3

Barcelona złapała syndrom Realu; leszczom wbijamy niebotyczną ilość goli, a w kluczowych spotkaniach przegrywamy.

0

Wiesz, jak dwa razy z rzędu strzela się 4 gole to robi to ogromne wrażenie, ale kwestią jest to jak szybko Suarez wróci na Ziemią bo Messi w kosmosie się udomowił na stałe. ;)

1

OFICJALNIE!
Luis Suarez w tym tygodniu zameldował się u Messiego na innej planecie. #kosmita

2

Patrzę teraz na te komentarze i reakcja taka jakby to Real dostał niesłusznie karnego. :D

0

Ale druk idzie.

0

Luis Suarez w FUT dostanie IFa 98, a TOTSa na 99.

1

Mirosławski mówił o tym, że podobno jak Pique robił peryskopa to był tam Vidal i opowiadał on o tym jak on musi siedzieć na ławce z Mathieu i Lucho to się nie spodobało.

0

Luis Suarez nowym liderem klasyfikacji strzelców ligi hiszpańskiej + nowym liderem w klasyfikacji Złotego Buta!!!

0

Jestem ciekaw na ile to prawda z tym Vidalem i peryskopem.

0

Iniesta asysta, zapisz to!

0

Dobrze, że Neymar strzelił z Deportivo bo tak miałby bardzo długą serię bez strzelonego gola.

0

Sporting wygrał dzisiaj jakby co.

0

Dobrze, że wyszedł mu strzał w 2009 r.

3

Dzięki, rzeczywiście jesteś człowiek Info.

0

Dlaczego zszedł Sergi???

0

Mirosławski śmieje się z Szpakowskiego i "marszcze rano", a sam tak mówi.

0

Rybus dzisiaj nie strzelił karnego, ale gola i tak strzelił.

2

Podbeskidzie zamiast wziąć się w garść to płaczą, że nie weszli do ósemki...

0

Ale tam jest niezła ulewa.

0

Pogoń pewnie zremisuje.

1

Fabregas dzisiaj 3 asysty, brawo.

1

No nic, Real zdobywa trzy punkty na ciężkim terenie, Atletico pewnie wymęczy wygraną no i Barcelona gra z Gijon, ale na Camp Nou powinna wygrać bez problemów.

0

Zastanawia mnie czemu wszyscy komentatorzy są za Realem. Chyba to efekt tego, że wszyscy wspominają z sentymentem Real Galacticos.

0

Tutaj nie rozchodzi się tylko o gole, a też o kreowanie sytuacji, branie na siebie ciężaru gry czy czysto piłkarskiej jakości. Dobrze, że Munir strzelił kilka ważnych goli, ale nie jest on w stanie zastąpić nikogo z trio nawet jak Suarez, Messi czy Neymar są w słabej formie.

0

No, no Hajto teraz wymienia całą kadrę Wolfsburga, który odpadł w 1/4 z Realem.

0

Według mnie różnica tkwi w wykorzystywaniu szansy. Vazquez jak już ją dostaje to zawsze ją wykorzystuje; natomiast Munir czy Sandro marnują okazje jakie daje im Lucho.

0

Hajto zadał zagadkę, a potem stwierdził, że sam nie zna odpowiedzi na tę zagadkę.

1

Nie martw się, ja też tak miałem już milion razy.

2

Ale Vazquez to wspaniały joker, Munir czy Sandro nie mają do niego startu.

0

Jak ja się cieszę, że na EURO będzie komentować Hajto bo będzie mega sympatycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?