La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

0

Witam cules!

Muszę się pochwalić, że będzie mi dane być na sobotnim klasyku na Camp Nou. Powiem Wam, że biorąc pod uwagę to co dzieje się we współczesnej Europie człowiek ma trochę pietra przed tego rodzaju podróżami, co prawda sam stadion nie wydaje mi się zagrożony, ale strefa przed stadionem czy przykładowo metro zwłaszcza pełne ludzi podróżujących na klasyk już takowe może być. Stąd mam dwa pytania, do tych którzy przebywali w Barcelonie częściej niż ja myślicie, że miasto podczas takiego wydarzenia jest realnie zagrożone ? Byłem tam tylko raz na finale Copa del Rey z Bilbao. Prawdę mówiąc zauważyłem tam sporą liczbę kieszonkowców, często raczej nie pochodzących z Europy jednak oprócz tego miasto sprawiło wrażenie raczej bezpiecznego, chociaż wiadomo, że tego nie da się do końca sprawdzić i zaobserwować.

Drugie pytanie jest trochę bardziej "przyziemne " jak kolwiek to brzmi. Jako, że nie będę podróżował razem z Fan Clubem bilety kupiłem dużo wcześniej zarówno na samolot jak i na mecz. Nie jestem z Warszawy i chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej i najszybciej dostać się z Dworca Centralnego na Okęcie? Być może jest tu ktoś lepiej poinformowany i doświadczony.

Z góry dzięki, pozdrawiam wszytkich cules mam nadzieje, że w sobotę wszyscy będziemy mogli świętować i w dobrych nastrojach przystępować do boju o półfinał z bandą Simeone.

1

@blaugrana100 Nic się nie martw,najlepsze podejście to..."co ma być to będzie".

1

@blaugrana100 Kieszonkowcy sa i to ile.... cos o tym wiem.
Ale ich nie rozpoznasz. W garniakach z teczka, wygladaja jak zwykli ludzie

0

@elplacek44 No obecność kieszonkowców niestety odczułem na własnej skórze. Jednak chyba wole kieszonkowców niż terrorystów.
PS ktoś może wie jak się dostać z tego centralnego na Okęcie ?

1

@blaugrana100 Z Dworca Centralnego można dojechać na lotnisko Chopina autobusem linii 175. Jedzie się coś ok. 30 min, więc bilet 40-minutowy powinien spokojnie starczyć. Można też dojechać Szybką Koleją Miejską, ale to też powinno trwać około 30min.

1

@Katalonbar Dzięki wam wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?