Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Występ Realu zależy od 50% od Casemiro, nie żartuję.
2
Już tutaj lepiej nie kracz. :)
0
15% ankietowanych osób jest za Realem, a 85% za Atletico
1
2
Szkoda, że nie ma takiej możliwości że ani Atletico ani Real nie wygrywają Ligi Mistrzów
67
Łukasz Wiśniowski pyta się Zielińskiego jaki piłkarz przyszedł przed sezonem 12/13 do Bayernu za wielkie pieniądze z średniego klubu (chodziło o Javi Martinez), a Zieliński odpowiada: Xabi Alonso. :D :D
4
Adriano, Bartra, Vermaelen, Alves, Mascherano - ciekawe kto teraz będzie grać na obronie bo Duglas będzie musiał ratować honor
0
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego Sandro ma odejść za darmo skoro ma kontrakt do czerwca 2017?
0
Granit Xhaka - świetny transfer Arsenalu; piłkarz już ograny (4 sezony w Bundeslidze + mecze w Lidze Mistrzów), ale jednocześnie młody (1992 rocznik). Szwajcar ma nienaganną technikę oraz świetne warunki fizyczne (185 cm). Niby 45 mln euro (+ bonusy) to dużo, ale to transfer na lata i wg mnie to inwestycja, która przyniesie Kanonierom wiele korzyści.
2
Jestem ciekaw ile osób będzie w finale za Realem, a ile za Atletico. Zapraszam do sondy:
http://sonda.hanzo.pl/sondy,260265,9jyp.html
1
Zastanawia mnie co robi CSKA w 3 lidze.
0
Kto w pomocy na Holandię i na Litwę? Jodłowiec czy Pazdan? Ja osobiście wolę Tomasza.
1
Na podsumowanie sezonu przyjdzie jeszcze czas, ale dziękuję Barcelonie i tutaj wszystkim zgromadzonym za rozgrywki 15/16!
Vamos Barça!
0
Messi - klasyczna asysta z głębi pola.
0
Dobra, cel jest taki, żeby nie doprowadzić do karnych.
1
No ładnie, Tata Martino będzie mieć ekipę brutali. :D
1
Każda akcja musi się kończyć wejściem w pole karne tylko tutaj potrzeba więcej strzałów.
0
Osobiście wolę Rafała Wolskiego od Labogi.
0
Laboga już wali teksty o kondominium.
0
Rybus odchodzi z Tereka Grozny. W jakiej lidze go widzicie?
1
Łzy szczęścia u Guardioli.
0
Ciekawe kiedy ostatnio nie rozegrano ani jednego oficjalnego meczu piłkarskiego na świecie w ciągu dnia.
0
Jak komentował Węgrzyn, znowu śmiał się cały mecz?
1
Sevilla wybiera Atletico bo z nimi jeszcze nie grali, a w końcu chcą wygrać Superpuchar.
0
Co tam robi Zibi? :P
7
Cel Sevilli w następnym sezonie: nie wyjść z grupy LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Liverpool bez pucharów w następnym sezonie, tyle przegrać.
2
I laga za plecy do Sturidge :D
0
Coutinho to świetny piłkarz, ale nie udźwignął ciężaru meczu, a szkoda.
0
Sevilla będzie zajechana w niedzielę jak nic.