1

Zrobiłem się głodny. :)

2

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale Aston Villa spadł z ligi angielskiej. Zespół, który od początku założenia Premier League (1992) grał w każdym sezonie, teraz będzie występować w niższej klasie rozgrywkowej.

0

Ale rak w Ekstraklasie. Ruch prawdopodobnie sam siebie wyRuchał.

0

Krasić porusza się podobnie jak Rakitić + plus jego fryzura. Czuję się jakbym oglądał Barcelonę.

0

Mam pytanie, co by się stało w takiej sytuacji?

Sevilla kończy sezon w lidze hiszpańskiej na 4. pozycji za Atleti, Realem i Barcą. W Lidze Europy Sevilla wygrywa w finale ze Sportingiem Braga. I co wtedy? Sevilla będzie grać w el. do LM czy już od razu w fazie grupowej LM? I zakładając tę drugą opcję to kto w takim razie będzie grać w el. do LM? Piąty zespół ligi hiszpańskiej (np. Villarreal) czy drugi finalista LE (w tym przypadku Sporting Braga)?

1

Haha też byłem w barze i cisnąłem beke bo byłem z kolegą, który był za Realem a tu Wolfsburg taka sensacja.

1

Benzema zakręcił Dante tak samo jak Messi Boatengiem tylko, że te dwie historie zakończyły się zupełnie inaczej.

0

A ja mam wielki ból dupy po tym golu do dziś.

0

Da się gdzieś na komórce obejrzeć Sosnowiec Poznań?

6

Polacy dzisiaj w najlepszych ligach Europy:

Wasilewski (Leicester) - ławka
Golla (Nijmegen) - 90 min
Milik (Ajax) - 90 min i 2 gole
Polański (Hoffenheim) - ławka
Olkowski (1 FC Koln) - 3 min
Makuszewski (Setubal) - 19 min
Kieszek (Estoril) - 90 min i czyste konto
Cionek (Palermo) - 90 min
Błaszczykowski (Fiorentina) - 20 min
Szczęsny (AS Roma) - 90 min

3

Mam nadzieję, że Rafinha po powrocie po kontuzji da trochę świeżości w zespole. Przydałby się on do rotowania w składzie czy to za Inieste czy Neymara. Dla mnie Brazylijczyk jest mega utalentowany; potrafi rozegrać piłkę, wejść w drybling 1 na 1 i nie ukrywam, że liczę bardzo na niego.

0

Jest rezerwowym w II lidze belgijskiej. Szkoda chłopaka...

0

Chodzi raczej o remontadę.

0

Polecam premium za 6,15 zł na futbolhd. Piękny obraz, nie cięło tylko ta porażka.

0

Dobra, trzeba się podnieść i pokazać jaja we wtorek.

5

Zdjąć najlepszego na boisku Rakiticia i wprowadzić bezproduktywnego Turana... Szkoda, że Lucho nie trafił ze zmianą choć ewidentnie to Iniesta się nadawał do zmiany.

0

To jest K***A dramat.

2

Czerwony Ramos :D

0

Bartomeu już posmarował.

0

Tak, oficjalne konto.

6

http://i.imgur.com/WzHXZPd.png

Nawet Milik ma polewkę!

0

Zgadzam się w 100% procentach.

1

Współczuję Ronaldo, bo Alves robi z nim co chce.

2

:( Gracies Johan

3


Araby pokazują meczosa na Jutube.

0

Niech ten Liverpool wygra z Tottenhamem.

0

A Rennes wskakuje na 3 miejsce i będzie walczyć o wicemistrzostwo z Monaco. :D

0

Szczęsny i Rybus na lewej obronie.

0

Sam to wymyśliłeś? xD

1

Niech kończą tę ligę angielską i dają Barce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?