Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już przegrywamy z Villarealem.
2
Eliminacje do Pucharu Narodów Afryki - futbol dla prawdziwych koneserów.
7
Wiara polega na tym że wierzysz cokolwiek się dzieje. To coś w stylu jak kibicowanie klubowi - nawet jak przegrywa to dalej jesteś za tą drużyną.
0
Ronaldo 94, brawo Cris zasłużył na to.
1
Argentyna mnie zaskoczyła, wygrali z silnym Urugwajem. Natomiast szok to wygrana Brazylii na wyjeździe!!! Ekwador fajnie zaczął eliminacje, ale potem sięgneli dna.
0
Który to GabiGol?
0
Bomba transferowa, brawo Legia. Utalentowany zawodnik, który może grać jako ofensywny pomocnik, ale w Legii prawdopodobnie będzie dostawał szanse na skrzydle. Przyda się w walce o mistrzostwo Polski i w grze o eliminacje do pucharów w następnym sezonie.
0
Napoli i Monaco
0
Co sądzicie o Witselu w Juventusie za 18 mln? Atrakcyjna cena może nie za wybitnego piłkarza, ale solidnego.
0
Igor Lewczuk zagra w Bordeaux!
3
Valeri Qazaishvili i Miroslav Radović transferami Legii na LM. Obaj zawodnicy mogą grać jako "10", więc czas Hamalainena w Legii dobiegnie końca.
0
Jeżeli zrobi takie postępy w grze defensywnej jak Rakitic to jestem o niego spokojny.
0
Dopiero zacząłem czytać "Barca, Złota Dekada" i już bardzo wciąga. Kto nie ma, to serdecznie polecam; kosztowała 30 zł więc cena spoko.
1
Bukmacherzy dzisiaj nieźle zarobieni. To ile oni zarobili na PSV to szok.
0
To nie był ich dzień. Posiadanie piłki 73 - 27 %, a w sytuacjach bramkowych było 37 - 3 i zero goli!! No i jeszcze ten karny de Jonga.
0
Współczuję wszystkim, którzy mieli na kuponie PSV. Dotychczas ekipa z Eindhoven zdobyła komplet punktów w lidze, a Groningen miało 0 punktów. PSV nie potrafił wygrać mimo to że byli zdecydowanym faworytem i na dodatek mieli zawodnika więcej a tu taki klops.
0
Nurkowanie w własnym polu karnym, tego jeszcze nie grali.
1
Ten koleś powinien wracać do Vigo na piechotę!
2
Hercules - Barcelona B 1:3
Real Unión - Real Madryt B 1:0
Celta - Real Madryt (1:1) 74' ???
0
Postawiłem na nich to musieli wygrać. :D
0
PhenomenalOne - módl się gorliwie jutro w Kościele! :D
Ale mnie śmieszą ludzie, którzy już bidolili, że już po meczu itd.
0
HAHA NIE DOWIARKI CELTA!!!
0
Dobrze, że gol padł teraz, a nie w 90 minucie. Celta ma szanse jeszcze wyrównać.
1
Milik musi gonić Lewego, dawaj Arek!
1
Mają bardzo dużo miejsca w środku pola; Casemiro, Modrić i Kroos dobre zawody, ale Asensio, Bale i zwłaszcza Morata zawodzą. Oba zespoły mają dużo miejsca, jedni i drudzy stworzyli wiele okazji, ale bez bramek do przerwy.
0
Kuponik za 10 zeta, do boju Celta i Barca!
http://i.imgur.com/a0YBUBI.png
0
Czy po tym meczu było jeszcze jakieś spotkanie w Pucharze Króla czy odrazu 3:1 z Atletico?
17
Błaszczykowski w pierwszym składzie Wolfsburga na prawej obronie! :D
Olkowski, Piszczek na ławce.
0
Maccabi Tel Awiw w Lidze Europy, wygrali po karnych brawo!
0
Jestem ciekaw czy Legia ma odpowiednią mentalność, żeby grać z Realem.