1

Oby Leicester, Barca i Bayern awansowały. Para Monaco/BVB obojętna bo albo Glik albo Piszczek w 1/2 LM.

0

Ciekawe kiedy ostatnio graliśmy mecz o stawkę z taki Monaco, BVB czy Leicester. Z Realem i Atleti to gram co sezon, Bayern był w 2015, Juve też w 2015.

1

Może Bartomeu posmaruje?

19

Ostatnio jak Monaco awansowało do 1/4 LM to Barca wygrała LM. Powtórka mile widziana.

0

Szalony dwumecz: już 6:6

0

Że urwie im jaja.

6

Dawać Monaco na 3:1

0

City gra taką padakę jak Barca w pierwszym meczu z PSG.

0

Ja wyczuwam prędzej 3:0.

0

Remontada AS Monaco

0

Gliku komentuje mecz! :D

0

Może się jeszcze "nawróci". :D

0

Monaco ciśnie jak Barca PSG na Camp Nou.

0

Mbappe gol!!!!

0

Monaco powodzenia!

7

1 - Atletico
2 - Bayern/Juventus/Real
3 - (Monaco/Manchester)/BVB
4 - Leicester

Moja skala "groźności" rywala, gdzie jedynka to wg mnie najtrudniejszy przeciwnik, a czwórka najsłabszy.

1

Jak Morgan, Huth czy Fuchs będą zdrowi i bez kartek to może być ciekawie.

0

No to Borussia - Monaco/Manchester

9

Real - Leicester
Barcelona - Atletico

Macie jeszcze jakieś pewniaczki?

0

Sevilla nie zagra czwarty raz z rzędu w Superpucharze Europy.

9

Idę do buka i obstawiam dla Realu Leicester.

0

Ale Sevilla gra tragicznie na wyjazdach.

0

Z główki?

0

Jak Ramos strzelił gola bo nie widziałem??

14

Dobry wynik do przerwy.

0

Od początku gra.

3

A ja mam to xD haha (po szalonym wyścigu xDDD)
http://i.imgur.com/xu1D9Bb.png

1

Dobra, zaraz Ramos wbiegnie w pole karne i ze łba strzeli gola.

0

Sensacyjna niedziela w La Liga.

1

Piłkarze Realu idą na rekord padów w polu karnym rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?