1

Zostało 30 minut, ten mecz trzeba wygrać.

2

Tak jak można było się spodziewać - Turan bezproduktywny w pomocy. Zdecydowanie lepiej radzi sobie w ataku.

0

Barcelona jak na wrzuty gra.

1

Autobus Sewilla :/

1

Ofensywny skład, nie mam pytań.

1

Nantes nie wygrało

2

Tak sobie przejrzałem historię i ostatnim zespołem, który wygrywał trzy razy z rzędu Puchar Króla to FC Barcelona w latach 1951-1953. Zespół Lucho ma szansę powtórzyć ten sukces i mam nadzieję, że tak się stanie.

8

Będzie jakiś materiał do robienia kompilacji o Gomesu w Barcy.

5

Griezmann gol

0

Mister kto? Czipa?

6

Mecz z serii - wygrać bez kontuzji i zapomnieć.

0

Polecam na wizja tv.

0

Luis Suarez super pokazuje się do gry i takiego Urugwajczyka chcę zawsze.

4

Laboga powiedział "Ter Sztejgen" czyli jednak wzoruje się na tych z Eleven. Podobnie jak z Prevcem gdzie na Eurosport zaczęli mówić "Prełc", a potem podłapali to na TVP.

0

Denis lubi Basków. :P

0

Uśmieszek Danilo :D

0

Jaką wolicie kombinację?
Gomes na ŚPD, Rakitić na ŚP czy na odwrót?

0

Obok muru.

5

Puchar Ligi we Francji i babol bramkarza Nancy:
http://streamable.com/1rzi8

0

Hahaha :D

1

2

Ramosa to się nie da kryć.

0

Nie ogarniam jak gra Real, Benzema na prawym skrzydle, Ramos na prawej obronie, Danilo biega po środku.

0

Ale się ślizgają po tej murawie.

1

Najpierw Veratti, a teraz Diego Costa. Czy teraz zagranie piłki nogą to obrażanie rywala? Już nie kminie tej mody.

0

No ładnie, już 17 goli w lidze.

0

Casilla - Danilo, Ramos, Casemiro, Nacho - Kroos, Isco, Kovacić - Asensio, Benzema, Ronaldo (chyba tak to będzie wyglądać)

3

Jeszcze w życiu nie widziałem tak niskiego kursu na remis. Ghana - Egipit i kurs na remis 1,8 na STS

0

Ja to katuje sobie co najmniej raz w tygodniu. :D

0

Może to będzie mecz, w którym CR7 w końcu błyśnie i pociągnie zespół do awansu do następnej rundy? Pamiętam mecz z Wolfsburgiem, gdzie Portugalczyk strzelił trzy gole i był to jego z lepszych meczy w sezonie 15/16. Cris obecnie nie jest w formie, ale może się odblokuje i zagra na najwyższym poziomie - jak myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?