0

Peter Prevc ma poważnego konkurenta w walce o sportowca roku w Słowenii.

5

Tak i należy usprawiedliwić jego zachowanie. Trzeba powiedzieć, że przesadził i trzeba go ukarać.

4

No to nadzieja została w ekipie City.

1

Oblak trzeba przyznać świetny golkiper.

0

Szykuje się taki sam ból dupy jak dwa lata temu, czyli Atletcio - Real w finale.

0

Koke i Gabi 8 podań, ale mało.

11

Ale Lewandowski dzisiaj nurkuje, ciężko się na to patrzy.

0

To w następnym sezonie znowu się zrównamy i wszyscy będą szczęśliwi.

3

Lewy dzisiaj słabiutko + teatrzyki. Oby pokazał klasę sportową.

2

Nie można skreślać chłopaka po słabych 30 minutach.

0

Muller nie ma kiedy marnować karnych.... Podobnie jak Messi z Chelsea.

0

Jestem za Bayernem, ale ten karny taki naciągany.

0

Stały fragment gry, to jest to.

0

Guardiola może wyciągnąć wnioski.

1

Lewandowski vs Godin - niech Lewandowski udowodni, że potrafi grać z jednym z najlepszych obrońców na świecie

3

Jak Barca nie może to niech Guardiola i Lewy zdobędą Ligę Mistrzów.

0

Dzisiaj o 20:00 gra Benfica co oznacza, że Jonas będzie gonić Suareza w kontekście walki o Złotego Buta. Suarez ma 68 pkt (34 gole), a Jonas 62 pkt (31 goli).

5

Niedługo majóweczka, a dzisiaj piąteczek piątunio. Nie wiem jak wy, ale Ney i Dani już świętują!

0

Myślałem, że Gameiro jest młodszy a tu patrzę 1987.

0

Czy są jakieś filmiki gdzie Messi mówi po angielsku?

1

Legia zawodzi na całej linii; zespół, który walczy o mistrzostwo nie jest w stanie podjąć walki z beniaminkiem Ekstraklasy. Trzeba powiedzieć, że zatrudnienie Czerczesowa przyniosło tylko MEMY, a nie podniosło poziomu sportowego.

0

Ale wstyd, Legia przegrywa.

0

O kurcze! Juve już 5. raz z rzędu? Szacuneczek dla nich, mają świetny team.

0

Masz na myśli Juve i Bayern?

7

Na Milan i Arsenal nie da się stawiać.

2

Oj tam, od razu wariat. Jego celem jest zdominowanie przeciwnika, więc gdyby dostał klub z zawodnikami świetnie radzącymi sobie w ofensywie i defensywie to mógłby powalczyć o trofea. Oczywiście są to moje domysły, a prawdy pewnie nie poznamy bo wątpię, że "z topu" go ktoś zatrudni.

5

Gdy widzę słowo Rayo to od razu przychodzi mi na myśl Paco Jémez i jego wesoły futbol.

1

Kogo bardziej nie lubicie? Getafe czy Espanyol? Bo moje zdanie jest takie, że mam na to wywalone.

3

Ma ktoś stream z ligi maltańskiej?

0

Leicester niech wygrają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?