Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Peter Prevc ma poważnego konkurenta w walce o sportowca roku w Słowenii.
5
Tak i należy usprawiedliwić jego zachowanie. Trzeba powiedzieć, że przesadził i trzeba go ukarać.
4
No to nadzieja została w ekipie City.
1
Oblak trzeba przyznać świetny golkiper.
0
Szykuje się taki sam ból dupy jak dwa lata temu, czyli Atletcio - Real w finale.
0
Koke i Gabi 8 podań, ale mało.
11
Ale Lewandowski dzisiaj nurkuje, ciężko się na to patrzy.
0
To w następnym sezonie znowu się zrównamy i wszyscy będą szczęśliwi.
3
Lewy dzisiaj słabiutko + teatrzyki. Oby pokazał klasę sportową.
2
Nie można skreślać chłopaka po słabych 30 minutach.
0
Muller nie ma kiedy marnować karnych.... Podobnie jak Messi z Chelsea.
0
Jestem za Bayernem, ale ten karny taki naciągany.
0
Stały fragment gry, to jest to.
0
Guardiola może wyciągnąć wnioski.
1
Lewandowski vs Godin - niech Lewandowski udowodni, że potrafi grać z jednym z najlepszych obrońców na świecie
3
Jak Barca nie może to niech Guardiola i Lewy zdobędą Ligę Mistrzów.
0
Dzisiaj o 20:00 gra Benfica co oznacza, że Jonas będzie gonić Suareza w kontekście walki o Złotego Buta. Suarez ma 68 pkt (34 gole), a Jonas 62 pkt (31 goli).
5
Niedługo majóweczka, a dzisiaj piąteczek piątunio. Nie wiem jak wy, ale Ney i Dani już świętują!
0
Myślałem, że Gameiro jest młodszy a tu patrzę 1987.
0
Czy są jakieś filmiki gdzie Messi mówi po angielsku?
1
Legia zawodzi na całej linii; zespół, który walczy o mistrzostwo nie jest w stanie podjąć walki z beniaminkiem Ekstraklasy. Trzeba powiedzieć, że zatrudnienie Czerczesowa przyniosło tylko MEMY, a nie podniosło poziomu sportowego.
0
Ale wstyd, Legia przegrywa.
0
O kurcze! Juve już 5. raz z rzędu? Szacuneczek dla nich, mają świetny team.
0
Masz na myśli Juve i Bayern?
7
Na Milan i Arsenal nie da się stawiać.
2
Oj tam, od razu wariat. Jego celem jest zdominowanie przeciwnika, więc gdyby dostał klub z zawodnikami świetnie radzącymi sobie w ofensywie i defensywie to mógłby powalczyć o trofea. Oczywiście są to moje domysły, a prawdy pewnie nie poznamy bo wątpię, że "z topu" go ktoś zatrudni.
5
Gdy widzę słowo Rayo to od razu przychodzi mi na myśl Paco Jémez i jego wesoły futbol.
1
Kogo bardziej nie lubicie? Getafe czy Espanyol? Bo moje zdanie jest takie, że mam na to wywalone.
3
Ma ktoś stream z ligi maltańskiej?
0
Leicester niech wygrają.