0

Pique asysta, kozak w punktacji kanadyjskiej jak na środkowego obrońcę.

0

Turan znowu upadł i zrobił muslim.

0

Tak swoją drogą Barcelona nie strzela karnych, ale zauważcie, który to już karny podyktowany w tym sezonie dla Barcelony - to jakiś istny rekord.

0

22 strzelił już, a realizator nie wiem dlaczego, ale podał że ma tylko 20.

0

Neymar w poprzednim sezonie ligowym strzelił 22 gole. Teraz ma 19 goli i liczę, że pobije swój rekord.

0

Munir w lidze strzelił już trzy razy więcej goli niż w poprzednim sezonie.

0

Jeżeli Barcelona z 15/16 obroni tryplet to zdecydowanie Barca z tego sezonu.

0

Suarez pauzuje za kartki, lekki uraz czy po prostu odpoczywa?

7

Tak, zawsze myślałem, że "Polecają" to zwykły napis, a tu się okazało że to odnośnik. :D No nic, taki mój nie ogar.

1

Od kiedy wprowadzono "Polecający" bo dopiero teraz zauważyłem to.

2

Dybala rozegrał już trzy mecze w reprezentacji, więc nie ma szans, a szkoda. :D

1

Niestety, ale obecnie w Polsce jest tylko dwóch dobrych napastników, więc jeżeli kontuzji doznałby Milik czy Lewandowski to nie ma szans, żeby wprowadzić innego napastnika tylko potrzebna byłaby zmiana formacji na jednego napastnika.

1

Szkoda, że nie mam kontaktu do Nawałki bo spytałbym się dlaczego olewa Mierzejewskiego. Według mnie przydałby się taki "joker", który wchodziłby z ławki.

1

Łukasz Teodorczyk z golem w lidze ukraińskiej. Jak widać powołanie go uskrzydliło i na ten moment ucieka Sobiechowi przy ewentualnym powołaniu na EURO.

0

Szczęsny, Glik, Salamon, Zieliński, Błaszczykowski, Wszołek - włoska kolonia u Nawałki

0

To co, PSG odpadnie czwarty raz z rzędu w 1/4 LM?

0

Włosi są już blisko Anglików, więc całkiem możliwe, że niedługo Wyspiarze będą mieli tylko 3 drużyny w LM.

6

Ale jak dostaniemy City czy Paris w 1/4 to się załamię.

0

Za ile milionów Pedro odszedł do Chelsea?

0

Jeszcze z Bilbao w Superpucharze.

0

Zenit jak grał w fazie grupowej, a odpadli już w 1/8 i to jeszcze z Benficą.

0

Nahorny nie ukrywa, że jest za Chelsea.

0

Mecze Barcelony z Chelsea mają zawsze ogromną dramaturgię, no i liczę na rewanż za 2012.

0

Najbardziej chciałbym Chelsea.

0

Szczęsny robi za ochronę Marciniaka. :)

2

Kogo chciałbym w 1/4 dla Barcelony:
- Wolfsburg
- Zenit/Benfica
- Chelsea (o ile pokona PSG)
- PSV (o ile pokona Atletico)

0

Mohamed Salah to może czyścić buty Sławomirowi Peszko. Żenujący występ Egipcjanina.

0

Lucas Vázquez co za wejście smoka.

75

Mathieu najlepiej dowalił, ma dystans.

4

Ale żałosna jest ta Roma, w BBVA to mieliby problem z utrzymaniem się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?