Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Leicester, Barca i Bayern awansowały. Para Monaco/BVB obojętna bo albo Glik albo Piszczek w 1/2 LM.
0
Ciekawe kiedy ostatnio graliśmy mecz o stawkę z taki Monaco, BVB czy Leicester. Z Realem i Atleti to gram co sezon, Bayern był w 2015, Juve też w 2015.
1
Może Bartomeu posmaruje?
19
Ostatnio jak Monaco awansowało do 1/4 LM to Barca wygrała LM. Powtórka mile widziana.
0
Szalony dwumecz: już 6:6
0
Że urwie im jaja.
6
Dawać Monaco na 3:1
0
City gra taką padakę jak Barca w pierwszym meczu z PSG.
0
Ja wyczuwam prędzej 3:0.
0
Remontada AS Monaco
0
Gliku komentuje mecz! :D
0
Może się jeszcze "nawróci". :D
0
Monaco ciśnie jak Barca PSG na Camp Nou.
0
Mbappe gol!!!!
0
Monaco powodzenia!
7
1 - Atletico
2 - Bayern/Juventus/Real
3 - (Monaco/Manchester)/BVB
4 - Leicester
Moja skala "groźności" rywala, gdzie jedynka to wg mnie najtrudniejszy przeciwnik, a czwórka najsłabszy.
1
Jak Morgan, Huth czy Fuchs będą zdrowi i bez kartek to może być ciekawie.
0
No to Borussia - Monaco/Manchester
9
Real - Leicester
Barcelona - Atletico
Macie jeszcze jakieś pewniaczki?
0
Sevilla nie zagra czwarty raz z rzędu w Superpucharze Europy.
9
Idę do buka i obstawiam dla Realu Leicester.
0
Ale Sevilla gra tragicznie na wyjazdach.
0
Z główki?
0
Jak Ramos strzelił gola bo nie widziałem??
14
Dobry wynik do przerwy.
0
Od początku gra.
3
A ja mam to xD haha (po szalonym wyścigu xDDD)
http://i.imgur.com/xu1D9Bb.png
1
Dobra, zaraz Ramos wbiegnie w pole karne i ze łba strzeli gola.
0
Sensacyjna niedziela w La Liga.
1
Piłkarze Realu idą na rekord padów w polu karnym rywala.