Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co jeśli w ogóle nie istniejemy?
4
Nawet nie widziałem, że zadłużenie może być neutralne albo nawet przynosić korzyści. Jeżeli wciąż będziesz zainteresowany napisaniem artykułu to czekam z wielką niecierpliwością.
2
Ja lubię posłuchać sobie Robina Schulza.
0
Który czołowy klub jest najlepiej zorganizowany pod względem finansowym (nie zadłuża się i nie potrzebuje inwestorów z krajów zagranicznych, żeby normalnie funkcjonować)?
60
Człowiek kontuzja, ale asysta w LM z Realem daje dożywotni szacun.
1
Maroko i DR Kongo w ćwierćfinale. Wybrzeże Kości Słoniowej odpada.
0
Senegal po fazie grupowej ustawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę no i nie wiem czy wytrzyma z taką dobrą grą do końca.
0
No i potężna Algieria kończy PNA na fazie grupowej. W składzie były gwiazdy, ale brakowało zespołu i trio Brahimi-Slimani-Mahrez wraca już do Europy.
0
Jakby była śliska murawa to dałoby się.
0
Już 0:13 i może do 15 dobijają.
0
Obczajcie sobie wynik meczu (jeszcze trwa) Europa Point - Lincoln (liga Gibraltarska). :)
14
Jako, że jestem osobą wierzącą to dla mnie ma to znaczenie.
2
"Ryan is in a stable condition and is expected to remain in hospital for the next few days."
"Ryan jest w stabilnym stanie i spodziewa się, że pozostanie w szpitalu przez najbliższe klika dni"
Źródło: http://www.hullcitytigers.com
15
Kurcze aż tak źle jest? Jedyne co mogę zrobić to teraz się pomodlić za niego.
1
A tym czasem w Pucharze Narodów Afryki gospodarze turnieju Gabon bliscy odpadnięcia już w fazie grupowej. Grupę A wygra prawdopodobnie Burkina Faso na czele z prezesem Prejuce Nakoulmą. :P
2
Według mnie Rakitić marnuje się na ŚPD, powinien grać wyżej. Na pozycji Busquetsa widzę szanse dla Andre Gomesa.
0
O kurcze, nie wiedziałem, że taki atrakcyjny kurs na Barce.
0
Jakby po pierwszej połowie było 0:0 to nieźle bym się w****** na arbitra.
2
Sędziowie w Hiszpanii ewidentnie jarają zioło.
0
A jednak trafił czysto w piłkę.
0
Lucho wzoruje się Oreście Lenczyku. :D
16
Ma racje, to był strzał w stylu Rakiticia.
0
Ale Barca dzisiaj na farcie.
0
No to też ciekawe rozwiązanie, ale wątpię, że Lucho tak postąpi. :P
0
Mam nadzieję, że Lucho wstawi w drugiej połowie Gomesa za Turana i przesunie Rakitica wyżej, a Gomes zajmie pozycje pivota.
0
Dokładnie; w drugiej połowie liczę na Gomesa za Turana.
2
Druga linia nie istnieje kompletnie. To Eibar prowadzi grę.
0
Tak jest zawsze na Ipli.
2
Hiszpańskie Stamford Bridge :D
0
Dobrze, że się kapnęli w porę bo inaczej byłby walkower.