7

Haha, nawet Michał Szpak jest na meczu.

1

Mariano akcja ala Dani Alves.

31

Ja rozumiem, że Adriano to wiekowy piłkarz, ale 1 mln? To jakiś żart.

0

To co robił Ronaldinho z piłką bardzo mi imponowało i chciałem obejrzeć mecz z jego udziałem to akurat na Polsat Sport była LM Chelsea - Barcelona no i wiadomo trzymałem kciuki za Ronniego to trzymałem kciuki też za Barce.

4

Śmieszyło mnie to jak cały czas mówili o Puciarelim.

31

Zieliński i Milik mają lepszą technikę użytkową od Lewandowskiego, ale czy będą w stanie być silnie mentalnym jak Lewandowski, pracowitym jak Lewandowski, mieć szczęście jak Lewandowski - nie wiem. Chłopaki mają potencjał, 22 lata i niech robią kariery w wielkich klubach.

0

1 czerwca - Holandia
6 czerwca - Litwa

0

Zagra zwycięzca Copa America 2015 - Chile.

0

Mirka Klose i Filipa Lahma tylko, że oni zakończyli kariery reprezentacyjne.

2

Pierwsza jedenastka Hiszpanii na EURO:
De Gea - Juanfran, Ramos, Pique, Alba - Busquets, Koke, Iniesta, Thiago - Morata, Aduriz

0

Z tym zjada to przesada. Suarez jest może lepszy od Lewego, ale niewiele.

1

To co prezentował Videoton w poprzednim sezonie to kojarze Węgry z mizerią, ale chyba trzeba zmienić myślenie. :P Gera, Sestak, Bode kojarzę, a Nalepa to ten z Wisły?

2

Najgroźniejsi rywale dla Legii w II rundzie:
- IFK Norkoping (Mistrz Szwecji)
- Olimpija Ljubljana (Mistrz Słowenii, zespól Radovicia)
- *Hapoel Ber Szewa - o ile zostaną mistrzem Izraela

0

Kiedy ostatnio polski klub nie był rozstawiony w II rundzie el. do LM?

10

Jestem ciekaw jakie ziemie zagarnie teraz Putin Ukrainie.

2

Co tu się odpierdala? xD

1

Czarnogóra daje punkt brawo.

1

Haha Serbia daje 1 pkt Rosji, a Ukrainie 12 pkt - koniec przyjaźni serbsko - rosyjskiej

0

3 pkt z Litwy wow

0

Azerbejdżan - 2 pkt
Norwegia - 1 pkt

Dzięki

5

Białoruś daje 12 pkt Rosji, ale sensacja.

0

Dobrze, że Australia nie zagra na EURO 2016.

0

Kto Wam się podobał najbardziej na Eurowizji?

1

Teraz czas na Eurowizję!

27

Jak oceniacie duet Ćwiąkała - Mirosławski? Dla mnie wyszli bardzo dobrze: były emocje, było zabawnie.

10

Kurcze, ile dałbym, żeby być teraz w Barcelonie.

2

Teraz pada pytanie - jak zostanie wręczony puchar za triumf w lidze?

11

Służby porządkowe się nie popisały. Kibole popsuli świętowanie.

0

CAMPEONES, CAMPEONES OLE OLE OLE

0

Mathieu wchodzi, żeby z dyńki na 3:0 strzelić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?