chleb z rana.
0
Kto w ogóle będzie losować kulki?
2
Niech koleś obstawia liczby w totka czy coś.
1
Losowanie w ten piątek.
3
Chciałbym parę Atletico - Manchester, ciekawe kto by awansował.
0
Czekał na poprzeczkę.
9
Ciekawe jak los skojarzy zespoły w 1/4 LM, para Wolfsburg - Benfica byłaby na pewno szokująca, ale możliwa.
0
Atletico pewniaczek, a tu proszę.
0
18 marca 2016 - czyli w ten piątek
0
Filipe Luisa ciągnie do środka tak samo jak Daniego Alvesa.
1
Hehe, sędzia z Anglii dba o płynną grę.
1
**Dynamo Kijów
6
Nawet jak będą karne to obstawiam Atletico bo mają Oblaka.
0
Ale Ateltico wygląda słabo na tle PSV, totalny szok - a przecież grają na Vicente Calderon.
0
Chelsea awansowało do 1/2 Młodzieżowej Ligi Mistrzów, a radość taka jakby to był zwykły sparing.
0
Jestem ciekaw czy Guardiola znowu odpadnie w 1/2 LM z hiszpańskim klubem. W 2014 był Real, w 2015 Barca, a teraz pora na Atletico?
3
Alves zachowuje się jak małe dziecko, które próbuje zwrócić swoją uwagę na siebie. :D Mathieu to się wczuł i rzucił tę pieluchę dalej.
1
Dla mnie to wygląda tak (chodzi mi o ligi):
Hiszpania > długo nic > Niemcy, Anglia, Włochy > długo nic > Francja, Portugalia, Rosja
0
Dzięki za odzew. Natomiast według mnie to jest trochę idiotyczne, że 6 miejsce już daje x1,5 bo powinni to zrobić od 7 miejsca.
2
Czy ktoś się orientuje dlaczego liga francuska w kwestii złotego buta ma współczynnik x1,5? Np. liga izraelska i polska mają też x1,5, a najlepsze ligi świata (a według mnie francuska liga to czołówka) mają x2.
5
Perełka z ligi rumuńskiej. Co za dzikusy.
http://i.imgur.com/8p8lWvX.png
0
Villarreal - Barcelona 2
Real - Sevilla 2
Manchester City - Manchester United X
Legia - Lech 1
2
Bardzo zdolny piłkarz, życzę mu powodzenia.
0
Jak zobaczyłem nagłówek na sport.pl to chciałem otworzyć szampan, ale tam jak zwykle pracują idioci.
2
Boruc dzisiaj lepszy od Fabiańskiego, brawo Bournemouth!
0
Będzie dzisiaj Peryskop?
0
Cel: Droga do 10:0
Czas: 0,5 h