0

Na to wygląda, że Ter Stegen zagra dopiero 22 maja.

0

http://i.imgur.com/E1KviTx.png
Szpakowski - typowy madridista

2

Trudno, Barcelonie się nie udało obronić Ligi Mistrzów to teraz trzymam kciuki za Bayern w tych rozgrywkach.

1

Ci którzy mają ból dupy, że powinien być karny mają rację, ale jaka byłaby pewność, że Barca strzeli tego karnego? Prawdopodobieństwo wynosi 50%, a po za tym to Iniesta nie powinien brać udziału w tej akcji bo to skandal, że dostał żółtą a nie czerwoną.

0

Pique po strzeleniu gola w El Clasico gra takie dno, że tego nie da się opisać. Niestety strzelona bramka zamiast mu pomóc to mu niestety zaszkodziła.

3

Co oni mają z tymi butami!? Cały czas się ślizgają!!!

0

Według mnie Messi grałby na prawym skrzydle i robiłby tam rajdy schodząc do środka, ale obecnie jest troszeczkę poza formą. Widać to po jego ruchach; jest jakiś spięty, mało dynamiczny i jedynie co może pokazać to przerzuty wykonywane z środka pola. W takiej sytuacji zastanawia mnie dlaczego szans nie dostaje Aleix Vidal, który mógłby porobić zamieszania na prawej flance i dać do składu trochę świeżości.

2

Według mnie PSG prezentuje średni poziom. Paryżanie nie potrafią wygrać z przeciętnym Manchesterem City u siebie i mogą odpaść znowu w ćwierćfinale. Mimo wszystko najgroźniejszymi rywalami jest Real, a zwłaszcza Bayern.

1

Kogo i w jakiej kolejności wystawilibyście do strzelania w rzutach karnych? Moja propozycja:
1. Messi
2. Rakitić
3. Busquets
4. Dani Alves
5. Suarez

1

W lidze BBVA można pozwolić sobie na jeszcze jedną porażkę, w Lidze Mistrzów można też przegrać z Atletico a i tak można awansować do 1/2 tylko, że nie tędy droga.

1

Czemu Busquets i Pique mają pretensje? :O

0

O co chodzi z tą panią?

0

A moim zdaniem, Munir zamiast pociągnąć jakąś indywidualną akcję to patrzy się na pozostałych zawodników i czeka.

6

Pique w tej akcji zrobił więcej niż Munir przez cały mecz.

5

Dobra, trzeba lecieć z strategią Świerczewskiego zwaną "Na aferę".

0

Najgorszy mecz Turana w Barcelonie.

8

Messi dzisiaj nic nie gra bo jest myślami w Ekstraklasie i zastanawia się kto awansował do ósemki: Ruch czy Podbeskidzie.

4

Pedro by strzelił.

0

Mam wrażenie, że ten pies z bandy zaraz wyskoczy na murawę.

1

Rafinhe można jeszcze usprawiedliwić bo wraca po kontuzji co nie zmienia faktu, że zmiany są konieczne.

0

Turan w reprezentacji to zupełnie inny piłkarz.

9

Gdyby Messi wykonałby chociaż jeden rajd to reszta zespołu zaczęłaby biegać, a tak to wszyscy widzą że Messi człapie to i reszta robi to samo.

0

Illaramendi poszedł śladami Torresa.

3

Vermaelen za Munira, a Pique na pozycję środkowego napastnika. Potrzeba nam walczaka w środku, a Suareza dzisiaj nie ma.

0

Człowieku, przestań tak krakać.

0

Pique takie same krycie jak tydzień temu gdy Benzema strzelił gola...

0

Komentarz usunięty

0

Kto ma więcej asyst w lidze? Busi czy Roberto?

0

Biorę pod uwagę te rozgrywki, który rozpoczęły się w 1992.

0

Z nostalgią wspominam wydarzenia na Anoeta w poprzednim sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?