Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Kupony na Sociedad postawione? Innego pomysłu na odczarowanie Anoeta nie mam.
0
Jeśli utrzyma się 2:2 w meczu Arsenal - PSG to przy zwycięstwie PSG w 6 kolejce to Francuzi wygrywają grupę.
0
Wykartkowany i gotowy na 1/8.
1
Ja wolę Patryka.
0
Laboga jak to stronniczo komentuje to nie mam pytań.
0
FK Rostów 29% posiadania piłki, a wbili 3 gole no nieźle.
0
Liczę na otwarty futbol Celticu, a nie stawianie autobusu. Chcę, żeby Szkoci zagrali jak Legia w tegorocznej Lidze Mistrzów to i Barca będzie mogła zweryfikować poziom swojej defensywy, ale też przy okazji postrzelać trochę goli.
0
Dinamo Zagrzeb 5 mecz w Lidze Mistrzów i wciąż bez gola.
7
Nie wiem czemu Radovic nie zrobił większej kariery bo koleś ma luz z piłką przy nodze i dużo widzi. Może brakuje mu szybkości, a Wy jak myślicie?
4
Monaco wygrało grupę - szacun dla Glika i powodzenia dalej w LM.
2
Tottenham już odpadł z Ligi Mistrzów.
13
Obojętnie jaki mecz, a i tak pisze się o Cristiano Ronaldo - ochłońcie ludzie.
1
Legia będzie musiała wygrać co najmniej trzema golami ze Sportingiem jeśli chce grać w LE.
0
Lacazette ratuje kupony.
0
A na La Rambli mam reklamę z Kucharczykiem.
0
Tottenham haha co oni wprawiają
0
Spokojnie jeszcze druga połowa.
54
Prijovic - 2 gole w LM 16/17
Ibrahimovic - 0 goli w LM 16/17
Hejterzy i tak napiszą, że Ibra nie gra w LM.
22
11:5 obstawiam
0
Varane 0:1.
1
Hehe 3:2
0
3 gole w 3 minuty to jest szok.
Prijovic w pucharach jest lepszy od Nikolicia.
24
Znowu Teodorczyk i 11 gol w lidze belgijskiej. Koleś w formie w tym sezonie.
1
10. gol Teodorczyka w lidze belgijskiej.
3
Według mnie nie powinno się oceniać ludzi, których się nie zna.
2
Robimy zbiorową akcję i stawiamy kupon na Sociedad.
1
Dwie porażki Realu i dwie wygrane Sportingu i po sprawie.
1
To jest wieczór CR7, podobnie jak z Wolfsburgiem.
0
A jak się spytam o taki detal - dlaczego Real napisane z małej litery?
0
RONALDO - brawo Maszina