2

Jaka jest waszym zadaniem najlepsza wersja Messiego? Według mnie z sezonu 10/11.

1

Sory, że spamuję, ale College Europa już prowadzi. Gibraltarski futbol górą! :D

0

Jutro I runda el. Liga Europejska :D

0

Siii hahahaha

0

Już się skończyła. Za to jutro I runda el. LE :D

2

Jest bardzo poirytowany poziomem meczu i ma papiery na to że Renato Sanches ma 23 lata.

0

Hajto najciekawszy w tym meczu. Dzisiaj jest mega uszczypliwy.

1

UEFA zrobiła taki cyrk z tym Skenderbeu że szkoda gadać. Powinni ich odrazu wywalić, a tak to biedne The New Saints musi grać z Apoelem a nie ze słabszym zespołem.

0

Jak w obu meczach będą karne to wygra Walia i Francja.

1

Ja czekam też na pojedynek Rosenborg - Norkoping bo to też będzie fascynujący pojedynek.

2

Jutro jeszcze College Europa i będzie wspaniale.

3

Goooooool Lincoln Red Imps 2:0

1

Legia na pewno przejdzie Zrinjski Mostar w II rundzie bo Bośniacy są słabiutcy, ale w III rundzie już będą kłopoty no chyba że uda się trafić takie Dinamo Tbilisi. Cracovia już się skompromitowała w I rundzie, Zagłębie wątpię żeby odrobiło straty, a Goeteborg rozjedzie Piast.

2

Denis Suarez będzie zmiennikiem Iniesty i Neymara czy widzicie to inaczej.

1

Umtiti znowu spóźniony tylko teraz padł gol.

3

Griezmann odpalił na dobre, oby zostawił coś na Niemców.

0

Jacy Ci pewni w studiu że Francja wejdzie do 1/2.

2

Viva la France - tak mi się wydaje :P

0

Niemcy już mają złoto.

0

Ja pierdziele po co takie pajacowanie?!

12

Buffon pokaże klasę!

0

Bonucci nauczył się czegoś od Balo - perfekcyjny karny.

2

Boateng robi blok jak w siatkówce.

0

Francja nic nie gra na tym EURO, nie ma opcji żeby wygrali turniej.

3

Niemcy jak wygrają dzisiaj to mają na 100% złoto.

3

Przydałby się Grosso i Del Piero.

3

Cudowna obrona strzału.

0

Włosi mega spięci.

2

W 2004 roku nie wyszli z grupy.

7

Teraz to będą rozdarte serca na fioletowej
#teamRonaldo
#teamBale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?