0

Mbappe ! Brawo Monaco, utrzymać wynik do końca i rewanż będzie formalnością.

0

Monaco niech wciśnie drugiego gola i będę szczęśliwy.

1

Niestety Niebiescy prowadzą...

0

Ale Bayer lubi dostawać w dupe w 1/8, regularnie.

0

Leno to kopia ter Stegena albo na odwrót.

1

Ale Doda pozamiatała na scenie.

0

Uff nie ma goli dla Cornelli.

0

Espanyol chyba oddaje piłki Realowi.

0

Zaskoczył mnie ten Kevin Gameiro.

3

Pozdrawiam z deszczowego wieczoru. :(

0

Weź mnie nie dobijaj, najpierw Barca dostała baty, a potem ten nowy singiel LP. :/ Niestety obstawiam, że One More Light będzie najgorszym albumem oczywiście jeżeli zostanie utrzymany w tej nowej stylistyce.

Wiem, że Heavy to już najgorszy utwór Linkinów jaki wydali w historii swojej twórczości.

0

Widzę, że dobry znajomy sędziuje.

9

Wniosek? Liga bułgarska > liga hiszpańska

0

Ja remis, 1:1 albo 2:2.

2

Być fanem Arsenalu to tak trochę przesrane.

0

Sędzia drukuje pod Arsenal, a i tak przegrywają 1:4. No po prostu mistrzowie.

1

Głupio się pytasz. xD

0

Ja będę za zespołami gdzie grają Polacy, a potem za te teoretycznie najsłabsze.

0

Kurde narobiłeś mi apetytu i chyba stworzę sobie taką karierę w fifie. :P

0

Ars4nal tradycyjnie w duupe w 1/8

0

Hamsik mnie zawodzi bo powinien wziąć grę na siebie. Zieliński mniej doświadczony to można mu darować.

0

Pachniało sensacjami gdy było 1:0 dla Napoli i 1:1 w Monachium, ale silniejsze zespoły wyjaśniły sytuację. Dużo goli to na pewno dobrze się ogląda.

1

Lewy co za asysta. :O 3:1

0

Haha najlepsza scena, Casemiro ładuje bombę a CR7 macha rękoma. :P

0

Brawo Robert! :) Niemrawa pierwsza połowa, ale gol w drugiej części.

3

Brawo Real, zasłużone prowadzenie ale przede wszystkim szacunek za walkę i zaangażowanie.

0

Oho prowokator się znalazł.

0

Ale Kosowski dowalił haha xD

0

Real zdecydowanie lepszy od Napoli po pierwszej połowie no i kwestią czasu jest kiedy wcisną kolejnego gola.

0

Ciężko powiedzieć, oba rewelacyjne mecze. Zarówno jak i Bayern i Real będą dążyć do zwycięstwa, a Napoli i Arsenal mają groźne kontry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?