Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O dziwo nie Ramos.
0
Można wyłączać.
0
Oblak show!
0
Na stronie internetowej też jest za free.
0
Kod na dostęp do eleven: ELEVENSPORTSKWIE17 i oglądasz w wysokiej jakości.
0
Mam TV w UPC i są otwarte kanały Eleven z tego co się orientuję do końca tego tygodnia.
0
Dzięki tej akcji promocyjnej Eleven jest szansa w końcu na obejrzenie Barcy w TV, ale los tak chciał, że nie będzie mnie w domu. :/ Przynajmniej obejrzy się derby Madrytu na luzie. :D
0
Wiadomo kiedy zaległy mecz Celta - Real?
0
Co robiłeś w poniedziałek w takim razie?
5
Barcelona potwierdza, że w środowy, deszczowy wieczór poradziłaby sobie ze Stoke City. ;)
0
Efekt Umtiti in, Gomes out.
0
Poproszę o typu na weekend. :D Gratulacje
1
Lewy psuje komuś kupon.
4
Nie ma Thiago i Bayern nic nie gra.
0
Andre Gomes i Renato Sanches są symbolem fuksu Portugalii na EURO 2016; jeden i drugi nic nie grają.
4
Hoffenheim bawi się z Bayernem.
4
Tymczasem Jerzy Dudek w Barwach Szczęścia.
1
A ja oczywiście nic nie obstawiałem bo nie miałem nic w depozycie. :D
0
Bilbao bo grają u siebie. Obstawiam 2:1.
1
Doskonała wiadomość!
0
Skończyło się 12:0 i myśleli że obejdzie się bez echa.
1
Ciekawe czemu Paco nie dostaje szans.
0
Jakoś ostatnio smutni ludzie tutaj na La Ramblii. :/
1
Barca nie zasłużyła na awans do 1/4 LM, zawdzięcza to tylko sędziom, ale co się dziwić jak Barca to najfartowniejszy zespół na świecie...
0
Biorąc pod uwagę w sezonie trzy rozgrywki (liga, puchar krajowy, puchary europejskie) dla zespołów klubowych jakbyście dopasowali "prestiż i ważność" rozgrywek?
Moja opinia:
50% - puchary europejskie
40% - liga
10% - puchar krajowy
1
Czekam na dalsze losy tej dziwnej historii.
0
Turcja wygra z Finlandią, Irlandia Płn z Norwegią 1X
1
Munir i Andre Gomes chyba nie chcą wracać do swoich byłych klubów. :)
1
Właściwie od czasu do czasu lubię posłuchać sobie takiej muzyki jaka będzie na najnowszym albumie Linkinów, ale jednak boli serce jak słyszy się te nowe utwory w porównaniu do kawałków z Hybrid Theory, Meteory czy Minutes to Midnight.
Co roku śledzę Eurowizję i właściwie "Battle Symphony" to taki idealny utwór właśnie na Eurowizje, ale jednak sytuacja jest taka, że Eurowizje oglądam dla fanu i rzadko co jakiś utwór zapada mi w pamięć no i niestety obawiam się, że tak będzie z większością utworów na One More Light.
4
Oby ewentualny półfinał nie był z sezonu 12/13.