Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrzę teraz na drabinkę i Walia może dotrzeć do ćwierćfinału na luzie.
0
Świetna Słowacja w eliminacjach przegrała pierwszy mecz na EURO. Jestem ciekaw w jakim to kierunku będzie zmierzać, ale następny mecz z Rosją powinni wygrać.
3
Duda, Stoch i brakuje jeszcze Pudziana to wtedy reprezentacja Słowacji będzie kompletna.
0
Ja myślałem, że prezydent gra dla nas. :D
0
"Oglądam mecz! Bo dziś oglądam mecz!" :D
0
Walia gra 3-3-2-2 :O
1
Ale nie jest nudny.
0
Podziękuj Sommerowi. :)
0
Gashi to jest dramat...
0
Czy na gol vod tv będzie polski komentarz?
1
Dobrze, że komentuje Ziober bo jest ciekawie.
4
Drugi mecz i już czerwona kartka, chociaż 4 lata temu poszło szybciej.
4
Dziuru haha zatrzymajcie tę bekę
2
Belgia to dla mnie faworyt i według mnie wygrają EURO.
4
Nowa Zelandia zdobywa Puchar Narodów Oceanii pokonując w finale Papua Nowa Gwinea po rzutach karnych! Nowa Zelandia zagra też w Pucharze Konfederacji 2017.
8
Poleca ktoś jakiś stream z polskim komentarzem, który będzie transmitować mecze na Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3?
0
W fantasy Euro na weszło w składzie Giroud i Payet czyli plan wykonany. :)
0
Francja pierwszym zespołem, który wychodzi z grupy.
1
No to Maciej z Kartomanii będzie szalał.
0
Jak myślicie, ile punktów minimalnie wystarczy, żeby wyjść z grupy? Ja obstawiam 3 punkty.
0
Haha, Evra zachował się jak junior.
0
Payet do dobrego występu dorzuca asystę.
0
Gratulacje za satysfakcję.
1
No to Giroud odpowiedzieł mi na krytykę.
0
Lewandowski by strzelił.
1
Szkoda, bo lepszy był ten przytlumiony.
0
Narazie Giroud mnie nie przekonywuje. Przy każdym dośrodkowaniu on stoi w polu karnym zamiast zbiec na bliższy słupek. Jestem ciekaw czy udowodni to, że jest lepszy od Gameiro czy Lacazette
1
Grigore robi kawał dobrej roboty, gratulacje.
1
No i pierwsza kontrowersja.
1
Rumunia kompletnie oddała pole, a ładnie zaczęli szkoda.