6

Wszystko zweryfikuje mecz z Ukrainą.

2

Belgia - zespół, który typowałem na mistrza przegrał swój pierwszy mecz. Przede wszystkim widać brak Kompanego bo Vermaelen i Alderweireld robili straszne dziury w obronie. Po drogie Fellaini grający na ofensywnym pomocniku to żart i wg mnie Nainggolan albo Fellaini może grać na "8" - na pewno nie dwaj naraz. Po trzecie Mertens musi grać w podstawowym składzie bo koleś może odciążyć Hazarda w akcjach ofensywnych i De Bruyne musi przesunąć się na ofensywną pomoc chociaż w jego przypadku to nie najlepiej z formą od dwu meczu z Realem w LM. Na ataku kloc Lukaku nic nie wniósł, nie zgrywał piłek, nie potrafił się z nią obrócić ale na usprawiedliwianie można napisać, że grał przeciwko Włoskim obrońcą.

2

Hazard nie ma z kim dzisiaj grać.

0

Masakra jak mało goli pada na tym Euro. Po pierwszej połowie najlepszy Jeff Hendrick.

1

Już niech wejdzie ten Śmiechowąs, słynny Pedrito.

0

Brakuje mi wejść Alby z lewej strony.

2

To jakaś prowokacja czy co?

3

No to Pique zamienił się z Messim - zarostem.

6

Tak jak myślałem, Brazylia BLAMAŻ. Dunga nie zna się na trenerce i niech lepiej nie kompromituje swego narodu.

0

Ktoś się orientuje co składa się na klasyfikację fair play na EURO 2016?

1

Kto komentował Ukraina Niemcy? I kto powiedział że Ukraina na poziomie Irlandii Północnej?

3

Peru i Ekwador mogą wygrać dziś, Brazylia musi uważać.

0

Ja oglądałem na goldvod i tnie cały czas :/

1

Na początku mecz bezpośredni a potem bilans bramek

5

Mesut Ozil - król asyst

0

Są bardzo blisko wyrównania ale Neuer ratuje.

0

Pierwsza wygrana na dużej imprezie po 10 latch.

1

Gdzie był faul?

8

Nie gwiżdż ręki w polu karnym i kończ połowę bez doliczonego czasu gry mimo iż dużo się działo - poziom sędziowania HISZPAŃSKI

2

Legenda głosi, że Corluka wciąż krwawi.

1

Kto wygrał grupę A? USA czy Kolumbia

0

Najgorzej to nie chcę remisu. Albo to wygrajmy albo przegrajmy.

0

M. Borek - T. Hajto

0

Jak myślicie, zagramy na dwóch napastników czy 4-2-3-1 z Milikiem na skrzydle i Zielinskim na ofensywnym pomocniku?

0

Jacek już nieźle porobiony z tymi analizami dzisiaj. Niech już odpocznie.

0

Jaki wynik typujesz na Polskę jasnowidzu? :D

6

Polsat nie pokazuje bo zakodowane.

0

USA na pewno nie przegra.

0

Messi i Rooney ewoluowali w ten sam sposób.

0

Dziwne, że nie gra Milner bo koleś jest świetny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?