Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaka jest waszym zadaniem najlepsza wersja Messiego? Według mnie z sezonu 10/11.
1
Sory, że spamuję, ale College Europa już prowadzi. Gibraltarski futbol górą! :D
0
Jutro I runda el. Liga Europejska :D
0
Siii hahahaha
0
Już się skończyła. Za to jutro I runda el. LE :D
2
Jest bardzo poirytowany poziomem meczu i ma papiery na to że Renato Sanches ma 23 lata.
0
Hajto najciekawszy w tym meczu. Dzisiaj jest mega uszczypliwy.
1
UEFA zrobiła taki cyrk z tym Skenderbeu że szkoda gadać. Powinni ich odrazu wywalić, a tak to biedne The New Saints musi grać z Apoelem a nie ze słabszym zespołem.
0
Jak w obu meczach będą karne to wygra Walia i Francja.
1
Ja czekam też na pojedynek Rosenborg - Norkoping bo to też będzie fascynujący pojedynek.
2
Jutro jeszcze College Europa i będzie wspaniale.
3
Goooooool Lincoln Red Imps 2:0
1
Legia na pewno przejdzie Zrinjski Mostar w II rundzie bo Bośniacy są słabiutcy, ale w III rundzie już będą kłopoty no chyba że uda się trafić takie Dinamo Tbilisi. Cracovia już się skompromitowała w I rundzie, Zagłębie wątpię żeby odrobiło straty, a Goeteborg rozjedzie Piast.
2
Denis Suarez będzie zmiennikiem Iniesty i Neymara czy widzicie to inaczej.
1
Umtiti znowu spóźniony tylko teraz padł gol.
3
Griezmann odpalił na dobre, oby zostawił coś na Niemców.
0
Jacy Ci pewni w studiu że Francja wejdzie do 1/2.
2
Viva la France - tak mi się wydaje :P
0
Niemcy już mają złoto.
0
Ja pierdziele po co takie pajacowanie?!
12
Buffon pokaże klasę!
0
Bonucci nauczył się czegoś od Balo - perfekcyjny karny.
2
Boateng robi blok jak w siatkówce.
0
Francja nic nie gra na tym EURO, nie ma opcji żeby wygrali turniej.
3
Niemcy jak wygrają dzisiaj to mają na 100% złoto.
3
Przydałby się Grosso i Del Piero.
3
Cudowna obrona strzału.
0
Włosi mega spięci.
2
W 2004 roku nie wyszli z grupy.
7
Teraz to będą rozdarte serca na fioletowej
#teamRonaldo
#teamBale