0

Manchester gra o 20:30

1

"To co, sprzedajemy tego Ambrose?"

4

Messi pressing w meczu towarzyskim - świat się kończy.

0

Liczę, że Barcelona pomęczy Celtic, bo liczę na awans Astany. :P

0

I tak powinny wyglądać stroje Barcy.

0

Jestem ciekaw jak sprawdzi się José Antonio Martínez bo liczę na jego dobry występ.

0

Camara na lewej obronie i brak Sampera/Gumbau w pierwszym składzie to największe zaskoczenia.

4

Haha, tego jeszcze nie widziałem.

0

Na taki skład liczę:
Masip - Vidal, Marlon, Lopez, Mathieu - Samper, Roberto, Turan - Messi, L. Suarez, D. Suarez

0

Ben Yedder i Vietto w Sevilli - będą mieli kim tam grać w Andaluzji

0

Spamuję, ale taka ciekawostka. Dzisiejszy solenizant, André Gomes grał już na Camp Nou w Lidze Mistrzów. Miało to miejsce w 2012 roku, gdzie Portugalczyk reprezentował jeszcze barwy Benfiki Lizbona. Niestety, ale był to mecz w którym Messi doznał kontuzji i nie mógł przez długi czas wspierać swojej drużyny na boisku.

5

Tak naprawdę jest to Jesse Ahonen.

3

Janne Ahonen zdobywa swoją debiutancką bramkę w II lidze fińskiej. :D
http://i.imgur.com/xh2TrmA.png

1

Szkoda, że Gameiro odchodzi do Atletico bo widziałbym go chętnie w Barcelonie.

0

Z Ekstraklasą zawsze jest ryzyko chociaż w tym meczu remisik powinien wpaść.

0

W niedzielę hit Ekstraklasy - Zagłębie vs Termalica i pytanie kto wygra?

0

To Legia została tylko na froncie.

0

Barcelona - Celtic w sobotę o 18:00?

0

No to Bate już rozstawione. Pierwszy oczekujący zespół to Legia.

0

No i nie wytrzymała Astana.

1

Niestety pamiętam dwumecz Szachtior - Celtic no i ten gol James Forresta w 90 minucie. Ale już wtedy Celtic pokazał, że zespół zanotował duży spadek formy i ciężko im jest zakwalifikować się do FG LM. Natomiast nawet jak będzie tylko 1-0 dla Astany dziś to i tak myślę, że Celtic nie odrobi strat bo Kazachowie grają beż żadnych kompleksów, nie boją się rywala ale podchodzą do wszystkiego z respektem. Astana kojarzy mi się trochę z Bate no i może będzie taki meczyk w IV rundzie. :)

0

Zobacz na jakdojade.

1

Astana ma bardzo duże szanse na wyeliminowanie Celticu, a to że Rosenborg ogra APOEL jestem na 100% pewny.

1

Astana robi swoje i znowu gol stopera.

0

Ostatecznie postawiłem symboliczne 2 złote, ale siadło. :P

0

Ajax jak zwykle odprawia manianę.

0

Ja postawiłem na Bate i Dinamo Zagrzeb. :P

0

Rok temu Rapid Wiedeń, a teraz prawdopodobnie PAOK.

0

Gameiro w Atletico?

0

Też tak myślałem, że można zagrać, ale bez szaleństw chociaż zrobiłem analizę i typy powinny się sprawdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?