Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manchester gra o 20:30
1
"To co, sprzedajemy tego Ambrose?"
4
Messi pressing w meczu towarzyskim - świat się kończy.
0
Liczę, że Barcelona pomęczy Celtic, bo liczę na awans Astany. :P
0
I tak powinny wyglądać stroje Barcy.
0
Jestem ciekaw jak sprawdzi się José Antonio Martínez bo liczę na jego dobry występ.
0
Camara na lewej obronie i brak Sampera/Gumbau w pierwszym składzie to największe zaskoczenia.
4
Haha, tego jeszcze nie widziałem.
0
Na taki skład liczę:
Masip - Vidal, Marlon, Lopez, Mathieu - Samper, Roberto, Turan - Messi, L. Suarez, D. Suarez
0
Ben Yedder i Vietto w Sevilli - będą mieli kim tam grać w Andaluzji
0
Spamuję, ale taka ciekawostka. Dzisiejszy solenizant, André Gomes grał już na Camp Nou w Lidze Mistrzów. Miało to miejsce w 2012 roku, gdzie Portugalczyk reprezentował jeszcze barwy Benfiki Lizbona. Niestety, ale był to mecz w którym Messi doznał kontuzji i nie mógł przez długi czas wspierać swojej drużyny na boisku.
5
Tak naprawdę jest to Jesse Ahonen.
3
Janne Ahonen zdobywa swoją debiutancką bramkę w II lidze fińskiej. :D
http://i.imgur.com/xh2TrmA.png
1
Szkoda, że Gameiro odchodzi do Atletico bo widziałbym go chętnie w Barcelonie.
0
Z Ekstraklasą zawsze jest ryzyko chociaż w tym meczu remisik powinien wpaść.
0
W niedzielę hit Ekstraklasy - Zagłębie vs Termalica i pytanie kto wygra?
0
To Legia została tylko na froncie.
0
Barcelona - Celtic w sobotę o 18:00?
0
No to Bate już rozstawione. Pierwszy oczekujący zespół to Legia.
0
No i nie wytrzymała Astana.
1
Niestety pamiętam dwumecz Szachtior - Celtic no i ten gol James Forresta w 90 minucie. Ale już wtedy Celtic pokazał, że zespół zanotował duży spadek formy i ciężko im jest zakwalifikować się do FG LM. Natomiast nawet jak będzie tylko 1-0 dla Astany dziś to i tak myślę, że Celtic nie odrobi strat bo Kazachowie grają beż żadnych kompleksów, nie boją się rywala ale podchodzą do wszystkiego z respektem. Astana kojarzy mi się trochę z Bate no i może będzie taki meczyk w IV rundzie. :)
0
Zobacz na jakdojade.
1
Astana ma bardzo duże szanse na wyeliminowanie Celticu, a to że Rosenborg ogra APOEL jestem na 100% pewny.
1
Astana robi swoje i znowu gol stopera.
0
Ostatecznie postawiłem symboliczne 2 złote, ale siadło. :P
0
Ajax jak zwykle odprawia manianę.
0
Ja postawiłem na Bate i Dinamo Zagrzeb. :P
0
Rok temu Rapid Wiedeń, a teraz prawdopodobnie PAOK.
0
Gameiro w Atletico?
0
Też tak myślałem, że można zagrać, ale bez szaleństw chociaż zrobiłem analizę i typy powinny się sprawdzić.