1

A co jeśli w ogóle nie istniejemy?

4

Nawet nie widziałem, że zadłużenie może być neutralne albo nawet przynosić korzyści. Jeżeli wciąż będziesz zainteresowany napisaniem artykułu to czekam z wielką niecierpliwością.

2

Ja lubię posłuchać sobie Robina Schulza.

0

Który czołowy klub jest najlepiej zorganizowany pod względem finansowym (nie zadłuża się i nie potrzebuje inwestorów z krajów zagranicznych, żeby normalnie funkcjonować)?

60

Człowiek kontuzja, ale asysta w LM z Realem daje dożywotni szacun.

1

Maroko i DR Kongo w ćwierćfinale. Wybrzeże Kości Słoniowej odpada.

0

Senegal po fazie grupowej ustawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę no i nie wiem czy wytrzyma z taką dobrą grą do końca.

0

No i potężna Algieria kończy PNA na fazie grupowej. W składzie były gwiazdy, ale brakowało zespołu i trio Brahimi-Slimani-Mahrez wraca już do Europy.

0

Jakby była śliska murawa to dałoby się.

0

Już 0:13 i może do 15 dobijają.

0

Obczajcie sobie wynik meczu (jeszcze trwa) Europa Point - Lincoln (liga Gibraltarska). :)

14

Jako, że jestem osobą wierzącą to dla mnie ma to znaczenie.

2

"Ryan is in a stable condition and is expected to remain in hospital for the next few days."

"Ryan jest w stabilnym stanie i spodziewa się, że pozostanie w szpitalu przez najbliższe klika dni"

Źródło: http://www.hullcitytigers.com

15

Kurcze aż tak źle jest? Jedyne co mogę zrobić to teraz się pomodlić za niego.

1

A tym czasem w Pucharze Narodów Afryki gospodarze turnieju Gabon bliscy odpadnięcia już w fazie grupowej. Grupę A wygra prawdopodobnie Burkina Faso na czele z prezesem Prejuce Nakoulmą. :P

2

Według mnie Rakitić marnuje się na ŚPD, powinien grać wyżej. Na pozycji Busquetsa widzę szanse dla Andre Gomesa.

0

O kurcze, nie wiedziałem, że taki atrakcyjny kurs na Barce.

0

Jakby po pierwszej połowie było 0:0 to nieźle bym się w****** na arbitra.

2

Sędziowie w Hiszpanii ewidentnie jarają zioło.

0

A jednak trafił czysto w piłkę.

0

Lucho wzoruje się Oreście Lenczyku. :D

16

Ma racje, to był strzał w stylu Rakiticia.

0

Ale Barca dzisiaj na farcie.

0

No to też ciekawe rozwiązanie, ale wątpię, że Lucho tak postąpi. :P

0

Mam nadzieję, że Lucho wstawi w drugiej połowie Gomesa za Turana i przesunie Rakitica wyżej, a Gomes zajmie pozycje pivota.

0

Dokładnie; w drugiej połowie liczę na Gomesa za Turana.

2

Druga linia nie istnieje kompletnie. To Eibar prowadzi grę.

0

Tak jest zawsze na Ipli.

2

Hiszpańskie Stamford Bridge :D

0

Dobrze, że się kapnęli w porę bo inaczej byłby walkower.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?