Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Giroud to taki Fred z Mundialu 2014.
0
Można tam kupić premium na 3 dni SMS?
1
Czy ma ktoś link do studia o 18:00 na Polsat Sport?
0
O co chodzi z De Gea?
0
Grosicki raczej nie zagra z Irlandią Północną. Czyli widzę to tak, że wyjdziemy jednak 4-4-2 z tym, że w pierwszym składzie na skrzydłach zagra Błaszczu na PP i Kapucha na LP. Jako zmiennicy powinni wchodzić Peszko za Błaszczu (pozycja za pozycję) i Zieliński, który zmieni Kapustkę; wtedy Milik przejdzie na lewe skrzydło, Zieliński na "10" i 4-2-3-1
3
Droga Redakcjo, flaga Belgii się nie wyświetla.
6
Czy warto czekać na Brazil - Haiti? Lafrance i Wilde pozamiatają te wszystkie gwiazdeczki.
8
Neymar nie będzie grać na Copa.
2
11 czerwca finał Puchar Narodów Oceanii. Nowa Zelandia zmierzy się z gospodarzem turnieju Papua Nowa Gwinea. Zwycięzca oprócz wygrania pucharu zagra w Pucharze Konfederacji (Rosja 2017). Ostatni PNO wygrało Tahiti (2012).
1
W Copa wielkie rozczarowanie ze strony Kostaryki. O awans powalczy USA z Paragwajem no i pewny awans Kolumbii.
2
Salamon może ma wzrost, ale nie jest silny i to jego mankament.
4
Radovic wolnym zawodnikiem, gorący towar na rynku.
1
Kapustka na prawej obronie, tego jeszcze nie grali.
0
Mario Götze kolejny gol dla repry.
0
Trzymam kciuki za ekipy z CONCACAF.
1
Kiraly - Kadar, Guzmics, Lang, Fiola - Pinter, Nagy - Dzudsak, Kleinheisler, Lovrencsics - Szalai
2
Neuer - Howedes, Rudiger, Boateng, Hector - Khedira, Kroos - Muller, Ozil, Draxler - Gotze
0
Bartra - BVB
Alves - Juve
Sandro - ?
21
Fajnie byłoby ujrzeć parę stoperów Bartra - Glik w BVB bo to byłoby coś.
1
Szkoda tego USA, ale gdzieś forma uciekła. O 23:00 gra Kostaryka i trzeba za nich trzymać kciuki. Pamiętam jak w 2014 grali świetnie eliminując z grupy Anglię, Włochy, a potem Grecję.
1
Nie chce się spać ale do meczu i tak zostały 2 godziny.
1
http://fe2016.pl/
Ktoś będzie grać w to? Jakie składy macie?
0
Nie będę oglądać meczu, ale do boju USA!
1
Jeżeli nie wyjdziemy z grupy na EURO to będą dla nas najgorsze Mistrzostwa Europy w historii. Jeżeli nie wyjdziemy z grupy na turnieju we Francji to zajmiemy miejsca 17 - 24. W 2008 i 2012 zajęliśmy miejsca 9 - 16.
1
Ludzie na stadionie śpiewają "nic się nie stało " przy wyniku 1:1 w meczu towarzyskim to po prostu szkoda gadać.
0
Peszkin wchodzi i Mila z trybun wejdzie na murawę.
1
Już po fakcie te odliczanie bo ktoś już go zatrudnił do Barcelony.
0
I w końcu dupa a nie Izaak.
0
Jaki skład typujecie na Holandię? Moja propozycja: Fabiański - Piszczek, Salamon, Glik, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Jodłowiec, Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Milik
0
Bardzo dobrze, zrobił z Legii topornych piłkarzy, którzy ledwo co wyprzedzili Piast Gliwice. Mam nadzieję, że nowy trener będzie potrafił ogarnąć zespół o bardzo dużym potencjale zwłaszcza na arenie międzynarodowej. Ciekawe czy będzie to ten Albańczyk z Anderlechtu.