Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deportivo gorzej nie mogło zagrać; chyba odwdzięczyli się za 2:2 z poprzedniego sezonu.
0
Zanotował parę dobrych interwencji, ale bez przesady.
0
Jest transmisja łączona.
9
Wyróżnienia po pierwszej połowie: Alves, Iniesta, Messi, Suarez
0
Raz dał się ograć, ale zanotował parę dobrych interwencji.
0
Guardiola dostanie tryplet od hiszpańskich klubów w LM? 2014 - Real, 2015 - Barcelona, 2016 - Atletico. I jeszcze jedna sprawa; pokonujesz Guardiole w 1/2 - wygrywasz LM. Według mnie Champions League wygra Atleti albo Bayern.
0
Mnożnik x2 na 100%.
0
O 21:00 Stoke - Tottenham czyli walka o mistrzostwo Anglii w najlepsze. Liczę na to, że gospodarze wygrają bądź zremisują z Kogutami bo nie ukrywam, że liczę na mistrzostwo Leicesteru. Jestem ciekaw też dyspozycji trzech ex Barcelonistów: Affelay, Krkić i Muniesa. Ten ostatni będzie grać na lewej obronie i jestem ciekaw co pokaże bo chłopak rozwija się w Anglii bardzo dobrze. Wiem, że Muniesa jest nominalnie środkowym obrońcą, ale jest lewonożny, ma niezłe warunki (180 cm) fizyczne, gra regularnie i nabiera doświadczenia oraz posiada DNA Barcelony. Co sądzicie o ewentualnym powrocie Marca na Camp Nou?
1
Najgorzej będzie jak obstawisz remis, a Barcelona przegra.
0
Z Deportivo trzeba zagrać autobusem i liczyć, że Batra coś wsadzi z rożnego.
0
Ma ktoś link do jakiejś playlisty z smutnymi utworami? :( Boli to co się dzieje z Barcą. :(
1
Jedyny optymista.
0
Oni już dawno zostali sprzedani.
0
Mogła być czerwona dla Neya.
0
Racja, zwracam honor.
0
JAZDA K**** OLE OLE
0
Dani Alves za Rakiticia i Sergi przesunąć na ŚP.
2
Właściwie nie wiem co lepsze. Zostawić Rakiticia czy wprowadzić Turana?
0
O ku*** jaki sprint Mascherano!
1
Messi dawaj 500+
0
Kto powinien być trenerem na sezon 16/17?
0
Eh...
2
"W Madrycie otwierają już szampana" - Mirosławski
0
Jak Barcelona wygra pięć ostatnich meczy ligowych to dla mnie mogą przegrać dziś z Valencią.
0
Zaraz będzie Messi 500 plus.
0
Vermaelen i Mascherano na Deportivo.
0
Tradycja, bramkarz, który broni przeciwko Barcelonie gra mecz życia.
0
Neymar dzisiaj hattrick minimum.
0
Naoglądał się Iniesty. :D
0
KacperFCB był najszybszy, brawo!