Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Haha, nawet Michał Szpak jest na meczu.
1
Mariano akcja ala Dani Alves.
31
Ja rozumiem, że Adriano to wiekowy piłkarz, ale 1 mln? To jakiś żart.
0
To co robił Ronaldinho z piłką bardzo mi imponowało i chciałem obejrzeć mecz z jego udziałem to akurat na Polsat Sport była LM Chelsea - Barcelona no i wiadomo trzymałem kciuki za Ronniego to trzymałem kciuki też za Barce.
4
Śmieszyło mnie to jak cały czas mówili o Puciarelim.
31
Zieliński i Milik mają lepszą technikę użytkową od Lewandowskiego, ale czy będą w stanie być silnie mentalnym jak Lewandowski, pracowitym jak Lewandowski, mieć szczęście jak Lewandowski - nie wiem. Chłopaki mają potencjał, 22 lata i niech robią kariery w wielkich klubach.
0
1 czerwca - Holandia
6 czerwca - Litwa
0
Zagra zwycięzca Copa America 2015 - Chile.
0
Mirka Klose i Filipa Lahma tylko, że oni zakończyli kariery reprezentacyjne.
2
Pierwsza jedenastka Hiszpanii na EURO:
De Gea - Juanfran, Ramos, Pique, Alba - Busquets, Koke, Iniesta, Thiago - Morata, Aduriz
0
Z tym zjada to przesada. Suarez jest może lepszy od Lewego, ale niewiele.
1
To co prezentował Videoton w poprzednim sezonie to kojarze Węgry z mizerią, ale chyba trzeba zmienić myślenie. :P Gera, Sestak, Bode kojarzę, a Nalepa to ten z Wisły?
2
Najgroźniejsi rywale dla Legii w II rundzie:
- IFK Norkoping (Mistrz Szwecji)
- Olimpija Ljubljana (Mistrz Słowenii, zespól Radovicia)
- *Hapoel Ber Szewa - o ile zostaną mistrzem Izraela
0
Kiedy ostatnio polski klub nie był rozstawiony w II rundzie el. do LM?
10
Jestem ciekaw jakie ziemie zagarnie teraz Putin Ukrainie.
2
Co tu się odpierdala? xD
1
Czarnogóra daje punkt brawo.
1
Haha Serbia daje 1 pkt Rosji, a Ukrainie 12 pkt - koniec przyjaźni serbsko - rosyjskiej
0
3 pkt z Litwy wow
0
Azerbejdżan - 2 pkt
Norwegia - 1 pkt
Dzięki
5
Białoruś daje 12 pkt Rosji, ale sensacja.
0
Dobrze, że Australia nie zagra na EURO 2016.
0
Kto Wam się podobał najbardziej na Eurowizji?
1
Teraz czas na Eurowizję!
27
Jak oceniacie duet Ćwiąkała - Mirosławski? Dla mnie wyszli bardzo dobrze: były emocje, było zabawnie.
10
Kurcze, ile dałbym, żeby być teraz w Barcelonie.
2
Teraz pada pytanie - jak zostanie wręczony puchar za triumf w lidze?
11
Służby porządkowe się nie popisały. Kibole popsuli świętowanie.
0
CAMPEONES, CAMPEONES OLE OLE OLE
0
Mathieu wchodzi, żeby z dyńki na 3:0 strzelić.