0

Alba i Roberto po asyście.

0

Suarez symulka była, brawo Undiano.

1

Obstawiam u Castro gol życia.

0

pauza za kartki

0

Turan czy samobój?

0

Nie wiem jak to wytłumaczyć.
http://i.imgur.com/hqugNVG.png

0

Kartki

0

Pierwszy mecz i już Mallenco...

2

Dobrze, że Ibra gra teraz w ManU to może teraz w końcu królem strzelców w Ligue 1 zostanie Lacazette.

1

Pamiętam jak wrzuciłem tutaj screena jak przegrali 16:0, ale oni podbili nawet do 18:0. :0

0

O której rzut młotem?

1

No niestety Gent w końcówce na 2:1.

3

Shkendija Tetovo zawsze mnie zaskakuje, super mają drużynę Macedończycy.

2

Wiem, że w tym klubie gra Szukała chociaż to za dużo powiedziane, że gra.

1

Moja grupa marzeń LM:

FC Barcelona
Borussia Dortmund
Olympique Lyon
Legia Warszawa

2

Legia w końcu zaczęła korzystać z reformy Ekstraklasy. Wszystkie siły skupia na europejskie puchary, a w lidze na razie sobie odpuszcza, ale i tak będą podzielone punkty, więc Legia nie straci dużo do prowadzących drużyn w polskiej lidze.

0

Zapomniałem, dzięki za info. :P

3

Najpierw Legia, potem Barca w końcu wraca meczing.

1

Mecz jest dzisiaj o 23:00?

0

Kopenhaga wygrała 1:0 u siebie z APOEL-em, ale czy to starczy na awans? Wisła Kraków też wygrała 1:0 5 lat temu, ale wiadomo jak to się skończyło.

4

Umtiti vs Varane - ciekawe kto zrobi większą karierę

2

Linetty i Kapustka mają fajnie bo grają sobie z Barceloną, a normalnie kopaliby w Ekstraklasie.

0

Jaki wynik i kto strzelił dla Blaugrany?

8

Mam nadzieję, że Bacca.

0

25 sierpnia

2

Sevilla trzeci raz z rzędu przegrywa Super Puchar Europy. To musi być dla nich przykre doświadczenie, ale jednak triumfatorzy Ligi Mistrzów są lepsi.

7

Carvajal zrobił Bartre, bez sensu i dobranoc.

2

Modrić, to nie olimpiada!

7

Znowu zabrakło mi pokory do futbolu. Zapomniałem, że mecz kończy się wtedy gdy sędzia gwizdnie po raz ostatni...
http://imgur.com/mb6iiOQ

5

Ramos > Morata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?