Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zrobiłem się głodny. :)
2
Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale Aston Villa spadł z ligi angielskiej. Zespół, który od początku założenia Premier League (1992) grał w każdym sezonie, teraz będzie występować w niższej klasie rozgrywkowej.
0
Ale rak w Ekstraklasie. Ruch prawdopodobnie sam siebie wyRuchał.
0
Krasić porusza się podobnie jak Rakitić + plus jego fryzura. Czuję się jakbym oglądał Barcelonę.
0
Mam pytanie, co by się stało w takiej sytuacji?
Sevilla kończy sezon w lidze hiszpańskiej na 4. pozycji za Atleti, Realem i Barcą. W Lidze Europy Sevilla wygrywa w finale ze Sportingiem Braga. I co wtedy? Sevilla będzie grać w el. do LM czy już od razu w fazie grupowej LM? I zakładając tę drugą opcję to kto w takim razie będzie grać w el. do LM? Piąty zespół ligi hiszpańskiej (np. Villarreal) czy drugi finalista LE (w tym przypadku Sporting Braga)?
1
Haha też byłem w barze i cisnąłem beke bo byłem z kolegą, który był za Realem a tu Wolfsburg taka sensacja.
1
Benzema zakręcił Dante tak samo jak Messi Boatengiem tylko, że te dwie historie zakończyły się zupełnie inaczej.
0
A ja mam wielki ból dupy po tym golu do dziś.
0
Da się gdzieś na komórce obejrzeć Sosnowiec Poznań?
6
Polacy dzisiaj w najlepszych ligach Europy:
Wasilewski (Leicester) - ławka
Golla (Nijmegen) - 90 min
Milik (Ajax) - 90 min i 2 gole
Polański (Hoffenheim) - ławka
Olkowski (1 FC Koln) - 3 min
Makuszewski (Setubal) - 19 min
Kieszek (Estoril) - 90 min i czyste konto
Cionek (Palermo) - 90 min
Błaszczykowski (Fiorentina) - 20 min
Szczęsny (AS Roma) - 90 min
3
Mam nadzieję, że Rafinha po powrocie po kontuzji da trochę świeżości w zespole. Przydałby się on do rotowania w składzie czy to za Inieste czy Neymara. Dla mnie Brazylijczyk jest mega utalentowany; potrafi rozegrać piłkę, wejść w drybling 1 na 1 i nie ukrywam, że liczę bardzo na niego.
0
Jest rezerwowym w II lidze belgijskiej. Szkoda chłopaka...
0
Chodzi raczej o remontadę.
0
Polecam premium za 6,15 zł na futbolhd. Piękny obraz, nie cięło tylko ta porażka.
0
Dobra, trzeba się podnieść i pokazać jaja we wtorek.
5
Zdjąć najlepszego na boisku Rakiticia i wprowadzić bezproduktywnego Turana... Szkoda, że Lucho nie trafił ze zmianą choć ewidentnie to Iniesta się nadawał do zmiany.
0
To jest K***A dramat.
2
Czerwony Ramos :D
0
Bartomeu już posmarował.
0
Tak, oficjalne konto.
6
http://i.imgur.com/WzHXZPd.png
Nawet Milik ma polewkę!
0
Zgadzam się w 100% procentach.
1
Współczuję Ronaldo, bo Alves robi z nim co chce.
2
:( Gracies Johan
3
Araby pokazują meczosa na Jutube.
0
Niech ten Liverpool wygra z Tottenhamem.
0
A Rennes wskakuje na 3 miejsce i będzie walczyć o wicemistrzostwo z Monaco. :D
0
Szczęsny i Rybus na lewej obronie.
0
Sam to wymyśliłeś? xD
1
Niech kończą tę ligę angielską i dają Barce.