0

Okej, Barca zapłaci za rachunek...

0

Póki co to największym wygranym jest Atletico.

0

JUŻ odechciało mi się śmiać.

0

Neymar byś się wstydził.

4

Była beka z Realu, ale teraz wracamy do nerwówki.

2

Jestem ciekaw jaki rachunek zapłaci Betis bo już 4 remisy wynosi.

0

Kto dzisiaj do Suareza i Neymara? Arda, Rafinha czy Paco? Ja preferuję Turka.

47

Szacunek dla Realu, wciąż bez porażki w lidze. #respect

0

Ja miałem postawić na Real z handicupem -1, ale w końcu się rozmyślałem no i zobaczymy czy podjąłem słuszną decyzję czy nie.

0

Ale tak pół żartem, pół serio Eibar za szybko strzelił gola. Nie ma Ramosa, ale ktoś inny strzeli w doliczonym czasie gry.

0

GOOOOOL

8

Dundalk jest niesamowity. Odpadli z słabą Legią, a w LE po dwóch meczach mają 4 punkty.

0

Norwich chyba za długo czekał na końcowy gwizdek sędziego.

0

Celtic to jest jednak niesamowity. Na wyjazdach są tragiczni, a u siebie grają bardzo dobrze. To jest niewiarygodne jak ten sam zespół może mieć dwa zupełnie inne oblicza.

0

Jak wyglądała pierwsza połowa: atak pozycyjny Barcelony z milionami strat co skutkowało olbrzymią ilością kontrataków ze strony gospodarzy no i jedna z akcji przyniosła gola.

10

Pięknie prezentują się te stroje.

2

Glik cudowna bramka, ale i tak najładniejsza Delaneya z Kopenhagi.

0

Co sądzicie o takim kuponie na jutro?
Sporting - Legia (1) (z hendicupem)
Dinamo - Juventus (2)
Sevilla - Lyon (1X)

Kurs na te 3 zdarzenia wynosi 2,45 i pytanie czy warto takie coś zagrać.

3

Co tu się stanęło, że na Camp Nou nie możemy wygrać meczu, a na wyjazdach strzelamy po 5 goli.

0

5:0 czy 4:0

2

Sporting Gijon fajnie rozpoczął sezon, ale teraz 3 porażka z rzędu w lidze.

0

A jednak! :D

8

Sergi on jest niemożliwy!

0

Duglas widzę fajnie awansował w hierarchii zespołu, że wykonuje wolne.

1

Klątwa Munira wisi nad Paco, ewidentnie.

0

Przestraszyłem się.

0

Busquets bezapelacyjnie najlepszy po pierwszej połowie. Genialnie się ustawia, dużo udanych odbiorów i świetne zagrania otwierające.

1

Oby strzelili bo 2:0 to niebezpieczny wynik. :)

0

Rafinha gdyby grał z Atletico to też im by strzelił. Komentarz oczywiście z przymrużeniem oka.

0

Andre Gomes jest prawonożny, a w dogodnej sytuacji na strzał przekłada sobie na lewą nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?