0

Czym różni się kibic od fana?

0

Grosik jedzie.

0

No to jedziemy z jednym napastnikiem, który potrafi grać tyłem do bramki i potrafi się też dobrze zastawić w polu karnym.

0

Sobiech, Dawidowicz, Tytoń

1

Gdzie oglądać? TVP Sport czy Polsat Sport?

12

Ciekawa teoria i całkiem trafna.

0

Haha, Eurowizja jest wszędzie, nawet jak Vive wygrało! xDD

2

W końcu Jurecki, Szmal czy Bielecki, Lijewski przegrywali w półfinałach w reprezentacji lub w finałach a w końcu mają tytuł mistrzowski BRAWO!!!

0

Pusta bramka LOL

3

A Pedro jak zwykle; gol w reprezentacji.

1

Jurecki jakim cudem on to zrobił!!!

1

Gówniane Flashscore pokazało wynik 28:29 dla Veszprem i że mecz zakończony. :D

0

Znowu w finale LM przegrali ci, którzy nie powinni.

1

Brakuje Kroosa, Mullera, Neuera, Hummelsa, Ozila więc mocno rezerwowy.

0

Słowacja potwierdza swoją świetną dyspozycję z eliminacji i do przerwy prowadzą z Niemcami 1:2.

1

Maciej Rybus nie zagra na EURO. :( Po Wszołku to drugi zawodnik, który nie poleci do Francji z powodu kontuzji. Uraz "Ryby" oznacza, że Wawrzyniak będzie grać w podstawowym składzie na turnieju.

0

Poleca ktoś jakąś stronę gdzie można oglądać mecze na komórce?

5

Ból dupy może osiągnąć apogeum gdyby Realowi udało się obronić LM za rok, więc i tak nie jest źle teraz.

1

No to teraz czaz na EURO.

0

Oblak na zwolnionym tempie.

0

Simeone zaraz wyjdzie strzelać karnego jako pierwszy.

13

Engel twierdzi, że Torres faulował Pepe, a nie na odwrót. Hahaha

1

Marcelo jak się złożył do strzału.

0

Ronaldo gra dzisiaj na lewej obronie.

0

Carvajal chyba nie pojedzie na EURO.

0

Pepe ale dał się zrobić.

0

Jutro Vive - Veszprem, finał LM

2

Ramos ma już dwa gole strzelone w finale LM; to tyle samo co Messi czy Eto'o.

3

Pomoc Atletico nie istnieje: gdzie Koke, Fernandez, Gabi, Saul?

3

To teraz Atletico załaduje w 90 min.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?