Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wykupiłem premium na 12 h na futbolhd za 6,15 zł i modlić się żeby działał stream.
0
Skąd Atletico bierze tych stoperów? Oni to jednak mają dobrze jeśli chodzi o obronę.
0
Totti, Buffon, Toni
1
Może na avkach tym razem będzie Munir albo Douglas.
0
Jordi Alba będzie mógł zagrać w klasyku?
0
Myślę, że Szymon sobie poradzi bo na 100% jest lepszy od Mallenco czy Fernandeza.
0
A na Eleven da się wysłać SMS?
0
Barcelona - Atletico na nSport tylko szkoda, że Bayern leci tego samego dnia.
0
Rafinha jakiś znudzony.
1
Z Dworca Centralnego można dojechać na lotnisko Chopina autobusem linii 175. Jedzie się coś ok. 30 min, więc bilet 40-minutowy powinien spokojnie starczyć. Można też dojechać Szybką Koleją Miejską, ale to też powinno trwać około 30min.
3
Strejlau fajnie komentuje PNA bo wtedy mega się emocjonuje.
1
Harry Potter i Czara Ognia to było coś tylko, że ten niepowtarzalny klimat znika i jest to nieuniknione.
6
Arda Turan w akcji :D
3
Wcześniej pisałem swój skład Polski na mecz z Serbią, ale jak zobaczyłem, że Krychowiak zagra w pierwszym składzie na Real to oczywiście zawodnik Sevilli powinien wskoczyć za Jodłowca.
0
Zaskoczyło mnie powołanie Starzyńskiego, ale jak już jest, to pewnie dostanie szanse.
1
Jak widzicie skład na mecz z Serbią? Moja propozycja:
Fabiański - Piszczek, Glik, Salamon, Rybus - Wszołek, Jodłowiec, Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Milik
10
This is Sparta.
0
Harry Kane strzelił 20. bramkę w Premier League.
0
Posrany jest ten sędzia, cały czas daje kartki.
4
Neymar w końcu nie biegł do piłki całego dnia.
3
Takie karne to w Hiszpanii gwiżdżą, dobra decyzja Marciniaka.
0
Leo jako wysunięty napastnik. :D
0
Kamil Grosicki asysta w meczu z Marsylią! Po przerwie liczę na gola.
4
Powiem tyle: zwycięzcy LM i LE są w hiszpańskich parach.
0
Cel w dwu meczu: nie doprowadzić do karnych.
2
Jak Draxler będzie mieć dobry dzień to może być ciekawie. Barcelona ma szansę na rewanż za 2014 rok. Bayern to pewniaczek na 1/2 chyba, że Jonas będzie strzelać jak szalony. W wojnie szejków faworyt jest tylko jeden - PSG.
2
Sparta Praga gromi Lazio i to jeszcze na wyjeździe mając w składzie 10 Czechów i Coste Nhamoinesu (były zawodnik Zagłębia Lubin, który grając wtedy w ekipie Miedziowych spadł z Ekstraklasy).
4
Bardzo chciałbym ujrzeć finał LE Sevilla - Dortmund.
0
To właściwie wicemistrz Niemiec to najciekawsza opcja bo jeszcze z nimi nie graliśmy.
0
Barcelona grała kiedyś w LM z Wolfsburgiem?