Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Vidal zasłużona czerwona. Powinien już wcześniej wylecieć z boiska.
3
Finał Real - Atletico i Real wygra pewniaczek.
13
Patrzcie na mój awatar.
1
Widać, że sam trener nie wierzy w naszą defensywę gdy i tak kalkuluję stratę gola prze Barce...
0
Dobra, lecimy z hiciorem - dawaj Lewy!
0
Real - Bayern 1:3
Leicester - Atletico 1:0, po karnych wygrana Lisów
Monaco - BVB 3:2
Barca - Juve 4:0
0
Jakby nie patrzeć to tak.
0
Jak grasz za 2 zł to nie sprawdzają.
0
Powtórz szczegółowo Pana Tadeusza i Dziady cz. 3 oraz wybierz chociaż jedną lekturę, która najbardziej Cię wciągnęła (np. Tango Mrożka) i naucz się wszystkich motywów, charakterystyk postaci i morału z tych wszystkich 3 książek.
Na dodatek możesz sobie przytoczyć jakieś motywy z ciekawych dla Ciebie filmów czy seriali (na pewno coś znajdziesz dla siebie :))
7
Leicester, Bayern, Barcelona, Monaco/BVB oby tak było :D
1
Tak będzie dzisiaj. :)
0
Gdy mówiłem, że śnieg spadnie jeszcze przed majówką to ludzie się śmiali ze mnie.
1
Bravo Sport i Ronaldinho :D
Gdy zobaczyłem Ronniego w gazecie to wydał się taki sympatyczny koleś i chciałem zobaczyć go w akcji i okazało się że gra kozacko i od tej pory zacząłem śledzić mecze Barcy.
2
Wyobrażacie sobie co by się stało gdyby Barca awansowała do 1/2 LM? Pewnie zaczęłyby się teorie spiskowe na temat dwóch spektakularnych remontad w krótkim odstępie czasu.
2
Może ten kurs
0
W pierwszym koszyku są tylko mistrzowie 8 najlepszych federacji + triumfator LM.
0
Jeżeli nie wygramy LM i ligi to prawdopodobnie będziemy losowani z drugiego koszyka w przyszłym sezonie w LM. I tutaj będzie można trafić z pierwszego koszyka np. na Chelsea, Bayern, Juve.
1
Legia co za frajerstwo.
0
Jeżeli Legia dzisiaj wygra to zostanie liderem Ekstraklasy po raz pierwszy w tym sezonie.
0
ter Stegen - Mascherano, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Roberto, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
Myślę, że to optymalne zestawienie na Juve. Powracamy do czterech obrońców z Mascherano na PO, który pilnowałby prawej strony przed kontrami Starej Damy i analogicznie Alba tylko że z lewej strony, ale Hiszpan częściej włączałby się w akcje ofensywne.
W linii pomocy powrót kluczowego Busquetsa + Iniesta i Roberto, którzy daliby swobodę w grze kombinacyjnej przy skomasowanej defensywie Juve. Roberto dałby olbrzymią jakość w pomocy bo ewidentnie chłopak jest w formie i dałby także wybieganie.
W ataku tradycyjnie MSN z tym, że grę muszą ciągnąć Messi i Neymar JEDNOCZEŚNIE i Suarez, który nie będzie marnować setek.
0
Trzeba wciąż wierzyć!
1
Graj w piłkę halową.
5
Ilość minut rozegranych przez piłkarzy wypożyczonych:
- Cristian Tello (2133 minuty) - Fiorentina
- Munir El Haddadi (2142 minuty) - Valencia
- Sergi Samper (1342 minuty) - Granada
- Thomas Vermaelen (609 minut) - AS Roma
- Douglas (1273 minuty) - Sporting Gijon
Vermaelen i Douglas szklanki i dla tego mało minut, natomiast Samper nie dostaje szans w drużynie z dołu tabeli. Byt tych zawodników w Barcelonie jest już raczej przesądzony i nie zobaczymy ich w przyszłym sezonie.
Zdecydowanie więcej minut zanotowali dotychczas Tello i Munir. Ten pierwszy prawdopodobnie zostanie wykupiony przez Fiorentine i powinno wpaść na konto coś w przedziale 5 - 8 milionów euro.
Jeżeli chodzi o Munira to tutaj sprawa wygląda mniej klarownie. Być może pójdzie znowu na wypożyczenie albo zostanie wykupiony przez jakiś klub i byłaby szansa na kolejne miliony do klubu.
Wątpię w zostanie Munira na Camp Nou, bo mamy MSN + Paco i prawdopodobnie dojdzie Deulofeu.
1
To źle, bo akurat Bale bez formy.
2
Wytłumaczcie mi jakim cudem Barca oddaje piłkarzy za darmo mimo iż piłkarz ma do wypełnienia jeszcze jeden rok kontraktu.
Tak patrzę na historię Alexa Songa i przyszedł do nas w 2012 i podpisał kontrakt na 5 lat. Kameruńczyk zagrał dwa pierwsze sezony w Barcy normalnie, potem dwa lata spędził na wypożyczeniu w West Hamie.
Nadchodzi piąty rok wypełniania kontraktu Songa w Barcy i przychodzi taki Rubin Kazań i bierze go za darmo mimo iż Rosjanie są zobligowani do zapłacenia "kwoty odstępnego".
Jakim cudem doszło do takiego idiotyzmu? Powinno się wyciągnąć za takiego Songa nawet z 2-3 mln euro i można byłoby ciułać na transfery w przyszłości, a tak to z klubu wylatuje kasa...
6
Diego Costa to ma jakieś specjalne warunki?
0
Tym czasem Ajax sensacyjnie przegrywa u siebie.
1
Feyenoord co raz bliżej mistrzostwa Holandii, jeszcze trzy kolejki i będą mogli świętować tytuł. Ostatni raz Feyenoord wywalczył mistrzostwo w sezonie 98/99 czyli 18 lat temu!
0
Z Sevilla 5 kwietnia
3
Typowy Suarez. :D Z Juve walnie pewnie z przewrotki.