Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra spokojnie Barcelona bo ciśnienie rośnie SPOKÓJ!
1
Dobra, kupiłem sobie paliwo na drugą połowę i można świętować!!! :D :D :D
0
Gdzie są Wilkowicz i Święcicki?
0
Rafał Kurzawa - Górnik Zabrze
3
Strona jest zawieszona.
8
No proszę, nawet Perez jest w pierwszym składzie. :D
1
Nie ma baraży.
9
No to mamy skład jak finał LM 2015 z Juve.
0
Lewandowski pozwolił strzelić gola Goetze. Niemiec natomiast podcinka ala Messi.
0
Kurzawa cudowny gol z wolnego, ale czy starczy na utrzymanie?
0
Tak, strzał leciał w światło bramki.
2
Pitry ale ładny gol.
0
Jestem ciekaw czy zaliczą tego gola Lewandowskiemu bo to był rykoszet, który zmienił lot toru piłki.
0
W eliminacjach do MŚ (Rosja 2018) zostaną zmodyfikowane grupy eliminacyjne, ponieważ Kosowo i Gibraltar stali się członkami FIFA. Ciekawe czy do "polskiej" grupy zostanie dolosowany Gibraltar czy Kosowo.
edit://
Kosowo trafi do grupy H albo I, a Gibraltar do grupy H albo I ponieważ w tych dwóch grupach jest tylko 5 drużyn.
1
Tatry według mnie.
0
Ciekawe kto z tej trójki będzie grać w przyszłym sezonie dla Barcelony.
1
Zgadzam się w 100, a nawet więcej procentach - święte słowa.
0
Kto według mnie nie pojedzie na EURO: Tytoń, Salamon, Peszko, Stępiński, Linetty, Katalonbar.
0
Kto poleca dobry stream na sobotę?
3
Pewniacy w 28 grupie: Fabiański, Szczęsny, Boruc, Tytoń, Glik, Piszczek, Rybus, Grosicki, Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Milik, Lewandowski
2
Aston, Newcastle, Norwich
0
Trochę przypakowany ten Denis Suarez. ;)
0
Na otwartym kanale nie będzie łącznie 35 meczy, ponieważ TVP te 11 meczy co pokaże to będą się pokrywały z meczami, które będą pokazane na otwartym Polsacie, czyli na otwartych kanałach będzie 24/51 niestety. :/
1
Niech na futbolhd będzie tylko awaria bo tam idzie oglądać mecze na komputerze i komórce.
0
Czerczesow chyba przebije Skorżę z 2012 roku.
0
West Ham może jeszcze wyprzedzić Manchester City czy nie?
1
West Ham 3:2 :O
0
Pamiętam jak Podbeskidzie awansowało do Ekstraklasy i była to sensacja pokroju Termalici. Po killu latach grania w najwyższej klasie rozgrywkowej spadają do 1. ligi. Patejuk, Damjan, Zajac, Ziajka - nazwiska, które kojarzę z PBB
0
Dzięki bardzo. ;)
0
Ktoś ma więcej asyst w tym sezonie w lidze od Messiego i Suareza (16)?