La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

1

Łukasz Teodorczyk z golem w lidze ukraińskiej. Jak widać powołanie go uskrzydliło i na ten moment ucieka Sobiechowi przy ewentualnym powołaniu na EURO.

konto usunięte

3

@Katalonbar Moim zdaniem wraz z powrotem na boisko szanse Artura Sobiecha na wyjazd do Francji spadły do niemal zera.
Jeszcze gdyby grał w Niemczech ale on ostatnio nawet na ławce nie siedzi... O bramkach nawet nie wspomnę.
Jeśli trójka Lewy, Milik, Teo będą zdrowi to dla mnie pozycja napastników jest obsadzona. Jedynie mógłby zmienić to ktoś pokroju właśnie Sobiecha ale musiałby strzelać gola za golem, a dobrze wiemy że to nigdy nie nastąpi ponieważ poza Sobiechem nie mamy takiego napastnika w takiej lidze, a skoro jemu nie idzie to nie liczę że nagle wybuchnie Żyro, Przybyłko czy Wilczek, ligi co prawda słabsze ale poza nimi nie ma kandydatów, bo kto? Piech? Póki co strzela na Cyprze ale bądźmy poważni, trochę słaba liga i mimo wszystko do klasy pewnej trójki to mu brakuje.
W Polsce jest co prawda np. Stępiński ale na gole w polskiej lidze też trzeba patrzeć trochę inaczej ponieważ Wilczek i Paixao nie radzili sobie po wyjeździe z Polski.

1

@Stinger Niestety, ale obecnie w Polsce jest tylko dwóch dobrych napastników, więc jeżeli kontuzji doznałby Milik czy Lewandowski to nie ma szans, żeby wprowadzić innego napastnika tylko potrzebna byłaby zmiana formacji na jednego napastnika.

konto usunięte

1

@Katalonbar Tak oczywiście ale z Teodorczykiem można próbować. On przed kontuzją w poprzednim sezonie w Dynamie grał na prawdę dobrze jako joker. Uważam że to na prawdę wartościowy zmiennik, czy coś więcej?
Przy Lewym i Miliku jego szanse na podstawowy skład są bliskie zeru ale właśnie gdyby jeden z nich nie mógł zagrać z jakiegoś powodu to jest nadzieja że Teo nie zawiedzie. Nie da tyle co Lewy i Milik ale pokazał już że bramki strzelać potrafi.
Natomiast cała reszta zaczynając od ich "lidera" Sobiecha nawet na ławkę nie bardzo się nadają ponieważ w razie potrzeby wejścia na boisko nie mamy nawet co marzyć że zaczną coś grać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?