0

Giroud to taki Fred z Mundialu 2014.

0

Można tam kupić premium na 3 dni SMS?

1

Czy ma ktoś link do studia o 18:00 na Polsat Sport?

0

O co chodzi z De Gea?

0

Grosicki raczej nie zagra z Irlandią Północną. Czyli widzę to tak, że wyjdziemy jednak 4-4-2 z tym, że w pierwszym składzie na skrzydłach zagra Błaszczu na PP i Kapucha na LP. Jako zmiennicy powinni wchodzić Peszko za Błaszczu (pozycja za pozycję) i Zieliński, który zmieni Kapustkę; wtedy Milik przejdzie na lewe skrzydło, Zieliński na "10" i 4-2-3-1

3

Droga Redakcjo, flaga Belgii się nie wyświetla.

6

Czy warto czekać na Brazil - Haiti? Lafrance i Wilde pozamiatają te wszystkie gwiazdeczki.

8

Neymar nie będzie grać na Copa.

2

11 czerwca finał Puchar Narodów Oceanii. Nowa Zelandia zmierzy się z gospodarzem turnieju Papua Nowa Gwinea. Zwycięzca oprócz wygrania pucharu zagra w Pucharze Konfederacji (Rosja 2017). Ostatni PNO wygrało Tahiti (2012).

1

W Copa wielkie rozczarowanie ze strony Kostaryki. O awans powalczy USA z Paragwajem no i pewny awans Kolumbii.

2

Salamon może ma wzrost, ale nie jest silny i to jego mankament.

4

Radovic wolnym zawodnikiem, gorący towar na rynku.

1

Kapustka na prawej obronie, tego jeszcze nie grali.

0

Mario Götze kolejny gol dla repry.

0

Trzymam kciuki za ekipy z CONCACAF.

1

Kiraly - Kadar, Guzmics, Lang, Fiola - Pinter, Nagy - Dzudsak, Kleinheisler, Lovrencsics - Szalai

2

Neuer - Howedes, Rudiger, Boateng, Hector - Khedira, Kroos - Muller, Ozil, Draxler - Gotze

0

Bartra - BVB
Alves - Juve
Sandro - ?

21

Fajnie byłoby ujrzeć parę stoperów Bartra - Glik w BVB bo to byłoby coś.

1

Szkoda tego USA, ale gdzieś forma uciekła. O 23:00 gra Kostaryka i trzeba za nich trzymać kciuki. Pamiętam jak w 2014 grali świetnie eliminując z grupy Anglię, Włochy, a potem Grecję.

1

Nie chce się spać ale do meczu i tak zostały 2 godziny.

1

http://fe2016.pl/
Ktoś będzie grać w to? Jakie składy macie?

0

Nie będę oglądać meczu, ale do boju USA!

1

Jeżeli nie wyjdziemy z grupy na EURO to będą dla nas najgorsze Mistrzostwa Europy w historii. Jeżeli nie wyjdziemy z grupy na turnieju we Francji to zajmiemy miejsca 17 - 24. W 2008 i 2012 zajęliśmy miejsca 9 - 16.

1

Ludzie na stadionie śpiewają "nic się nie stało " przy wyniku 1:1 w meczu towarzyskim to po prostu szkoda gadać.

0

Peszkin wchodzi i Mila z trybun wejdzie na murawę.

1

Już po fakcie te odliczanie bo ktoś już go zatrudnił do Barcelony.

0

I w końcu dupa a nie Izaak.

0

Jaki skład typujecie na Holandię? Moja propozycja: Fabiański - Piszczek, Salamon, Glik, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Jodłowiec, Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Milik

0

Bardzo dobrze, zrobił z Legii topornych piłkarzy, którzy ledwo co wyprzedzili Piast Gliwice. Mam nadzieję, że nowy trener będzie potrafił ogarnąć zespół o bardzo dużym potencjale zwłaszcza na arenie międzynarodowej. Ciekawe czy będzie to ten Albańczyk z Anderlechtu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?