Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakich grupach obstawiacie, że drużyny z 3 miejsc nie zakwalifikują się do 1/8? Moi "faworyci" to Rumunia (A) i Irlandia/Szwecja (E).
0
Francja nie grała najlepiej w obu meczach i Szwajcaria może szukać swojej szansy chociaż wątpię w wygraną Helwetów w 3. kolejce.
3
EURO:
Real - 2 (Bale, Modrić)
Barcelona - 1 (Piqué)
Atletico - 1 (Griezmann)
Copa America:
Barcelona - 3 (Messi x3)
Real - 2 (J.Rodríguez x2)
Atletico - 1 (Godín)
3
Kolejna porcja ciekawostek. Jeżeli Polska zajmie 3 miejsce w grupie i awansuje do 1/8 to na 90% trafi na Francję (na zwycięzce grupy A). Te 10% daje szanse na trafienie na zwycięzce grupy B tylko, żeby to się spełniło to zespoły, które zajęły 3 miejsce z grup A i D nie mogą awansować do 1/8. Powiem tak - bardzo to wszystko skomplikowane.
0
His name is Dimitri Payet.
4
Jeżeli ten mecz zakończy się remisem 0:0, a w meczu Szwajcaria - Francja padnie remis (obojętnie jaki) to zwycięzce grupy wyłonią rzuty karne.
0
Jakiś typ na osiedlu drze się i wkurza, że Francja nie strzela gola. Chyba postawił wygraną Francji na podbicie kuponu. :P
1
Ta Francja na razie przypomina mi Brazylię z Mundialu 2014. Grają strasznie nie mrawie, bez przekonania no i żeby 7 nie przyjęli od Niemiec.
1
Szwajcaria ma pewny awansik. Teraz pytanie czy z 2 czy z 3 miejsca.
1
Nie, nie będzie.
0
Jeżeli Walia wygra jutrzejszy mecz to wygrywa grupę B.
0
Według mnie Rosja nie ma szans wygrać z Walią, a dwa punkty to za mało.
0
Szczęsny już na pewno nie zagra z Niemcami.
3
Rosja żegna się z EURO.
3
Przez ten zamknięty dach wydaje mi się, że mecz jest rozgrywany o 21:00.
0
Nie oszukujmy się, Węgry są przeciętne, a Austria zagrała tragicznie.
5
Ogłaszam, że liderem grupy F są Węgry.
0
Mój ulubieniec: http://informacjesportowe.pl/zdjecia/ziober_ten_wynik_niczego_nie_zmienil_10880.jpg
1
Ja sobie oglądam mecz, gdzie w studiu jest Henry i Kompany. :)
0
Ma ktoś link do gola bo przeoczyłem.
0
Gdybyśmy zajęli trzecie miejsce w grupie to na kogo chcielibyście trafić w 1/8? Francja czy Anglia/Walia ?
1
0:0 - taki remisik
0
Czy TVP może wybrać mecz w 1/8 do transmisji, który będzie transmitowany wyłącznie na Polsat Sport 2?
0
http://polwizja.net
8
No zobaczymy jak tam Belgią sobie poradzi dalej.
1
Ja w tej zabawie na fe2016 postawiłem na Alabę (vicekapitan), Junuzovicia i Arnautovicia (kapitan) no i myślę, że dużo punktów wpadnie, a tu takie zaskoczenie.
8
Austria - celują w tytuł największego rozczarowania na EURO
1
Czy ja wiem czy był to faul na drugą żółtą?
2
West Ham zbiera niezłą ekipę.
0
Jeżeli Irlandia Północna nie wygra z Ukrainą to na 100% wychodzimy z grupy.