1

Lewy się odblokował to i Messi zrobi to samo.

8

Obstawiam 4 sezony, czyli tak samo jak w przypadku Guardioli.

0

Zgadza się, popełniłem błąd i idę go poprawić.

0

Topowi strzelcy w Europie (liga):

1. Ibrahimović 32

2. Ronaldo 31

2. Zahavi 31

4. Jonas 30

4. Higuain 30



Napoli gra teraz, a Benfica w poniedziałek więc Jonas i Higuain mogą coś jeszcze dołożyć w tej kolejce.

2

Aguero to w lidze może sobie strzelać, ale Liga Mistrzów to inny poziom; zresztą pokazał jak prezentuje się w meczach o wysoką stawkę (np. Mistrzostwa Świata 2014).

3

Gospodarzem w finale będzie Liverpool/Villarreal i Real/Manchester.

7

No to liczę na finał Liverpool - Sevilla.

0

Sevilla - Szachtar
Villarreal - Liverpool

3

I jeszcze rewanż na Santiago Bernabéu, szkoda strzępić ryja...

0

Real boi się bardziej Atletico niż Atletico Realu.

2

Wieczorami codziennie masz imprezy, a w ciąg dnia zazwyczaj masz wolną rękę do tego co robisz.

18

+ kibice obu ekip ;)

8

Myślę, że dla Afrykanina nie będzie problemu z strzeleniem jeszcze dwóch goli.

5

Mój koncert życzeń:

Atletico - Real
Manchester - Bayern

Sevilla - Szachtar
Liverpool - Villarreal

1

Pamiętam twój post sprzed roku jak pisałeś pary w 1/2 LM i LE i wtedy napisałeś jakie chciałbyś pary, a jakie będą. :D

2

Cieszę się, że oglądam dzisiejsze mecze - tyle wygrać. :D

3

Już wiem do jakiej drużyny przejdą sezonowy Barcelony.

0

Ciekawe widowisko, ale Piszczek i Krychowiak z pewnego awansu mogą odpaść już w ćwierćfinale.

0

Sparta Praga pokazuje charakter i nie poddaje, brawo!

0

Liverpool potrzebuje już tylko dwóch goli.

0

Kiedy została dokładnie wprowadzona La Rambla?

1

W sumie też obejrzałbym dogrywkę, ale chyba byłyby za duże nerwy.

1

Ja liczę na finał BVB - Sevilla.

1

Chcę identyczne pary! :D Zobaczymy czy los będzie łaskawy.

1

Jak myślicie kto ma większe szanse w półfinale z Villarealem? Sevilla czy BVB?

0

Multiliga odpalona i można oglądać przyszłych półfinalistów.
Link do meczy: http://www.sportingvideo.org/20160414/vv570fa1e499c784.51548037-1314205.html

3

To jest coś piękno co wydarzyło się na Anfield.

0

Liczę na to, że rok 2016 będzie najlepszym rokiem od dawien dawna dla Polski w piłce nożnej. Szansę na wygranie LM ma Lewy, a Ligi Europy Krychowiak i Piszczek. W czerwcu zaczynają się Mistrzostwa Europy, więc może uda się coś osiągnąć wielkiego jak np. półfinał. No i według mnie w tym roku w końcu będziemy mieli zespół w Lidze Mistrzów.

1

Ale prędzej ktoś obroni Ligę Mistrzów niż polski zespół zagra w LM. :D

1

Według mnie Turan nic nie wniósł. Może Sergi zaprezentował się troszeczkę lepiej, ale też bez szału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?