Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique asysta, kozak w punktacji kanadyjskiej jak na środkowego obrońcę.
0
Turan znowu upadł i zrobił muslim.
0
Tak swoją drogą Barcelona nie strzela karnych, ale zauważcie, który to już karny podyktowany w tym sezonie dla Barcelony - to jakiś istny rekord.
0
22 strzelił już, a realizator nie wiem dlaczego, ale podał że ma tylko 20.
0
Neymar w poprzednim sezonie ligowym strzelił 22 gole. Teraz ma 19 goli i liczę, że pobije swój rekord.
0
Munir w lidze strzelił już trzy razy więcej goli niż w poprzednim sezonie.
0
Jeżeli Barcelona z 15/16 obroni tryplet to zdecydowanie Barca z tego sezonu.
0
Suarez pauzuje za kartki, lekki uraz czy po prostu odpoczywa?
7
Tak, zawsze myślałem, że "Polecają" to zwykły napis, a tu się okazało że to odnośnik. :D No nic, taki mój nie ogar.
1
Od kiedy wprowadzono "Polecający" bo dopiero teraz zauważyłem to.
2
Dybala rozegrał już trzy mecze w reprezentacji, więc nie ma szans, a szkoda. :D
1
Niestety, ale obecnie w Polsce jest tylko dwóch dobrych napastników, więc jeżeli kontuzji doznałby Milik czy Lewandowski to nie ma szans, żeby wprowadzić innego napastnika tylko potrzebna byłaby zmiana formacji na jednego napastnika.
1
Szkoda, że nie mam kontaktu do Nawałki bo spytałbym się dlaczego olewa Mierzejewskiego. Według mnie przydałby się taki "joker", który wchodziłby z ławki.
1
Łukasz Teodorczyk z golem w lidze ukraińskiej. Jak widać powołanie go uskrzydliło i na ten moment ucieka Sobiechowi przy ewentualnym powołaniu na EURO.
0
Szczęsny, Glik, Salamon, Zieliński, Błaszczykowski, Wszołek - włoska kolonia u Nawałki
0
To co, PSG odpadnie czwarty raz z rzędu w 1/4 LM?
0
Włosi są już blisko Anglików, więc całkiem możliwe, że niedługo Wyspiarze będą mieli tylko 3 drużyny w LM.
6
Ale jak dostaniemy City czy Paris w 1/4 to się załamię.
0
Za ile milionów Pedro odszedł do Chelsea?
0
Jeszcze z Bilbao w Superpucharze.
0
Zenit jak grał w fazie grupowej, a odpadli już w 1/8 i to jeszcze z Benficą.
0
Nahorny nie ukrywa, że jest za Chelsea.
0
Mecze Barcelony z Chelsea mają zawsze ogromną dramaturgię, no i liczę na rewanż za 2012.
0
Najbardziej chciałbym Chelsea.
0
Szczęsny robi za ochronę Marciniaka. :)
2
Kogo chciałbym w 1/4 dla Barcelony:
- Wolfsburg
- Zenit/Benfica
- Chelsea (o ile pokona PSG)
- PSV (o ile pokona Atletico)
0
Mohamed Salah to może czyścić buty Sławomirowi Peszko. Żenujący występ Egipcjanina.
0
Lucas Vázquez co za wejście smoka.
75
Mathieu najlepiej dowalił, ma dystans.
4
Ale żałosna jest ta Roma, w BBVA to mieliby problem z utrzymaniem się.