0

Dobra spokojnie Barcelona bo ciśnienie rośnie SPOKÓJ!

1

Dobra, kupiłem sobie paliwo na drugą połowę i można świętować!!! :D :D :D

0

Gdzie są Wilkowicz i Święcicki?

0

Rafał Kurzawa - Górnik Zabrze

3

Strona jest zawieszona.

8

No proszę, nawet Perez jest w pierwszym składzie. :D

1

Nie ma baraży.

9

No to mamy skład jak finał LM 2015 z Juve.

0

Lewandowski pozwolił strzelić gola Goetze. Niemiec natomiast podcinka ala Messi.

0

Kurzawa cudowny gol z wolnego, ale czy starczy na utrzymanie?

0

Tak, strzał leciał w światło bramki.

2

Pitry ale ładny gol.

0

Jestem ciekaw czy zaliczą tego gola Lewandowskiemu bo to był rykoszet, który zmienił lot toru piłki.

0

W eliminacjach do MŚ (Rosja 2018) zostaną zmodyfikowane grupy eliminacyjne, ponieważ Kosowo i Gibraltar stali się członkami FIFA. Ciekawe czy do "polskiej" grupy zostanie dolosowany Gibraltar czy Kosowo.

edit://
Kosowo trafi do grupy H albo I, a Gibraltar do grupy H albo I ponieważ w tych dwóch grupach jest tylko 5 drużyn.

1

Tatry według mnie.

0

Ciekawe kto z tej trójki będzie grać w przyszłym sezonie dla Barcelony.

1

Zgadzam się w 100, a nawet więcej procentach - święte słowa.

0

Kto według mnie nie pojedzie na EURO: Tytoń, Salamon, Peszko, Stępiński, Linetty, Katalonbar.

0

Kto poleca dobry stream na sobotę?

3

Pewniacy w 28 grupie: Fabiański, Szczęsny, Boruc, Tytoń, Glik, Piszczek, Rybus, Grosicki, Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Milik, Lewandowski

2

Aston, Newcastle, Norwich

0

Trochę przypakowany ten Denis Suarez. ;)

0

Na otwartym kanale nie będzie łącznie 35 meczy, ponieważ TVP te 11 meczy co pokaże to będą się pokrywały z meczami, które będą pokazane na otwartym Polsacie, czyli na otwartych kanałach będzie 24/51 niestety. :/

1

Niech na futbolhd będzie tylko awaria bo tam idzie oglądać mecze na komputerze i komórce.

0

Czerczesow chyba przebije Skorżę z 2012 roku.

0

West Ham może jeszcze wyprzedzić Manchester City czy nie?

1

West Ham 3:2 :O

0

Pamiętam jak Podbeskidzie awansowało do Ekstraklasy i była to sensacja pokroju Termalici. Po killu latach grania w najwyższej klasie rozgrywkowej spadają do 1. ligi. Patejuk, Damjan, Zajac, Ziajka - nazwiska, które kojarzę z PBB

0

Dzięki bardzo. ;)

0

Ktoś ma więcej asyst w tym sezonie w lidze od Messiego i Suareza (16)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?