0

Deportivo gorzej nie mogło zagrać; chyba odwdzięczyli się za 2:2 z poprzedniego sezonu.

0

Zanotował parę dobrych interwencji, ale bez przesady.

0

Jest transmisja łączona.

9

Wyróżnienia po pierwszej połowie: Alves, Iniesta, Messi, Suarez

0

Raz dał się ograć, ale zanotował parę dobrych interwencji.

0

Guardiola dostanie tryplet od hiszpańskich klubów w LM? 2014 - Real, 2015 - Barcelona, 2016 - Atletico. I jeszcze jedna sprawa; pokonujesz Guardiole w 1/2 - wygrywasz LM. Według mnie Champions League wygra Atleti albo Bayern.

0

Mnożnik x2 na 100%.

0

O 21:00 Stoke - Tottenham czyli walka o mistrzostwo Anglii w najlepsze. Liczę na to, że gospodarze wygrają bądź zremisują z Kogutami bo nie ukrywam, że liczę na mistrzostwo Leicesteru. Jestem ciekaw też dyspozycji trzech ex Barcelonistów: Affelay, Krkić i Muniesa. Ten ostatni będzie grać na lewej obronie i jestem ciekaw co pokaże bo chłopak rozwija się w Anglii bardzo dobrze. Wiem, że Muniesa jest nominalnie środkowym obrońcą, ale jest lewonożny, ma niezłe warunki (180 cm) fizyczne, gra regularnie i nabiera doświadczenia oraz posiada DNA Barcelony. Co sądzicie o ewentualnym powrocie Marca na Camp Nou?

1

Najgorzej będzie jak obstawisz remis, a Barcelona przegra.

0

Z Deportivo trzeba zagrać autobusem i liczyć, że Batra coś wsadzi z rożnego.

0

Ma ktoś link do jakiejś playlisty z smutnymi utworami? :( Boli to co się dzieje z Barcą. :(

1

Jedyny optymista.

0

Oni już dawno zostali sprzedani.

0

Mogła być czerwona dla Neya.

0

Racja, zwracam honor.

0

JAZDA K**** OLE OLE

0

Dani Alves za Rakiticia i Sergi przesunąć na ŚP.

2

Właściwie nie wiem co lepsze. Zostawić Rakiticia czy wprowadzić Turana?

0

O ku*** jaki sprint Mascherano!

1

Messi dawaj 500+

0

Kto powinien być trenerem na sezon 16/17?

0

Eh...

2

"W Madrycie otwierają już szampana" - Mirosławski

0

Jak Barcelona wygra pięć ostatnich meczy ligowych to dla mnie mogą przegrać dziś z Valencią.

0

Zaraz będzie Messi 500 plus.

0

Vermaelen i Mascherano na Deportivo.

0

Tradycja, bramkarz, który broni przeciwko Barcelonie gra mecz życia.

0

Neymar dzisiaj hattrick minimum.

0

Naoglądał się Iniesty. :D

0

KacperFCB był najszybszy, brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?