Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że nie gra Iniesta bo Andres jest ewidentnie w gazie, a i tak go oszczędzają.
0
Od kiedy bramkarz może dotknąć piłki rękoma za polem karnym i nie dostać czerwonej kartki? Zawsze jak była taka sytuacja to kończyło się czerwienią, chyba że była jakaś zmiana przepisów.
1
Powinna być czerwień.
4
Ale śmieszny ten sędzia, powinna być czerwona kartka dla ter Stegena.
8
"Barcelona farciarze, grają tylko na wrzutki i może coś wpadnie ze łba"
12
Święcicki i Ćwiąkała zmienili język
26
Haha jak podskoczyli do sędziego, że doliczył tylko 3 minuty a nie 10 minut xD
2
d)
4
Ramosik w 90 minucie ustrzeli dublecik.
10
Dani Alves pierwszy gol dla Juve!
0
Ewidentnie ktoś strzelał w Danilo.
1
Tak naprawdę Ramos mści się za ten upuszczony puchar sprzed lat.
3
Dobrze, że nie strzelił w doliczonym czasie gry...
0
Mauro Icardi już 6 goli
4
Raport Polaków z Ligue 1:
- Rybus (asysta) 72 minut
- Lewczuk 90 minut i czyste konto
- Stępiński 90 minut
- Glik 90 minut
- Grosicki (na ławce, ale jego mecz rozpoczął się przed chwilą)
2
Mauro Icardi 5 gol w 5 meczu w Serie A. Argentyńczyk tym samym zrównał się z Baccą i Callejonem.
1
Jak tak dalej pójdzie to może być to wspaniały wieczór i noc.
2
Ale to było perfidne Bruno! :D
0
Czeryszew do boju!
0
Myślę, że Mascherano strzeli swojego pierwszego gola. :D
0
Lechia Gdańsk właśnie pokazała jak wyglądałaby ich przygoda z europejskimi pucharami. Dostali by wpierdziel jak z Puszczą.
3
Celtic potrafi dobrze grać u siebie, a Ludogorets prezentuje też ciekawy futbol, ale ciekawy kupon i warty zagrania
0
Budżet Legii ładnie się teraz uszczupli.
7
Borussia uruchomiła nową formułę 6.0 :D
0
Tak, Milan Baros.
0
A tak w ogóle to zobaczcie jak zmienił się Manchester City za kadencji Pepa. Wcześniej można było ich nie doceniać w LM, ale teraz szykuje się na wyrównaną walkę o pierwsze miejsce w grupie pomiędzy Man City a Barcą.
1
Człowiekowi poprawia się humor jak widzi tyle bólu dupy. :D :D
0
Było blisko :D
0
Wraca BBC; jest Kroos i Modrić więc teoretycznie powinni łatwo wygrać ze Sportingiem, tylko że Portugalczycy grają obecnie świetnie.
2
Czerwiński i Dąbrowski - dwa sezony temu grali na zapleczu Ekstraklasy, a teraz zagrają w Lidze Mistrzów