Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ćwierćfinale będzie Francja vs Anglia/Portugalia/Węgry. Gospodarze grają przeciętnie, ale ich rywale wcześniej wymienieni nie mają szans bo są jeszcze słabsi.
7
Pique też hipokryta, jeżeli ma wyjebane na Hiszpanię to po co gra w reprezentacji?
0
0
Przy równej liczbie punktów - 6 to Włochy będą wyżej po wygrały bezpośredni mecz z Belgią
1
1. miejsce Portugalii - Belgia
2. miejsce Portugalii - Anglia
3. miejsce Portugalii - prawdopodobnie Chrowacja
27
Droga Hiszpanów do finału:
1/8 - Włochy
1/4 - Niemcy
1/2 - Francja
Jeżeli wszystkich przejdą to zasługują na złoto w finale.
0
Chorwacja/Szwajcaria/Polska - Belgia/Walia w półfinale
0
Hiszpania - Włochy w 1/8 WOW
0
Jak myślicie, Węgry pokonają Portugalię? Portugalii do awansu wystarczy tylko remis.
0
Przy takich wynikach tak.
2
Bogdan Stancu by strzelił. :D
2
Oliwa zawsze sprawiedliwa. Nieładna symulka Silvy.
36
Nie mogli tak w finale Ligi Mistrzów... Ronaldo i Ramos
0
No to Albania rozpacza. Czechy dają dupy po całości.
0
Włochy - Chorwacja do pierwszej połowy. Współczuję Włochom bo wygrali grupę, ale mają przerąbane w 1/8 - Chorwacja albo Hiszpania.
0
Albania się cieszy!
0
Tak będzie prawdopodobnie, ale nie na 100% pewne.
0
Niemcy vs Słowacja oj ciężko będą miały dojcze.
0
Mam przecieki.
1
Polska - Szwajcaria
Hiszpania - Islandia
Walia - Czechy
Portugalia - Belgia
Niemcy - Słowacja
Włochy - Chorwacja
Francja - Irlandia Północna
Anglia - Węgry
0
Atak pozycyjny, zdecydowanie lepszy zespół od Słowacji i brakowało skuteczności Anglikom.
0
Walia gra swój futbol czyli kontry na szybkiego Bale'a.
0
Mam pytanie do osób, które oglądały wczoraj Albania Rumunia na otwartym Polsacie. Czy komentatorzy mówią coś o wyniku meczu, który odbywa się równolegle w trakcie meczu czy wspominają dopiero na koniec meczu.
1
Losowanie II LM:
http://i.imgur.com/82D6vHN.jpg
0
Ale farsa z tym Skenderbeu. Powinni ich wywalić, a nie taka jazda. Jeżeli zagra Partizani to będą mieli hendicup chociaż trafili tragicznie bo na Ferncavorsi.
0
Znowu polski klub w II rundzie z mistrzem Bośni. Dla Legii to będzie łatwa przeprawa.
2
Bale dzisiaj 3. gol z rzutu wolnego i przechodzi do historii.
0
Puma dzisiaj słabiutko.
0
Czy jakaś stacja pokazuje multilige?
0
Zagłębie i Cracovia od I rundy.