Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy się odblokował to i Messi zrobi to samo.
8
Obstawiam 4 sezony, czyli tak samo jak w przypadku Guardioli.
0
Zgadza się, popełniłem błąd i idę go poprawić.
0
Topowi strzelcy w Europie (liga):
1. Ibrahimović 32
2. Ronaldo 31
2. Zahavi 31
4. Jonas 30
4. Higuain 30
Napoli gra teraz, a Benfica w poniedziałek więc Jonas i Higuain mogą coś jeszcze dołożyć w tej kolejce.
2
Aguero to w lidze może sobie strzelać, ale Liga Mistrzów to inny poziom; zresztą pokazał jak prezentuje się w meczach o wysoką stawkę (np. Mistrzostwa Świata 2014).
3
Gospodarzem w finale będzie Liverpool/Villarreal i Real/Manchester.
7
No to liczę na finał Liverpool - Sevilla.
0
Sevilla - Szachtar
Villarreal - Liverpool
3
I jeszcze rewanż na Santiago Bernabéu, szkoda strzępić ryja...
0
Real boi się bardziej Atletico niż Atletico Realu.
2
Wieczorami codziennie masz imprezy, a w ciąg dnia zazwyczaj masz wolną rękę do tego co robisz.
18
+ kibice obu ekip ;)
8
Myślę, że dla Afrykanina nie będzie problemu z strzeleniem jeszcze dwóch goli.
5
Mój koncert życzeń:
Atletico - Real
Manchester - Bayern
Sevilla - Szachtar
Liverpool - Villarreal
1
Pamiętam twój post sprzed roku jak pisałeś pary w 1/2 LM i LE i wtedy napisałeś jakie chciałbyś pary, a jakie będą. :D
2
Cieszę się, że oglądam dzisiejsze mecze - tyle wygrać. :D
3
Już wiem do jakiej drużyny przejdą sezonowy Barcelony.
0
Ciekawe widowisko, ale Piszczek i Krychowiak z pewnego awansu mogą odpaść już w ćwierćfinale.
0
Sparta Praga pokazuje charakter i nie poddaje, brawo!
0
Liverpool potrzebuje już tylko dwóch goli.
0
Kiedy została dokładnie wprowadzona La Rambla?
1
W sumie też obejrzałbym dogrywkę, ale chyba byłyby za duże nerwy.
1
Ja liczę na finał BVB - Sevilla.
1
Chcę identyczne pary! :D Zobaczymy czy los będzie łaskawy.
1
Jak myślicie kto ma większe szanse w półfinale z Villarealem? Sevilla czy BVB?
0
Multiliga odpalona i można oglądać przyszłych półfinalistów.
Link do meczy: http://www.sportingvideo.org/20160414/vv570fa1e499c784.51548037-1314205.html
3
To jest coś piękno co wydarzyło się na Anfield.
0
Liczę na to, że rok 2016 będzie najlepszym rokiem od dawien dawna dla Polski w piłce nożnej. Szansę na wygranie LM ma Lewy, a Ligi Europy Krychowiak i Piszczek. W czerwcu zaczynają się Mistrzostwa Europy, więc może uda się coś osiągnąć wielkiego jak np. półfinał. No i według mnie w tym roku w końcu będziemy mieli zespół w Lidze Mistrzów.
1
Ale prędzej ktoś obroni Ligę Mistrzów niż polski zespół zagra w LM. :D
1
Według mnie Turan nic nie wniósł. Może Sergi zaprezentował się troszeczkę lepiej, ale też bez szału.