Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Astana Arena niezdobyta!
0
Litwa jest w formie, więc wątpię.
4
Słowenia - Anglia
1
Uzbekistan - Chiny 1 (15:00)
Iran - Korea Płd. 1X (16:45)
Katar - Syria 1 (18:00)
Arabia Saudyjska - Zjednoczone Emiraty Arabskie 1X (19:45)
Z Europy warto grać Litwę, Czechy i Polskę.
0
Wedle tego schematu Kolumbia wygra dzisiaj z Urugwajem do zera.
http://i.imgur.com/Z3eY4Pi.png
2
Azerbejdżan jest tragiczny na wyjazdach. Zgadzam się, że Czesi grają mizernie, ale muszą dzisiaj zdobyć 3 punkty żeby myśleć o barażach.
1
Dla mnie Czechy pewne zwycięstwo. Reszta to duża loteria, ale pewnie Anglia wygra po męczarniach ze Słowenią.
9
Andora strzeliła gola Szwajcarii, świat się kończy.
2
Białoruś to co zyskała z Francją to straci z Luksemburgiem.
0
No to już po Wyspach Owczych. :(
0
Serbia w końcu ma zespół. Mają potencjał na wygranie grupy eliminacyjnej.
3
Koke na prawej obronie? Czo ta Koka chce być jak Sergi Roberto.
0
Dobrze, że nie stawiałem na Walię. :D
0
Po pierwszej połowie w eliminacjach bez niespodzianek. Wszyscy faworyci prowadzą, ale jestem ciekaw jak zakończą się mecze Walii z Gruzją i Finlandii z Chorwacją bo Walijczycy i Chorwaci grają tak minimalistycznie, że mogą się na tym przejechać.
0
Nie będzie Graziano Pellè, ale i tak zaskakująco wysoki kurs.
0
Turbo Grosik
0
Rumunia i Czarnogóra robią bilans bramkowy.
7
R. Kołtoń i Hujbierg.
9
Jak można stawiać na Łotwę? Ta reprezentacja obecnie nie istnieje.
2
Najsłabszy zespół z 2 miejsca spośród 9 grup nie zagra w barażach.
5
Wyspy Owcze zgodnie z zapowiedziami obejmują prowadzenie. Czekam jeszcze na gol Gibraltaru w meczu z Estonią i można iść spać.
0
Chile znowu bez wygranej, nie wiem co się dzieje z reprezentacją, ale nie wygląda to najlepiej.
1
Hiszpania w końcu grała fajny futbol, byli zdecydowanie lepsi od Włochów, ale wynik 1:1 nie do końca zasłużony. Kontuzja Alby + wyśmienity mecz Iniesty to najważniejsze info.
0
Wow, to trzeba mieć mega pecha. :D
0
Fajny kupon by siadł, ale w końcu się rozmyśliłem i nie postawiłem a wygrałbym. Chciałem postawić na wygrane Korei Południowej, Japonii, Irlandii, Chorwacji i Islandii. Dla mnie byli to faworyci, ale tak myślałem, że 5 meczy to za dużo i pewnie będzie jakaś niespodzianka. Jak się okazało wszyscy wygrali, ale taka Japonia strzeliła zwycięskiego gola w 95 min, a Islandia w 96 min więc niezłe wałki były. No nic - jak się puszcza kupony to zazwyczaj przegrywasz, a jak się powstrzymujesz to siada.
2
Dawać Ramosa na te ostatnie minuty.
7
Para napadziorów Ramos - Pique to byłaby masakra.
0
Iniesta najlepszy z Barcy.
1
Było #zidaneout to teraz będzie #luchoout.
0
Ale ty masz pecha.