Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na to wygląda, że Ter Stegen zagra dopiero 22 maja.
0
http://i.imgur.com/E1KviTx.png
Szpakowski - typowy madridista
2
Trudno, Barcelonie się nie udało obronić Ligi Mistrzów to teraz trzymam kciuki za Bayern w tych rozgrywkach.
1
Ci którzy mają ból dupy, że powinien być karny mają rację, ale jaka byłaby pewność, że Barca strzeli tego karnego? Prawdopodobieństwo wynosi 50%, a po za tym to Iniesta nie powinien brać udziału w tej akcji bo to skandal, że dostał żółtą a nie czerwoną.
0
Pique po strzeleniu gola w El Clasico gra takie dno, że tego nie da się opisać. Niestety strzelona bramka zamiast mu pomóc to mu niestety zaszkodziła.
3
Co oni mają z tymi butami!? Cały czas się ślizgają!!!
0
Według mnie Messi grałby na prawym skrzydle i robiłby tam rajdy schodząc do środka, ale obecnie jest troszeczkę poza formą. Widać to po jego ruchach; jest jakiś spięty, mało dynamiczny i jedynie co może pokazać to przerzuty wykonywane z środka pola. W takiej sytuacji zastanawia mnie dlaczego szans nie dostaje Aleix Vidal, który mógłby porobić zamieszania na prawej flance i dać do składu trochę świeżości.
2
Według mnie PSG prezentuje średni poziom. Paryżanie nie potrafią wygrać z przeciętnym Manchesterem City u siebie i mogą odpaść znowu w ćwierćfinale. Mimo wszystko najgroźniejszymi rywalami jest Real, a zwłaszcza Bayern.
1
Kogo i w jakiej kolejności wystawilibyście do strzelania w rzutach karnych? Moja propozycja:
1. Messi
2. Rakitić
3. Busquets
4. Dani Alves
5. Suarez
1
W lidze BBVA można pozwolić sobie na jeszcze jedną porażkę, w Lidze Mistrzów można też przegrać z Atletico a i tak można awansować do 1/2 tylko, że nie tędy droga.
1
Czemu Busquets i Pique mają pretensje? :O
0
O co chodzi z tą panią?
0
A moim zdaniem, Munir zamiast pociągnąć jakąś indywidualną akcję to patrzy się na pozostałych zawodników i czeka.
6
Pique w tej akcji zrobił więcej niż Munir przez cały mecz.
5
Dobra, trzeba lecieć z strategią Świerczewskiego zwaną "Na aferę".
0
Najgorszy mecz Turana w Barcelonie.
8
Messi dzisiaj nic nie gra bo jest myślami w Ekstraklasie i zastanawia się kto awansował do ósemki: Ruch czy Podbeskidzie.
4
Pedro by strzelił.
0
Mam wrażenie, że ten pies z bandy zaraz wyskoczy na murawę.
1
Rafinhe można jeszcze usprawiedliwić bo wraca po kontuzji co nie zmienia faktu, że zmiany są konieczne.
0
Turan w reprezentacji to zupełnie inny piłkarz.
9
Gdyby Messi wykonałby chociaż jeden rajd to reszta zespołu zaczęłaby biegać, a tak to wszyscy widzą że Messi człapie to i reszta robi to samo.
0
Illaramendi poszedł śladami Torresa.
3
Vermaelen za Munira, a Pique na pozycję środkowego napastnika. Potrzeba nam walczaka w środku, a Suareza dzisiaj nie ma.
0
Człowieku, przestań tak krakać.
0
Pique takie same krycie jak tydzień temu gdy Benzema strzelił gola...
0
Komentarz usunięty
0
Kto ma więcej asyst w lidze? Busi czy Roberto?
0
Biorę pod uwagę te rozgrywki, który rozpoczęły się w 1992.
0
Z nostalgią wspominam wydarzenia na Anoeta w poprzednim sezonie.