Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej, Barca zapłaci za rachunek...
0
Póki co to największym wygranym jest Atletico.
0
JUŻ odechciało mi się śmiać.
0
Neymar byś się wstydził.
4
Była beka z Realu, ale teraz wracamy do nerwówki.
2
Jestem ciekaw jaki rachunek zapłaci Betis bo już 4 remisy wynosi.
0
Kto dzisiaj do Suareza i Neymara? Arda, Rafinha czy Paco? Ja preferuję Turka.
47
Szacunek dla Realu, wciąż bez porażki w lidze. #respect
0
Ja miałem postawić na Real z handicupem -1, ale w końcu się rozmyślałem no i zobaczymy czy podjąłem słuszną decyzję czy nie.
0
Ale tak pół żartem, pół serio Eibar za szybko strzelił gola. Nie ma Ramosa, ale ktoś inny strzeli w doliczonym czasie gry.
0
GOOOOOL
8
Dundalk jest niesamowity. Odpadli z słabą Legią, a w LE po dwóch meczach mają 4 punkty.
0
Norwich chyba za długo czekał na końcowy gwizdek sędziego.
0
Celtic to jest jednak niesamowity. Na wyjazdach są tragiczni, a u siebie grają bardzo dobrze. To jest niewiarygodne jak ten sam zespół może mieć dwa zupełnie inne oblicza.
0
Jak wyglądała pierwsza połowa: atak pozycyjny Barcelony z milionami strat co skutkowało olbrzymią ilością kontrataków ze strony gospodarzy no i jedna z akcji przyniosła gola.
10
Pięknie prezentują się te stroje.
2
Glik cudowna bramka, ale i tak najładniejsza Delaneya z Kopenhagi.
0
Co sądzicie o takim kuponie na jutro?
Sporting - Legia (1) (z hendicupem)
Dinamo - Juventus (2)
Sevilla - Lyon (1X)
Kurs na te 3 zdarzenia wynosi 2,45 i pytanie czy warto takie coś zagrać.
3
Co tu się stanęło, że na Camp Nou nie możemy wygrać meczu, a na wyjazdach strzelamy po 5 goli.
0
5:0 czy 4:0
2
Sporting Gijon fajnie rozpoczął sezon, ale teraz 3 porażka z rzędu w lidze.
0
A jednak! :D
8
Sergi on jest niemożliwy!
0
Duglas widzę fajnie awansował w hierarchii zespołu, że wykonuje wolne.
1
Klątwa Munira wisi nad Paco, ewidentnie.
0
Przestraszyłem się.
0
Busquets bezapelacyjnie najlepszy po pierwszej połowie. Genialnie się ustawia, dużo udanych odbiorów i świetne zagrania otwierające.
1
Oby strzelili bo 2:0 to niebezpieczny wynik. :)
0
Rafinha gdyby grał z Atletico to też im by strzelił. Komentarz oczywiście z przymrużeniem oka.
0
Andre Gomes jest prawonożny, a w dogodnej sytuacji na strzał przekłada sobie na lewą nogę.