3

Vidal zasłużona czerwona. Powinien już wcześniej wylecieć z boiska.

3

Finał Real - Atletico i Real wygra pewniaczek.

13

Patrzcie na mój awatar.

1

Widać, że sam trener nie wierzy w naszą defensywę gdy i tak kalkuluję stratę gola prze Barce...

0

Dobra, lecimy z hiciorem - dawaj Lewy!

0

Real - Bayern 1:3
Leicester - Atletico 1:0, po karnych wygrana Lisów
Monaco - BVB 3:2
Barca - Juve 4:0

0

Jakby nie patrzeć to tak.

0

Jak grasz za 2 zł to nie sprawdzają.

0

Powtórz szczegółowo Pana Tadeusza i Dziady cz. 3 oraz wybierz chociaż jedną lekturę, która najbardziej Cię wciągnęła (np. Tango Mrożka) i naucz się wszystkich motywów, charakterystyk postaci i morału z tych wszystkich 3 książek.

Na dodatek możesz sobie przytoczyć jakieś motywy z ciekawych dla Ciebie filmów czy seriali (na pewno coś znajdziesz dla siebie :))

7

Leicester, Bayern, Barcelona, Monaco/BVB oby tak było :D

1


Tak będzie dzisiaj. :)

0

Gdy mówiłem, że śnieg spadnie jeszcze przed majówką to ludzie się śmiali ze mnie.

1

Bravo Sport i Ronaldinho :D
Gdy zobaczyłem Ronniego w gazecie to wydał się taki sympatyczny koleś i chciałem zobaczyć go w akcji i okazało się że gra kozacko i od tej pory zacząłem śledzić mecze Barcy.

2

Wyobrażacie sobie co by się stało gdyby Barca awansowała do 1/2 LM? Pewnie zaczęłyby się teorie spiskowe na temat dwóch spektakularnych remontad w krótkim odstępie czasu.

2

Może ten kurs

0

W pierwszym koszyku są tylko mistrzowie 8 najlepszych federacji + triumfator LM.

0

Jeżeli nie wygramy LM i ligi to prawdopodobnie będziemy losowani z drugiego koszyka w przyszłym sezonie w LM. I tutaj będzie można trafić z pierwszego koszyka np. na Chelsea, Bayern, Juve.

1

Legia co za frajerstwo.

0

Jeżeli Legia dzisiaj wygra to zostanie liderem Ekstraklasy po raz pierwszy w tym sezonie.

0

ter Stegen - Mascherano, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Roberto, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar

Myślę, że to optymalne zestawienie na Juve. Powracamy do czterech obrońców z Mascherano na PO, który pilnowałby prawej strony przed kontrami Starej Damy i analogicznie Alba tylko że z lewej strony, ale Hiszpan częściej włączałby się w akcje ofensywne.

W linii pomocy powrót kluczowego Busquetsa + Iniesta i Roberto, którzy daliby swobodę w grze kombinacyjnej przy skomasowanej defensywie Juve. Roberto dałby olbrzymią jakość w pomocy bo ewidentnie chłopak jest w formie i dałby także wybieganie.

W ataku tradycyjnie MSN z tym, że grę muszą ciągnąć Messi i Neymar JEDNOCZEŚNIE i Suarez, który nie będzie marnować setek.

0



Trzeba wciąż wierzyć!

1

Graj w piłkę halową.

5

Ilość minut rozegranych przez piłkarzy wypożyczonych:

- Cristian Tello (2133 minuty) - Fiorentina
- Munir El Haddadi (2142 minuty) - Valencia
- Sergi Samper (1342 minuty) - Granada
- Thomas Vermaelen (609 minut) - AS Roma
- Douglas (1273 minuty) - Sporting Gijon

Vermaelen i Douglas szklanki i dla tego mało minut, natomiast Samper nie dostaje szans w drużynie z dołu tabeli. Byt tych zawodników w Barcelonie jest już raczej przesądzony i nie zobaczymy ich w przyszłym sezonie.

Zdecydowanie więcej minut zanotowali dotychczas Tello i Munir. Ten pierwszy prawdopodobnie zostanie wykupiony przez Fiorentine i powinno wpaść na konto coś w przedziale 5 - 8 milionów euro.
Jeżeli chodzi o Munira to tutaj sprawa wygląda mniej klarownie. Być może pójdzie znowu na wypożyczenie albo zostanie wykupiony przez jakiś klub i byłaby szansa na kolejne miliony do klubu.
Wątpię w zostanie Munira na Camp Nou, bo mamy MSN + Paco i prawdopodobnie dojdzie Deulofeu.

1

To źle, bo akurat Bale bez formy.

2

Wytłumaczcie mi jakim cudem Barca oddaje piłkarzy za darmo mimo iż piłkarz ma do wypełnienia jeszcze jeden rok kontraktu.

Tak patrzę na historię Alexa Songa i przyszedł do nas w 2012 i podpisał kontrakt na 5 lat. Kameruńczyk zagrał dwa pierwsze sezony w Barcy normalnie, potem dwa lata spędził na wypożyczeniu w West Hamie.

Nadchodzi piąty rok wypełniania kontraktu Songa w Barcy i przychodzi taki Rubin Kazań i bierze go za darmo mimo iż Rosjanie są zobligowani do zapłacenia "kwoty odstępnego".

Jakim cudem doszło do takiego idiotyzmu? Powinno się wyciągnąć za takiego Songa nawet z 2-3 mln euro i można byłoby ciułać na transfery w przyszłości, a tak to z klubu wylatuje kasa...

6

Diego Costa to ma jakieś specjalne warunki?

0

Tym czasem Ajax sensacyjnie przegrywa u siebie.

1

Feyenoord co raz bliżej mistrzostwa Holandii, jeszcze trzy kolejki i będą mogli świętować tytuł. Ostatni raz Feyenoord wywalczył mistrzostwo w sezonie 98/99 czyli 18 lat temu!

0

Z Sevilla 5 kwietnia

3

Typowy Suarez. :D Z Juve walnie pewnie z przewrotki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?