0

Już przegrywamy z Villarealem.

2

Eliminacje do Pucharu Narodów Afryki - futbol dla prawdziwych koneserów.

7

Wiara polega na tym że wierzysz cokolwiek się dzieje. To coś w stylu jak kibicowanie klubowi - nawet jak przegrywa to dalej jesteś za tą drużyną.

0

Ronaldo 94, brawo Cris zasłużył na to.

1

Argentyna mnie zaskoczyła, wygrali z silnym Urugwajem. Natomiast szok to wygrana Brazylii na wyjeździe!!! Ekwador fajnie zaczął eliminacje, ale potem sięgneli dna.

0

Który to GabiGol?

0

Bomba transferowa, brawo Legia. Utalentowany zawodnik, który może grać jako ofensywny pomocnik, ale w Legii prawdopodobnie będzie dostawał szanse na skrzydle. Przyda się w walce o mistrzostwo Polski i w grze o eliminacje do pucharów w następnym sezonie.

0

Napoli i Monaco

0

Co sądzicie o Witselu w Juventusie za 18 mln? Atrakcyjna cena może nie za wybitnego piłkarza, ale solidnego.

0

Igor Lewczuk zagra w Bordeaux!

3

Valeri Qazaishvili i Miroslav Radović transferami Legii na LM. Obaj zawodnicy mogą grać jako "10", więc czas Hamalainena w Legii dobiegnie końca.

0

Jeżeli zrobi takie postępy w grze defensywnej jak Rakitic to jestem o niego spokojny.

0

Dopiero zacząłem czytać "Barca, Złota Dekada" i już bardzo wciąga. Kto nie ma, to serdecznie polecam; kosztowała 30 zł więc cena spoko.

1

Bukmacherzy dzisiaj nieźle zarobieni. To ile oni zarobili na PSV to szok.

0

To nie był ich dzień. Posiadanie piłki 73 - 27 %, a w sytuacjach bramkowych było 37 - 3 i zero goli!! No i jeszcze ten karny de Jonga.

0

Współczuję wszystkim, którzy mieli na kuponie PSV. Dotychczas ekipa z Eindhoven zdobyła komplet punktów w lidze, a Groningen miało 0 punktów. PSV nie potrafił wygrać mimo to że byli zdecydowanym faworytem i na dodatek mieli zawodnika więcej a tu taki klops.

0

Nurkowanie w własnym polu karnym, tego jeszcze nie grali.

1

Ten koleś powinien wracać do Vigo na piechotę!

2

Hercules - Barcelona B 1:3
Real Unión - Real Madryt B 1:0
Celta - Real Madryt (1:1) 74' ???

0

Postawiłem na nich to musieli wygrać. :D

0

PhenomenalOne - módl się gorliwie jutro w Kościele! :D

Ale mnie śmieszą ludzie, którzy już bidolili, że już po meczu itd.

0

HAHA NIE DOWIARKI CELTA!!!

0

Dobrze, że gol padł teraz, a nie w 90 minucie. Celta ma szanse jeszcze wyrównać.

1

Milik musi gonić Lewego, dawaj Arek!

1

Mają bardzo dużo miejsca w środku pola; Casemiro, Modrić i Kroos dobre zawody, ale Asensio, Bale i zwłaszcza Morata zawodzą. Oba zespoły mają dużo miejsca, jedni i drudzy stworzyli wiele okazji, ale bez bramek do przerwy.

0

Kuponik za 10 zeta, do boju Celta i Barca!
http://i.imgur.com/a0YBUBI.png

0

Czy po tym meczu było jeszcze jakieś spotkanie w Pucharze Króla czy odrazu 3:1 z Atletico?

17

Błaszczykowski w pierwszym składzie Wolfsburga na prawej obronie! :D

Olkowski, Piszczek na ławce.

0

Maccabi Tel Awiw w Lidze Europy, wygrali po karnych brawo!

0

Jestem ciekaw czy Legia ma odpowiednią mentalność, żeby grać z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?