0

Ktoś dowalił komentarze, Langil jako DJ. :D

1

Śledzę wyniki, ogólnie ciekawią mnie rozgrywki ligowe w Europie i sprawia mi to frajde.

1

W walce o Gibraltar Lincoln Red Imps gromi 3:0 Europa FC i prawdopodobnie po tym meczu Lincoln wyjdzie na prowadzenie tabeli. Obecnie 66 minuta.

1

Barca B prowadzi 1:0 z Herculesem Alicante 1:0 po bramce w 35 min. Xemiego!

José Aurelio Suárez - Sergi Palencia, Fali, Ferrán Sarsanedas, Moisés Delgado - Gerard Gumbau, Xemi, Carles Aleñá - Jesús Alfaro, Dani Romera, Alberto Perea

1

The New Saints (walijski zespół) może zakończyć rundę zasadniczą w walijskiej ekstraklasie z bilansem 22-0-0 ze zdobyczą 66 punktów. TNS dzieli już tylko jedna połowa od tego niesamowitego wyczynu bo obecnie w 22. kolejce prowadzi do przerwy 2:1 ze swoim rywalem.

2

Gospodarze turnieju już witali się z trzema punktami, a tu taki psikus i to teoretycznie z najsłabszą drużyną w grupie. Jestem ciekaw jak potoczy się spotkanie Kamerun - Burkina Faso.

1

Vidal fajnie wyglądał, ale kilka błędów w ustawieniu popełnił. Jak będzie dostawał więcej szans na grę to rywalizacja z Sergi Roberto przyniesie wiele korzyści drużynie.

2

To była tradycja, że w zimie oglądało się PNA, a tu takie wałki.

0

Spokojnie, Zieliński i Milik w końcu powstrzymają Real.

0

Gole Sergio Ramosa w tym sezonie:

1. z Sevillą (Superpuchar Europy) 90'3+ min
2. z Osasuną 45'1+ min
3. z Villareal 48 min
4. z Barcą 90 min
5. z Deportivo 90'2+ min
6. z Sevillą (CdR) 82 min

4/6 na goli w przedziale 80-90+ min. Jak już to strzelać w końcówce, albo w doliczonym czasie gry.

0

To w zasadzie lepiej, że będzie jeszcze wcześniej bo nie mogę się doczekać. Tak naprawdę niewiadomo czego się spodziewać na tym nowym albumie.

0

Ja nastawiam się na 7 lipca 2017. :P

0

Nie ma na to szans.

1

Lażenada.

2

Bilbao grało relatywnie wysoko w defensywie to i nasi piłkarze mieli więcej miejsca do rozegrania i posyłania prostopadłych piłek.

Według mnie kwestia drugiej linii nadal zostaje nie rozwiązana. Do rozgrywania biorą się skrzydłowi, a gdzie pozostałych dwóch środkowych pomocników? Iniesta to pewniak, ale na PŚP mieć tyle opcji typu: Gomes, Turan, Rafinha, Denis, Rakitić i żaden nie ma formy to po prostu tragedia (oprócz Ardy, ale on lepiej spisuje się na skrzydle).

Ciekawe co w sytuacji gdy mierzyć się będziemy z autobusem bądź z silniejszym zespołem od Bilbao na wyjazdach. Potrzebna będzie większa kreatywność w drugiej linii, a biorąc pod uwagę, że Iniesta nie będzie cały czas grał genialnie, a drugiego środkowego pomocnika w formie nie ma to znowu będzie bida z nędzą.

0

MSN w końcu każdy po golu w jednym meczu.

1

Dogrywka ostatni raz miała miejsce w finale Pucharu Króla, 22 maja 2016 z Sevillą.

Natomiast jeśli chodzi o karne to Barca ostatni raz rozgrywała je uwaga 29 kwietnia 1998r!!! Miało to miejsce w finale Pucharu Króla z Mallorcą, a Barca wtedy wygrała 5:4.

0

Kiedy ostatnio Barca grała dogrywkę i karne? Dogrywka to chyba 2015 i Superpuchar Europy z Sevillą, ale karnych nie pamiętam.

2

Neymar już strzelił, czy wciąż biegnie? :v

1

Dobra, można już rzucać portfelami.

0

Ciekawe jaki pomysł ma Enrique z sztabem, na rozmontowanie baskijskiego autobusu, który zaparkuje o 21:15.

3

Odrodzenie Barcy i marsz po potrójną koronę!

0

Jeden z moich ulubionych piłkarzy. ;)

1

Dziwna sytuacja, ale teraz będziemy trzymać kciuki, żeby Barca pozostała na 3. miejscu w lidze po tym jak skończy się nadchodzącą kolejka.

0

Ciekawe jak to jest być fanem hiszpańskich drużyn z środka tabeli. Jak myślicie, czy w ogóle jest taka możliwość, żeby Barca takim zespołem się stała w najbliższych latach?

Większa liczba osób wypowiadajacych się na La Rambla nie może znieść serii nawet trzech meczów Barcy bez wygranej (i chyba ja do tych osób się zaliczam :D), a ciekawe co by się działo gdyby taki klub jak FC Barcelona popadłby w przeciętność.

0

Wyjazd z Las Palmas - według mnie tutaj jest większa na stratę punktów niż niewielkie, ale w większości się zgadzam

0

San Marino nie grozi granie na mistrzowskiej imprezie typu Mistrzostwa Świata.

1

Większości osób będą interesować wyłącznie mecze tych najlepszych i się nie dziwię, ale ja jestem ciekaw właśnie tych zespołów, które mało znaczą i mogą się pokazać na tle najsilniejszych narodowości. Myślę, że to dobre rozwiązanie bo kto nie chce oglądać więcej meczy ogórów to nie będzie oglądać, a ja będę szczęśliwy bo będzie mi to sprawiało radość.

2

Ja jako fan zmagań meczów reprezentacyjnych cieszę się, że Mundial się rozszerzy. Jest to szansa dla "słabszych" reprezentacji na pokazanie się w wielkim turnieju. Pamiętam jak oglądałem w 2006 Szwecja - Trynidad i Tobago i było 0:0, ale mecz był rewelacyjny i czekam po prostu na więcej pojedynków pomiędzy państwami z różnych kontynentów.

1

Real po 16 meczach:
13 wygranych, 3 porażki = 39 punktów

Barca po 17 meczach:
12 wygranych, 3 porażki, 2 remisy = 38 punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?