Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro losowanko, zobaczmy na kogo trafi Legia, Piast, Cracovia, Zagłebie.
1
Meksyk dobrze grał na Copa i nagle dostaje 7 goli. Zdziwiło mnie to z czego to wynika, czy Chile nagle złapało wiatr w żagle?
0
Co się stało z Meksykiem!?!? Dlaczego Chile tak postąpiło?
0
Czy wy też tak macie, że jak postawi się na zwycięstwo danej drużyny to ona zawsze w jakiś magiczny sposób przegrywa? :/
2
W dziale Rozgrywki jest wypisane pierwszeństwo: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2016
Dla grupy C pierwszeństwo ma zespół z grupy A.
0
Zgadza się, natomiast nie ma opcji żeby 5 czy 6 drużyn z trzecich miejsc miały po 4 punkty.
1
Myślę, że Meunier pokazał się z najlepszej strony.
1
Irlandia w meczu z Włochami nie musi patrzeć się na innych. Jeżeli wygrają z Włochami to zajmą 3 miejsce i z 4 punktami awansują do 1/8.
0
Ta młodzież belgijska tja - Ziober
3
Hit w 1/8 Włochy - Chorwacja
0
No to czekam w ćwierćfinale na partidazo Polska - Hiszpania.
2
Za dużo goli jak na jeden mecz. hehe
3
Ivo gra świetnie + brameczka z podcinki.
1
Ciekawe czy Chorwacja wyłamie się ze schematu i strzeli 3 gola.
1
Vedran Ćorluka ma najlepszą stylówę na EURO. :D
0
Ale go Hajto zgasił.
1
Monaco - Shakhtar, Lokomotiv Moskwa, Dynamo Kijów, Napoli - Fiorentina, Real, Inter, Barcelona, Inter - Juventus
1
Podoba mi się zespół Chorwacki, już tyle lat pokazują, że są solidną reprezentacją, ale brakuje im sukcesów.
2
Na pewno ma większe szanse na pokazanie się w ofensywie. Oby pokazał, że potrafi posyłać genialne piłki.
0
Włochy pierwsze miejsce w grupie chyba, że Irlandia wygra wszystko do końca.
1
Ziober ale ból dupy.
4
Prawonożny Messi
0
Znowu gol w końcówce o co tu chodzi?
0
EDERAZO
0
Dla mnie 1-1 albo 0-0.
0
Zlatan nie strzelił bo wiedział, że spalony.
1
Ziober fanboy Ibry, szkoda gadać.
0
Przesadza z tymi prowokacjami.
0
Brakuje Larssona, Ljundberga, Melberga to już jest gorsza reprezentacja jak kiedyś.
0
Mariusz Lewandowski :D