Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wszystko zweryfikuje mecz z Ukrainą.
2
Belgia - zespół, który typowałem na mistrza przegrał swój pierwszy mecz. Przede wszystkim widać brak Kompanego bo Vermaelen i Alderweireld robili straszne dziury w obronie. Po drogie Fellaini grający na ofensywnym pomocniku to żart i wg mnie Nainggolan albo Fellaini może grać na "8" - na pewno nie dwaj naraz. Po trzecie Mertens musi grać w podstawowym składzie bo koleś może odciążyć Hazarda w akcjach ofensywnych i De Bruyne musi przesunąć się na ofensywną pomoc chociaż w jego przypadku to nie najlepiej z formą od dwu meczu z Realem w LM. Na ataku kloc Lukaku nic nie wniósł, nie zgrywał piłek, nie potrafił się z nią obrócić ale na usprawiedliwianie można napisać, że grał przeciwko Włoskim obrońcą.
2
Hazard nie ma z kim dzisiaj grać.
0
Masakra jak mało goli pada na tym Euro. Po pierwszej połowie najlepszy Jeff Hendrick.
1
Już niech wejdzie ten Śmiechowąs, słynny Pedrito.
0
Brakuje mi wejść Alby z lewej strony.
2
To jakaś prowokacja czy co?
3
No to Pique zamienił się z Messim - zarostem.
6
Tak jak myślałem, Brazylia BLAMAŻ. Dunga nie zna się na trenerce i niech lepiej nie kompromituje swego narodu.
0
Ktoś się orientuje co składa się na klasyfikację fair play na EURO 2016?
1
Kto komentował Ukraina Niemcy? I kto powiedział że Ukraina na poziomie Irlandii Północnej?
3
Peru i Ekwador mogą wygrać dziś, Brazylia musi uważać.
0
Ja oglądałem na goldvod i tnie cały czas :/
1
Na początku mecz bezpośredni a potem bilans bramek
5
Mesut Ozil - król asyst
0
Są bardzo blisko wyrównania ale Neuer ratuje.
0
Pierwsza wygrana na dużej imprezie po 10 latch.
1
Gdzie był faul?
8
Nie gwiżdż ręki w polu karnym i kończ połowę bez doliczonego czasu gry mimo iż dużo się działo - poziom sędziowania HISZPAŃSKI
2
Legenda głosi, że Corluka wciąż krwawi.
1
Kto wygrał grupę A? USA czy Kolumbia
0
Najgorzej to nie chcę remisu. Albo to wygrajmy albo przegrajmy.
0
M. Borek - T. Hajto
0
Jak myślicie, zagramy na dwóch napastników czy 4-2-3-1 z Milikiem na skrzydle i Zielinskim na ofensywnym pomocniku?
0
Jacek już nieźle porobiony z tymi analizami dzisiaj. Niech już odpocznie.
0
Jaki wynik typujesz na Polskę jasnowidzu? :D
6
Polsat nie pokazuje bo zakodowane.
0
USA na pewno nie przegra.
0
Messi i Rooney ewoluowali w ten sam sposób.
0
Dziwne, że nie gra Milner bo koleś jest świetny.