0

Wykupiłem premium na 12 h na futbolhd za 6,15 zł i modlić się żeby działał stream.

0

Skąd Atletico bierze tych stoperów? Oni to jednak mają dobrze jeśli chodzi o obronę.

0

Totti, Buffon, Toni

1

Może na avkach tym razem będzie Munir albo Douglas.

0

Jordi Alba będzie mógł zagrać w klasyku?

0

Myślę, że Szymon sobie poradzi bo na 100% jest lepszy od Mallenco czy Fernandeza.

0

A na Eleven da się wysłać SMS?

0

Barcelona - Atletico na nSport tylko szkoda, że Bayern leci tego samego dnia.

0

Rafinha jakiś znudzony.

1

Z Dworca Centralnego można dojechać na lotnisko Chopina autobusem linii 175. Jedzie się coś ok. 30 min, więc bilet 40-minutowy powinien spokojnie starczyć. Można też dojechać Szybką Koleją Miejską, ale to też powinno trwać około 30min.

3

Strejlau fajnie komentuje PNA bo wtedy mega się emocjonuje.

1

Harry Potter i Czara Ognia to było coś tylko, że ten niepowtarzalny klimat znika i jest to nieuniknione.

6


Arda Turan w akcji :D

3

Wcześniej pisałem swój skład Polski na mecz z Serbią, ale jak zobaczyłem, że Krychowiak zagra w pierwszym składzie na Real to oczywiście zawodnik Sevilli powinien wskoczyć za Jodłowca.

0

Zaskoczyło mnie powołanie Starzyńskiego, ale jak już jest, to pewnie dostanie szanse.

1

Jak widzicie skład na mecz z Serbią? Moja propozycja:

Fabiański - Piszczek, Glik, Salamon, Rybus - Wszołek, Jodłowiec, Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Milik

10

This is Sparta.

0

Harry Kane strzelił 20. bramkę w Premier League.

0

Posrany jest ten sędzia, cały czas daje kartki.

4

Neymar w końcu nie biegł do piłki całego dnia.

3

Takie karne to w Hiszpanii gwiżdżą, dobra decyzja Marciniaka.

0

Leo jako wysunięty napastnik. :D

0

Kamil Grosicki asysta w meczu z Marsylią! Po przerwie liczę na gola.

4

Powiem tyle: zwycięzcy LM i LE są w hiszpańskich parach.

0

Cel w dwu meczu: nie doprowadzić do karnych.

2

Jak Draxler będzie mieć dobry dzień to może być ciekawie. Barcelona ma szansę na rewanż za 2014 rok. Bayern to pewniaczek na 1/2 chyba, że Jonas będzie strzelać jak szalony. W wojnie szejków faworyt jest tylko jeden - PSG.

2

Sparta Praga gromi Lazio i to jeszcze na wyjeździe mając w składzie 10 Czechów i Coste Nhamoinesu (były zawodnik Zagłębia Lubin, który grając wtedy w ekipie Miedziowych spadł z Ekstraklasy).

4

Bardzo chciałbym ujrzeć finał LE Sevilla - Dortmund.

0

To właściwie wicemistrz Niemiec to najciekawsza opcja bo jeszcze z nimi nie graliśmy.

0

Barcelona grała kiedyś w LM z Wolfsburgiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?