3

Występ Realu zależy od 50% od Casemiro, nie żartuję.

2

Już tutaj lepiej nie kracz. :)

0

15% ankietowanych osób jest za Realem, a 85% za Atletico

1

2

Szkoda, że nie ma takiej możliwości że ani Atletico ani Real nie wygrywają Ligi Mistrzów

67

Łukasz Wiśniowski pyta się Zielińskiego jaki piłkarz przyszedł przed sezonem 12/13 do Bayernu za wielkie pieniądze z średniego klubu (chodziło o Javi Martinez), a Zieliński odpowiada: Xabi Alonso. :D :D

4

Adriano, Bartra, Vermaelen, Alves, Mascherano - ciekawe kto teraz będzie grać na obronie bo Duglas będzie musiał ratować honor

0

Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego Sandro ma odejść za darmo skoro ma kontrakt do czerwca 2017?

0

Granit Xhaka - świetny transfer Arsenalu; piłkarz już ograny (4 sezony w Bundeslidze + mecze w Lidze Mistrzów), ale jednocześnie młody (1992 rocznik). Szwajcar ma nienaganną technikę oraz świetne warunki fizyczne (185 cm). Niby 45 mln euro (+ bonusy) to dużo, ale to transfer na lata i wg mnie to inwestycja, która przyniesie Kanonierom wiele korzyści.

2

Jestem ciekaw ile osób będzie w finale za Realem, a ile za Atletico. Zapraszam do sondy:
http://sonda.hanzo.pl/sondy,260265,9jyp.html

1

Zastanawia mnie co robi CSKA w 3 lidze.

0

Kto w pomocy na Holandię i na Litwę? Jodłowiec czy Pazdan? Ja osobiście wolę Tomasza.

1

Na podsumowanie sezonu przyjdzie jeszcze czas, ale dziękuję Barcelonie i tutaj wszystkim zgromadzonym za rozgrywki 15/16!

Vamos Barça!

0

Messi - klasyczna asysta z głębi pola.

0

Dobra, cel jest taki, żeby nie doprowadzić do karnych.

1

No ładnie, Tata Martino będzie mieć ekipę brutali. :D

1

Każda akcja musi się kończyć wejściem w pole karne tylko tutaj potrzeba więcej strzałów.

0

Osobiście wolę Rafała Wolskiego od Labogi.

0

Laboga już wali teksty o kondominium.

0

Rybus odchodzi z Tereka Grozny. W jakiej lidze go widzicie?

1

Łzy szczęścia u Guardioli.

0

Ciekawe kiedy ostatnio nie rozegrano ani jednego oficjalnego meczu piłkarskiego na świecie w ciągu dnia.

0

Jak komentował Węgrzyn, znowu śmiał się cały mecz?

1

Sevilla wybiera Atletico bo z nimi jeszcze nie grali, a w końcu chcą wygrać Superpuchar.

0

Co tam robi Zibi? :P

7

Cel Sevilli w następnym sezonie: nie wyjść z grupy LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Liverpool bez pucharów w następnym sezonie, tyle przegrać.

2

I laga za plecy do Sturidge :D

0

Coutinho to świetny piłkarz, ale nie udźwignął ciężaru meczu, a szkoda.

0

Sevilla będzie zajechana w niedzielę jak nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?