0

Patrzę teraz na drabinkę i Walia może dotrzeć do ćwierćfinału na luzie.

0

Świetna Słowacja w eliminacjach przegrała pierwszy mecz na EURO. Jestem ciekaw w jakim to kierunku będzie zmierzać, ale następny mecz z Rosją powinni wygrać.

3

Duda, Stoch i brakuje jeszcze Pudziana to wtedy reprezentacja Słowacji będzie kompletna.

0

Ja myślałem, że prezydent gra dla nas. :D

0

"Oglądam mecz! Bo dziś oglądam mecz!" :D

0

Walia gra 3-3-2-2 :O

1

Ale nie jest nudny.

0

Podziękuj Sommerowi. :)

0

Gashi to jest dramat...

0

Czy na gol vod tv będzie polski komentarz?

1

Dobrze, że komentuje Ziober bo jest ciekawie.

4

Drugi mecz i już czerwona kartka, chociaż 4 lata temu poszło szybciej.

4

Dziuru haha zatrzymajcie tę bekę

2

Belgia to dla mnie faworyt i według mnie wygrają EURO.

4

Nowa Zelandia zdobywa Puchar Narodów Oceanii pokonując w finale Papua Nowa Gwinea po rzutach karnych! Nowa Zelandia zagra też w Pucharze Konfederacji 2017.

8

Poleca ktoś jakiś stream z polskim komentarzem, który będzie transmitować mecze na Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3?

0

W fantasy Euro na weszło w składzie Giroud i Payet czyli plan wykonany. :)

0

Francja pierwszym zespołem, który wychodzi z grupy.

1

No to Maciej z Kartomanii będzie szalał.

0

Jak myślicie, ile punktów minimalnie wystarczy, żeby wyjść z grupy? Ja obstawiam 3 punkty.

0

Haha, Evra zachował się jak junior.

0

Payet do dobrego występu dorzuca asystę.

0

Gratulacje za satysfakcję.

1

No to Giroud odpowiedzieł mi na krytykę.

0

Lewandowski by strzelił.

1

Szkoda, bo lepszy był ten przytlumiony.

0

Narazie Giroud mnie nie przekonywuje. Przy każdym dośrodkowaniu on stoi w polu karnym zamiast zbiec na bliższy słupek. Jestem ciekaw czy udowodni to, że jest lepszy od Gameiro czy Lacazette

1

Grigore robi kawał dobrej roboty, gratulacje.

1

No i pierwsza kontrowersja.

1

Rumunia kompletnie oddała pole, a ładnie zaczęli szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?