Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Barcelona złapała syndrom Realu; leszczom wbijamy niebotyczną ilość goli, a w kluczowych spotkaniach przegrywamy.
0
Wiesz, jak dwa razy z rzędu strzela się 4 gole to robi to ogromne wrażenie, ale kwestią jest to jak szybko Suarez wróci na Ziemią bo Messi w kosmosie się udomowił na stałe. ;)
1
OFICJALNIE!
Luis Suarez w tym tygodniu zameldował się u Messiego na innej planecie. #kosmita
2
Patrzę teraz na te komentarze i reakcja taka jakby to Real dostał niesłusznie karnego. :D
0
Ale druk idzie.
0
Luis Suarez w FUT dostanie IFa 98, a TOTSa na 99.
1
Mirosławski mówił o tym, że podobno jak Pique robił peryskopa to był tam Vidal i opowiadał on o tym jak on musi siedzieć na ławce z Mathieu i Lucho to się nie spodobało.
0
Luis Suarez nowym liderem klasyfikacji strzelców ligi hiszpańskiej + nowym liderem w klasyfikacji Złotego Buta!!!
0
Jestem ciekaw na ile to prawda z tym Vidalem i peryskopem.
0
Iniesta asysta, zapisz to!
0
Dobrze, że Neymar strzelił z Deportivo bo tak miałby bardzo długą serię bez strzelonego gola.
0
Sporting wygrał dzisiaj jakby co.
0
Dobrze, że wyszedł mu strzał w 2009 r.
3
Dzięki, rzeczywiście jesteś człowiek Info.
0
Dlaczego zszedł Sergi???
0
Mirosławski śmieje się z Szpakowskiego i "marszcze rano", a sam tak mówi.
0
Rybus dzisiaj nie strzelił karnego, ale gola i tak strzelił.
2
Podbeskidzie zamiast wziąć się w garść to płaczą, że nie weszli do ósemki...
0
Ale tam jest niezła ulewa.
0
Pogoń pewnie zremisuje.
1
Fabregas dzisiaj 3 asysty, brawo.
1
No nic, Real zdobywa trzy punkty na ciężkim terenie, Atletico pewnie wymęczy wygraną no i Barcelona gra z Gijon, ale na Camp Nou powinna wygrać bez problemów.
0
Zastanawia mnie czemu wszyscy komentatorzy są za Realem. Chyba to efekt tego, że wszyscy wspominają z sentymentem Real Galacticos.
0
Tutaj nie rozchodzi się tylko o gole, a też o kreowanie sytuacji, branie na siebie ciężaru gry czy czysto piłkarskiej jakości. Dobrze, że Munir strzelił kilka ważnych goli, ale nie jest on w stanie zastąpić nikogo z trio nawet jak Suarez, Messi czy Neymar są w słabej formie.
0
No, no Hajto teraz wymienia całą kadrę Wolfsburga, który odpadł w 1/4 z Realem.
0
Według mnie różnica tkwi w wykorzystywaniu szansy. Vazquez jak już ją dostaje to zawsze ją wykorzystuje; natomiast Munir czy Sandro marnują okazje jakie daje im Lucho.
0
Hajto zadał zagadkę, a potem stwierdził, że sam nie zna odpowiedzi na tę zagadkę.
1
Nie martw się, ja też tak miałem już milion razy.
2
Ale Vazquez to wspaniały joker, Munir czy Sandro nie mają do niego startu.
0
Jak ja się cieszę, że na EURO będzie komentować Hajto bo będzie mega sympatycznie.