Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Okaże się, że drugi raz z rzędu nie zagrają w LM.
0
Nie oglądam meczu, ale to jest jakieś nieporozumienie. Ajax musi wygrać, a zdejmuje się najlepszego strzelca zespołu. Dziwne.
0
No i PSV 1;3 :/
0
Zwolle GOL, bramka kontaktowa.
0
Szmatuła, Mraz, Cetnarski, Nikolić, Latal, Mójta
5
PSV i Ajax prowadzą, walka o mistrzostwo trwa w najlepsze. Równie pasjonująca walka ma miejsce w Hiszpanii, Portugalii i ... w Polsce.
1
Ja tam nie będę gardzić Legią nawet w LE bo zawsze są fajne emocje. Mimo to muszę się zgodzić, że Legia obecnie gra słabo i jeżeli się nie ogarnie to może być blamaż.
2
Chcę oglądać zespół w europejskich pucharach w fazie grupowej, a Piast nie jest w stanie czegoś takiego zagwarantować.
18
- wygrana Ajaxu
- wygrana Barcelony
- wygrana Legii
0
Wasilewski to człowiek z ogromnym doświadczeniem. W przypadku urazu Glika czy Pazdana czy Salamona nie miałby problemów z wskoczeniem do pierwszej jedenastki. W Polsce nie ma obecnie stopera, który miałby doświadczenie i prezentował solidny poziom, a Wasilewski w takiej roli rezerwowego jokera nadawałby się idealnie. Wasyl przeżył niepowodzenie na EURO 2008 i 2012 to pora na sukces w 2016. :)
0
Śpiączka naoglądał się Barcelony z tego sezonu.
0
Jak Wasilewski pokaże się w tych dwóch ostatnich meczach z dobrej strony to ma realne szanse na powołanie od Nawałki.
2
Mecz został normalnie dokończony.
1
Patrick Ekeng w wieku 26 lat zmarł na boisku. Dobijające jest to, że to kolejny taki przypadek z udziałem Kameruńskiego piłkarza, a najgorsze jest to, że zespół w którym grał (Dinamo Bukareszt) grało ostatni mecz w sezonie... :(
0
Mistrz Ukrainy (D. Kijów) będzie losowany z pierwszego koszyka?
0
Kończy mu się kontrakt, więc za odstępnego 0 euro.
0
Do kadry trzeba włączać młodszych zawodników niż 29 lat, zwłaszcza w ofensywie. Niestety, ale młodzi zawodnicy, którzy prezentują dojrzały futbol na wysokim poziomie są bardzo drodzy na rynku, ale takich graczy potrzebuje Barca.
1
Niech Liverpool ogarnie się teraz w lidze, bo okaże się, że w następnym sezonie nie zagrają w pucharach. Chyba, że wygrają LE to wtedy ligę mogą mieć w dupie.
0
I teraz pada pytanie czy Coutinho byłby dobrym następcą Iniesty tworząc brazylijski duet po lewej stronie.
0
Ostatnią angielską drużyną, która grała w finale LE było Chelsea w 2013r.
2
Sevilla pokazuje piękny futbol; mają korzystny wynik a i tak ciągle atakują, a nie się tylko bronią. Może to monotonne, że ta sama ekipa będzie grać 3-raz z rzędu w finale, ale Sevilla po prostu na to zasługuje.
15
Jeżeli wyniki w obu meczach się utrzymają to mogę powiedzieć, że finał Sevilla - Liverpool będzie zdecydowanie ciekawszy od pojedynku Atletico - Real.
1
Heh, zapomniałem o tym Gignacu przez to, że nie gra w Europie. :)
1
O Matko Boska, co zrobił Firmino!
1
Lacazette, Griezmann, Gameiro, Giroud - Benzema nie pojedzie na EURO, ale Francuzi jakoś strasznie nie mają powodów do narzekania.
1
Tomasz Jasina strasznie nudno komentuje mecze.
15
Mam taki sam ból dupy jak dwa lata temu, czyli finał Atletico - Real.
0
Legenda, szacun Luca. :)
0
Fantastyczne drużyny do zagrania sparingów; możliwe, że te wszystkie ekipy z Wysp Brytykskich zagrają w LM co podnosi prestiż turnieju.
0
Ma ktoś może listę jak głosowały poszczególne państwa w sprawie przyjęcia Kosowa do UEFA? Chciałbym Was się spytać jaki macie stosunek do tej całej sytuacji.