0

W jakich grupach obstawiacie, że drużyny z 3 miejsc nie zakwalifikują się do 1/8? Moi "faworyci" to Rumunia (A) i Irlandia/Szwecja (E).

0

Francja nie grała najlepiej w obu meczach i Szwajcaria może szukać swojej szansy chociaż wątpię w wygraną Helwetów w 3. kolejce.

3

EURO:

Real - 2 (Bale, Modrić)
Barcelona - 1 (Piqué)
Atletico - 1 (Griezmann)

Copa America:

Barcelona - 3 (Messi x3)
Real - 2 (J.Rodríguez x2)
Atletico - 1 (Godín)

3

Kolejna porcja ciekawostek. Jeżeli Polska zajmie 3 miejsce w grupie i awansuje do 1/8 to na 90% trafi na Francję (na zwycięzce grupy A). Te 10% daje szanse na trafienie na zwycięzce grupy B tylko, żeby to się spełniło to zespoły, które zajęły 3 miejsce z grup A i D nie mogą awansować do 1/8. Powiem tak - bardzo to wszystko skomplikowane.

0

His name is Dimitri Payet.

4

Jeżeli ten mecz zakończy się remisem 0:0, a w meczu Szwajcaria - Francja padnie remis (obojętnie jaki) to zwycięzce grupy wyłonią rzuty karne.

0

Jakiś typ na osiedlu drze się i wkurza, że Francja nie strzela gola. Chyba postawił wygraną Francji na podbicie kuponu. :P

1

Ta Francja na razie przypomina mi Brazylię z Mundialu 2014. Grają strasznie nie mrawie, bez przekonania no i żeby 7 nie przyjęli od Niemiec.

1

Szwajcaria ma pewny awansik. Teraz pytanie czy z 2 czy z 3 miejsca.

1

Nie, nie będzie.

0

Jeżeli Walia wygra jutrzejszy mecz to wygrywa grupę B.

0

Według mnie Rosja nie ma szans wygrać z Walią, a dwa punkty to za mało.

0

Szczęsny już na pewno nie zagra z Niemcami.

3

Rosja żegna się z EURO.

3

Przez ten zamknięty dach wydaje mi się, że mecz jest rozgrywany o 21:00.

0

Nie oszukujmy się, Węgry są przeciętne, a Austria zagrała tragicznie.

5

Ogłaszam, że liderem grupy F są Węgry.

1

Ja sobie oglądam mecz, gdzie w studiu jest Henry i Kompany. :)

0

Ma ktoś link do gola bo przeoczyłem.

0

Gdybyśmy zajęli trzecie miejsce w grupie to na kogo chcielibyście trafić w 1/8? Francja czy Anglia/Walia ?

1

0:0 - taki remisik

0

Czy TVP może wybrać mecz w 1/8 do transmisji, który będzie transmitowany wyłącznie na Polsat Sport 2?

0

8

No zobaczymy jak tam Belgią sobie poradzi dalej.

1

Ja w tej zabawie na fe2016 postawiłem na Alabę (vicekapitan), Junuzovicia i Arnautovicia (kapitan) no i myślę, że dużo punktów wpadnie, a tu takie zaskoczenie.

8

Austria - celują w tytuł największego rozczarowania na EURO

1

Czy ja wiem czy był to faul na drugą żółtą?

2

West Ham zbiera niezłą ekipę.

0

Jeżeli Irlandia Północna nie wygra z Ukrainą to na 100% wychodzimy z grupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?