0

Pobierz przeglądarkę Dolphin i potem mecze na vipleague.

1

Liczę na Linettego bo idealnie pasowałby do roli "8".

0

Na pewno ktoś z Ekstraklasy. Liczę na Jędrzejczyka.

1

W ćwierćfinale może być mecz Polska - Hiszpania. To byłoby coś!

0

To teraz Boruc na Ukrainę.

0

Payet ich tam równo pozamiata.

1

Nawet jak zajmiemy 3 miejsce w grupie to i tak na 100% wyjdziemy z grupy bo 4 pkt to dużo.

0

Szwajcaria czy Rumunia? Ja wolę chyba tych pierwszych bo gra tam Johan Djourou.

6

Ukraina już na 100% ostatnie miejsce w grupie C. Szok

6

Pazdan - szacun, pokazał klasę.

11

No i 95 tys. poszło się rypać...

0

To jest druga żółta dla Boatenga...

1

Milik gra dziś fenomenalnie!

0

Zmarnowane sytuacje lubią się mścić.

1

A w przerwie meczu - Krzyżacy. :D

1

Przydałby się Waldemar Sobota w formie.

15

Pazdan rozegrał swoją najlepszą połowę w historii, brawo.

4

Polski bus

1

Juskowiak, Szpakowski - TVP
Hajto, Borek - Polsat

0

Nie ma co się podniecać, i tak wygramy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Cześć Bartosz!

1

Mogą się okazać istotne - liczba żółtych kartek:
Irlandia Płn. - 4
Polska - 2
Niemcy - 0
Ukraina - 3

0

Kapustka dzisiaj w roli jokera.

2

Węgry były pierwszą sensacją.

15

Walter Hofer zarządził przerwę. :)

0

Jest jeszcze druga połowa, a wynik jest otwarty.

2

Jestem ciekaw czy koleś, który postawił 95.000 zł na STS wygra zakład. Jak mu się to uda to po prostu wygra życie.

0

Ukraina 2:0 Irlandia Północna

2

Anglia i Francja na farcie, zobaczymy jak to będzie wyglądać w fazie pucharowej.

3

V. Valdes znowu z włosami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?