Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zostało 30 minut, ten mecz trzeba wygrać.
2
Tak jak można było się spodziewać - Turan bezproduktywny w pomocy. Zdecydowanie lepiej radzi sobie w ataku.
0
Barcelona jak na wrzuty gra.
1
Autobus Sewilla :/
1
Ofensywny skład, nie mam pytań.
1
Nantes nie wygrało
2
Tak sobie przejrzałem historię i ostatnim zespołem, który wygrywał trzy razy z rzędu Puchar Króla to FC Barcelona w latach 1951-1953. Zespół Lucho ma szansę powtórzyć ten sukces i mam nadzieję, że tak się stanie.
8
Będzie jakiś materiał do robienia kompilacji o Gomesu w Barcy.
5
Griezmann gol
0
Mister kto? Czipa?
6
Mecz z serii - wygrać bez kontuzji i zapomnieć.
0
Polecam na wizja tv.
0
Luis Suarez super pokazuje się do gry i takiego Urugwajczyka chcę zawsze.
4
Laboga powiedział "Ter Sztejgen" czyli jednak wzoruje się na tych z Eleven. Podobnie jak z Prevcem gdzie na Eurosport zaczęli mówić "Prełc", a potem podłapali to na TVP.
0
Denis lubi Basków. :P
0
Uśmieszek Danilo :D
0
Jaką wolicie kombinację?
Gomes na ŚPD, Rakitić na ŚP czy na odwrót?
0
Obok muru.
5
Puchar Ligi we Francji i babol bramkarza Nancy:
http://streamable.com/1rzi8
0
Hahaha :D
1
https://my.mixtape.moe/ddqnkk.mp4
2
Ramosa to się nie da kryć.
0
Nie ogarniam jak gra Real, Benzema na prawym skrzydle, Ramos na prawej obronie, Danilo biega po środku.
0
Ale się ślizgają po tej murawie.
1
Najpierw Veratti, a teraz Diego Costa. Czy teraz zagranie piłki nogą to obrażanie rywala? Już nie kminie tej mody.
0
No ładnie, już 17 goli w lidze.
0
Casilla - Danilo, Ramos, Casemiro, Nacho - Kroos, Isco, Kovacić - Asensio, Benzema, Ronaldo (chyba tak to będzie wyglądać)
3
Jeszcze w życiu nie widziałem tak niskiego kursu na remis. Ghana - Egipit i kurs na remis 1,8 na STS
0
Ja to katuje sobie co najmniej raz w tygodniu. :D
0
Może to będzie mecz, w którym CR7 w końcu błyśnie i pociągnie zespół do awansu do następnej rundy? Pamiętam mecz z Wolfsburgiem, gdzie Portugalczyk strzelił trzy gole i był to jego z lepszych meczy w sezonie 15/16. Cris obecnie nie jest w formie, ale może się odblokuje i zagra na najwyższym poziomie - jak myślicie?