0

Ale Modrić ma luz.

1

Pokażcie mi post gdzie ktoś napisał, żeby sprzedać Messiego. Wszyscy o tym trąbią, a ja nawet tego nie widziałem.

0

Krychowiak ława przy absencji Matudiego i Verratiego. :/ Tak swoją drogą jestem ciekaw z jakiej strony pokaże się dzisiaj PSG po spektakularnej wpadce (mecz o 21:00).

0

Co za dzień w Hiszpanii - porażka Realu Sociedad na Anoeta, porażka Barcelony, porażka Celty na Balaidos. Może Real Madryt podtrzyma passę?

1

Ja bym dodał jeszcze Neymarpendencja.

0

Deportivo zasłużyło dzisiaj na wygraną bo grało ofensywny futbol bez żadnych kompleksów do rywala.

1

A Deportivo zamiast grać sobie na czas to i tak atakują i chcą strzelić trzeciego gola. Mało jest teraz takich zespołów.

1

Ten tydzień jeśli chodzi o Barce jest po prostu popieprzony.

0

Gdyby PSG grałoby jak dzisiaj Deportivo to nie byłoby nas już w Lidze Mistrzów.

0

Jeszcze 45 min !

4

Messi coś trochę taki przygaszony w ostaniach dniach, brakuje mi jakiegoś rajdu czy dryblingu.

0

Wiadomo kiedy zaległy mecz Celta - Real?

2

Janusz Piechociński "w formie"
http://i.imgur.com/mFMSpBv.png

1

Czy ja śnię? Barca zrobiła to i wciąż do mnie to nie dociera.

2

Tak będzie, ja nie widzę innej opcji.

0

Komentarz do zapamiętania filmiku :D

0

Cała noc została. :D

15

Drużyna Bartry i Piszczka też awansowała i to też mega cieszy.

0

Ale będą jaja jak trafimy w 1/4 na Atletico to będzie już po półfinale. :P Marzy mi się jednak klasyk w 1/4 z Realem.

15

Kto płakał po golu Roberto? Ja darłem morde na maksa ile wlezie, a potem płakałem jak malutkie dziecko. Podobnie jak po golu Eto'o w finale LM 2006 w Paryżu (tak w Paryżu :D)

0

Kilku śmiałków tutaj było, może niedługo pochwalą się kuponami.

0

To ile dzisiaj było drukowane na korzyść Barcy to jest głowa mała. Ale dzisiaj szczęście sprzyjało drużynie, która swoją walką i nieustępliwością zasłużyła na awans.

0

O JA PIERDOLE :O

0

Ale kabaret te karne...

0

No to jeszcze dwa gole xD 6:1 musi być

1

Może gdyby udało się trafić taką Benfice... BVB prowadzi 4:0 z Benfica Lizbona

0

Neymar przechodzi teraz samego CR7.

0

Mascherano i Umtiti grają rewelacyjnie na wyprzedzenie i robią robotę w defensywie. Rakitić lata jak ta lala i tak powinno być, potrzebujemy walczącego Rakiete. Najsłabszy po pierwszej połowie niestety Iniesta, kompletnie bez formy.

0

Ale plują sobie teraz w brodę piłkarze Barcy, że tak dali dupy w pierwszym meczu. Dwa gole zostały jeszcze w II połowie ale to dużo wciąż. Ale jest walka!

20

"Suarez przy każdym kontakcie się przewraca" - Sam się k**** przewracasz Kosowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?