Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe ! Brawo Monaco, utrzymać wynik do końca i rewanż będzie formalnością.
0
Monaco niech wciśnie drugiego gola i będę szczęśliwy.
1
Niestety Niebiescy prowadzą...
0
Ale Bayer lubi dostawać w dupe w 1/8, regularnie.
0
Leno to kopia ter Stegena albo na odwrót.
1
Ale Doda pozamiatała na scenie.
0
Uff nie ma goli dla Cornelli.
0
Espanyol chyba oddaje piłki Realowi.
0
Zaskoczył mnie ten Kevin Gameiro.
3
Pozdrawiam z deszczowego wieczoru. :(
0
Weź mnie nie dobijaj, najpierw Barca dostała baty, a potem ten nowy singiel LP. :/ Niestety obstawiam, że One More Light będzie najgorszym albumem oczywiście jeżeli zostanie utrzymany w tej nowej stylistyce.
Wiem, że Heavy to już najgorszy utwór Linkinów jaki wydali w historii swojej twórczości.
0
Widzę, że dobry znajomy sędziuje.
9
Wniosek? Liga bułgarska > liga hiszpańska
0
Ja remis, 1:1 albo 2:2.
2
Być fanem Arsenalu to tak trochę przesrane.
0
Sędzia drukuje pod Arsenal, a i tak przegrywają 1:4. No po prostu mistrzowie.
1
Głupio się pytasz. xD
0
Ja będę za zespołami gdzie grają Polacy, a potem za te teoretycznie najsłabsze.
0
Kurde narobiłeś mi apetytu i chyba stworzę sobie taką karierę w fifie. :P
0
Ars4nal tradycyjnie w duupe w 1/8
0
Hamsik mnie zawodzi bo powinien wziąć grę na siebie. Zieliński mniej doświadczony to można mu darować.
0
Pachniało sensacjami gdy było 1:0 dla Napoli i 1:1 w Monachium, ale silniejsze zespoły wyjaśniły sytuację. Dużo goli to na pewno dobrze się ogląda.
1
Lewy co za asysta. :O 3:1
0
Haha najlepsza scena, Casemiro ładuje bombę a CR7 macha rękoma. :P
0
Brawo Robert! :) Niemrawa pierwsza połowa, ale gol w drugiej części.
3
Brawo Real, zasłużone prowadzenie ale przede wszystkim szacunek za walkę i zaangażowanie.
0
Oho prowokator się znalazł.
0
Ale Kosowski dowalił haha xD
0
Real zdecydowanie lepszy od Napoli po pierwszej połowie no i kwestią czasu jest kiedy wcisną kolejnego gola.
0
Ciężko powiedzieć, oba rewelacyjne mecze. Zarówno jak i Bayern i Real będą dążyć do zwycięstwa, a Napoli i Arsenal mają groźne kontry.