La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

2

Najgroźniejsi rywale dla Legii w II rundzie:
- IFK Norkoping (Mistrz Szwecji)
- Olimpija Ljubljana (Mistrz Słowenii, zespól Radovicia)
- *Hapoel Ber Szewa - o ile zostaną mistrzem Izraela

0

@Katalonbar Fajna historia,jakby Legia teraz trafila na Ljubljane :)

0

@Katalonbar Drugą rundę pewnie przejdą, ale później może być już gorzej.

konto usunięte

2

@Katalonbar Poza nimi warto ominąć Ferencvarosi (mistrz Węgier). Oczywiście to drużyna, którą Legia powinna pokonać na luzie ale ostatnio piłka na Węgrzech poszła nieco w górę (co prawda głównie reprezentacyjna ale jednak), a więc wcale nie muszą być do lania.
Poza tym w składzie mają takich piłkarzy jak: Sestak, Bode, Gera, Nalepa, Lamah czy Hajnal, a te nazwiska mimo że gwiazdami nie są już coś mówią.

10

@Stinger Szczerze? Mi mało mowia :D

1

@Stinger To co prezentował Videoton w poprzednim sezonie to kojarze Węgry z mizerią, ale chyba trzeba zmienić myślenie. :P Gera, Sestak, Bode kojarzę, a Nalepa to ten z Wisły?

konto usunięte

3

@kuba1624 Sestak to reprezentant Słowacji, pamiętam jak załatwił Polaków bodajże w eMŚ 2010.
Hajnal były piłkarz m.in BVB i VfB.
Lamah były piłkarz Osasuny.
Bode i Gera to reprezentanci Węgier (Bode w tym sezonie bodajże król strzelców, a Gera w reprezentacji ponad 20 bramek).
Nalepa z Wisły (tak Katalonbar), na Węgrzech jeden z lepszych. Co prawda może w Polsce wiele nie pokazał ale teraz trochę się rozwinął i myślę że mógłby w większości klubów w Polsce był podstawowym stoperem.

0

@Stinger No akurat tylko Lamaha i Nalepe kojarzylem z oczywistych wzgledow :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?