0

W ćwierćfinale będzie Francja vs Anglia/Portugalia/Węgry. Gospodarze grają przeciętnie, ale ich rywale wcześniej wymienieni nie mają szans bo są jeszcze słabsi.

7

Pique też hipokryta, jeżeli ma wyjebane na Hiszpanię to po co gra w reprezentacji?

0

0

Przy równej liczbie punktów - 6 to Włochy będą wyżej po wygrały bezpośredni mecz z Belgią

1

1. miejsce Portugalii - Belgia
2. miejsce Portugalii - Anglia
3. miejsce Portugalii - prawdopodobnie Chrowacja

27

Droga Hiszpanów do finału:
1/8 - Włochy
1/4 - Niemcy
1/2 - Francja

Jeżeli wszystkich przejdą to zasługują na złoto w finale.

0

Chorwacja/Szwajcaria/Polska - Belgia/Walia w półfinale

0

Hiszpania - Włochy w 1/8 WOW

0

Jak myślicie, Węgry pokonają Portugalię? Portugalii do awansu wystarczy tylko remis.

0

Przy takich wynikach tak.

2

Bogdan Stancu by strzelił. :D

2

Oliwa zawsze sprawiedliwa. Nieładna symulka Silvy.

36

Nie mogli tak w finale Ligi Mistrzów... Ronaldo i Ramos

0

No to Albania rozpacza. Czechy dają dupy po całości.

0

Włochy - Chorwacja do pierwszej połowy. Współczuję Włochom bo wygrali grupę, ale mają przerąbane w 1/8 - Chorwacja albo Hiszpania.

0

Albania się cieszy!

0

Tak będzie prawdopodobnie, ale nie na 100% pewne.

0

Niemcy vs Słowacja oj ciężko będą miały dojcze.

0

Mam przecieki.

1

Polska - Szwajcaria
Hiszpania - Islandia
Walia - Czechy
Portugalia - Belgia
Niemcy - Słowacja
Włochy - Chorwacja
Francja - Irlandia Północna
Anglia - Węgry

0

Atak pozycyjny, zdecydowanie lepszy zespół od Słowacji i brakowało skuteczności Anglikom.

0

Walia gra swój futbol czyli kontry na szybkiego Bale'a.

0

Mam pytanie do osób, które oglądały wczoraj Albania Rumunia na otwartym Polsacie. Czy komentatorzy mówią coś o wyniku meczu, który odbywa się równolegle w trakcie meczu czy wspominają dopiero na koniec meczu.

1

0

Ale farsa z tym Skenderbeu. Powinni ich wywalić, a nie taka jazda. Jeżeli zagra Partizani to będą mieli hendicup chociaż trafili tragicznie bo na Ferncavorsi.

0

Znowu polski klub w II rundzie z mistrzem Bośni. Dla Legii to będzie łatwa przeprawa.

2

Bale dzisiaj 3. gol z rzutu wolnego i przechodzi do historii.

0

Puma dzisiaj słabiutko.

0

Czy jakaś stacja pokazuje multilige?

0

Zagłębie i Cracovia od I rundy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?