Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pobierz przeglądarkę Dolphin i potem mecze na vipleague.
1
Liczę na Linettego bo idealnie pasowałby do roli "8".
0
Na pewno ktoś z Ekstraklasy. Liczę na Jędrzejczyka.
1
W ćwierćfinale może być mecz Polska - Hiszpania. To byłoby coś!
0
To teraz Boruc na Ukrainę.
0
Payet ich tam równo pozamiata.
1
Nawet jak zajmiemy 3 miejsce w grupie to i tak na 100% wyjdziemy z grupy bo 4 pkt to dużo.
0
Szwajcaria czy Rumunia? Ja wolę chyba tych pierwszych bo gra tam Johan Djourou.
6
Ukraina już na 100% ostatnie miejsce w grupie C. Szok
6
Pazdan - szacun, pokazał klasę.
11
No i 95 tys. poszło się rypać...
0
To jest druga żółta dla Boatenga...
1
Milik gra dziś fenomenalnie!
0
Zmarnowane sytuacje lubią się mścić.
1
A w przerwie meczu - Krzyżacy. :D
1
Przydałby się Waldemar Sobota w formie.
15
Pazdan rozegrał swoją najlepszą połowę w historii, brawo.
4
Polski bus
1
Juskowiak, Szpakowski - TVP
Hajto, Borek - Polsat
0
Nie ma co się podniecać, i tak wygramy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Cześć Bartosz!
1
Mogą się okazać istotne - liczba żółtych kartek:
Irlandia Płn. - 4
Polska - 2
Niemcy - 0
Ukraina - 3
0
Kapustka dzisiaj w roli jokera.
2
Węgry były pierwszą sensacją.
15
Walter Hofer zarządził przerwę. :)
0
Jest jeszcze druga połowa, a wynik jest otwarty.
2
Jestem ciekaw czy koleś, który postawił 95.000 zł na STS wygra zakład. Jak mu się to uda to po prostu wygra życie.
0
Ukraina 2:0 Irlandia Północna
2
Anglia i Francja na farcie, zobaczymy jak to będzie wyglądać w fazie pucharowej.
3
V. Valdes znowu z włosami.