Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czym różni się kibic od fana?
0
Grosik jedzie.
0
No to jedziemy z jednym napastnikiem, który potrafi grać tyłem do bramki i potrafi się też dobrze zastawić w polu karnym.
0
Sobiech, Dawidowicz, Tytoń
1
Gdzie oglądać? TVP Sport czy Polsat Sport?
12
Ciekawa teoria i całkiem trafna.
0
Haha, Eurowizja jest wszędzie, nawet jak Vive wygrało! xDD
2
W końcu Jurecki, Szmal czy Bielecki, Lijewski przegrywali w półfinałach w reprezentacji lub w finałach a w końcu mają tytuł mistrzowski BRAWO!!!
0
Pusta bramka LOL
3
A Pedro jak zwykle; gol w reprezentacji.
1
Jurecki jakim cudem on to zrobił!!!
1
Gówniane Flashscore pokazało wynik 28:29 dla Veszprem i że mecz zakończony. :D
0
Znowu w finale LM przegrali ci, którzy nie powinni.
1
Brakuje Kroosa, Mullera, Neuera, Hummelsa, Ozila więc mocno rezerwowy.
0
Słowacja potwierdza swoją świetną dyspozycję z eliminacji i do przerwy prowadzą z Niemcami 1:2.
1
Maciej Rybus nie zagra na EURO. :( Po Wszołku to drugi zawodnik, który nie poleci do Francji z powodu kontuzji. Uraz "Ryby" oznacza, że Wawrzyniak będzie grać w podstawowym składzie na turnieju.
0
Poleca ktoś jakąś stronę gdzie można oglądać mecze na komórce?
5
Ból dupy może osiągnąć apogeum gdyby Realowi udało się obronić LM za rok, więc i tak nie jest źle teraz.
1
No to teraz czaz na EURO.
0
Oblak na zwolnionym tempie.
0
Simeone zaraz wyjdzie strzelać karnego jako pierwszy.
13
Engel twierdzi, że Torres faulował Pepe, a nie na odwrót. Hahaha
1
Marcelo jak się złożył do strzału.
0
Ronaldo gra dzisiaj na lewej obronie.
0
Carvajal chyba nie pojedzie na EURO.
0
Pepe ale dał się zrobić.
0
Jutro Vive - Veszprem, finał LM
2
Ramos ma już dwa gole strzelone w finale LM; to tyle samo co Messi czy Eto'o.
3
Pomoc Atletico nie istnieje: gdzie Koke, Fernandez, Gabi, Saul?
3
To teraz Atletico załaduje w 90 min.