Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Modrić ma luz.
1
Pokażcie mi post gdzie ktoś napisał, żeby sprzedać Messiego. Wszyscy o tym trąbią, a ja nawet tego nie widziałem.
0
Krychowiak ława przy absencji Matudiego i Verratiego. :/ Tak swoją drogą jestem ciekaw z jakiej strony pokaże się dzisiaj PSG po spektakularnej wpadce (mecz o 21:00).
0
Co za dzień w Hiszpanii - porażka Realu Sociedad na Anoeta, porażka Barcelony, porażka Celty na Balaidos. Może Real Madryt podtrzyma passę?
1
Ja bym dodał jeszcze Neymarpendencja.
0
Deportivo zasłużyło dzisiaj na wygraną bo grało ofensywny futbol bez żadnych kompleksów do rywala.
1
A Deportivo zamiast grać sobie na czas to i tak atakują i chcą strzelić trzeciego gola. Mało jest teraz takich zespołów.
1
Ten tydzień jeśli chodzi o Barce jest po prostu popieprzony.
0
Gdyby PSG grałoby jak dzisiaj Deportivo to nie byłoby nas już w Lidze Mistrzów.
0
Jeszcze 45 min !
4
Messi coś trochę taki przygaszony w ostaniach dniach, brakuje mi jakiegoś rajdu czy dryblingu.
0
Wiadomo kiedy zaległy mecz Celta - Real?
2
Janusz Piechociński "w formie"
http://i.imgur.com/mFMSpBv.png
1
Czy ja śnię? Barca zrobiła to i wciąż do mnie to nie dociera.
2
Tak będzie, ja nie widzę innej opcji.
0
Komentarz do zapamiętania filmiku :D
0
Cała noc została. :D
15
Drużyna Bartry i Piszczka też awansowała i to też mega cieszy.
0
Ale będą jaja jak trafimy w 1/4 na Atletico to będzie już po półfinale. :P Marzy mi się jednak klasyk w 1/4 z Realem.
15
Kto płakał po golu Roberto? Ja darłem morde na maksa ile wlezie, a potem płakałem jak malutkie dziecko. Podobnie jak po golu Eto'o w finale LM 2006 w Paryżu (tak w Paryżu :D)
0
Kilku śmiałków tutaj było, może niedługo pochwalą się kuponami.
0
To ile dzisiaj było drukowane na korzyść Barcy to jest głowa mała. Ale dzisiaj szczęście sprzyjało drużynie, która swoją walką i nieustępliwością zasłużyła na awans.
0
O JA PIERDOLE :O
0
Ale kabaret te karne...
0
No to jeszcze dwa gole xD 6:1 musi być
1
Może gdyby udało się trafić taką Benfice... BVB prowadzi 4:0 z Benfica Lizbona
0
Neymar przechodzi teraz samego CR7.
0
Mascherano i Umtiti grają rewelacyjnie na wyprzedzenie i robią robotę w defensywie. Rakitić lata jak ta lala i tak powinno być, potrzebujemy walczącego Rakiete. Najsłabszy po pierwszej połowie niestety Iniesta, kompletnie bez formy.
0
Ale plują sobie teraz w brodę piłkarze Barcy, że tak dali dupy w pierwszym meczu. Dwa gole zostały jeszcze w II połowie ale to dużo wciąż. Ale jest walka!
20
"Suarez przy każdym kontakcie się przewraca" - Sam się k**** przewracasz Kosowski