0

O dziwo nie Ramos.

0

Można wyłączać.

0

Oblak show!

0

Na stronie internetowej też jest za free.

0

Kod na dostęp do eleven: ELEVENSPORTSKWIE17 i oglądasz w wysokiej jakości.

0

Mam TV w UPC i są otwarte kanały Eleven z tego co się orientuję do końca tego tygodnia.

0

Dzięki tej akcji promocyjnej Eleven jest szansa w końcu na obejrzenie Barcy w TV, ale los tak chciał, że nie będzie mnie w domu. :/ Przynajmniej obejrzy się derby Madrytu na luzie. :D

0

Wiadomo kiedy zaległy mecz Celta - Real?

0

Co robiłeś w poniedziałek w takim razie?

5

Barcelona potwierdza, że w środowy, deszczowy wieczór poradziłaby sobie ze Stoke City. ;)

0

Efekt Umtiti in, Gomes out.

0

Poproszę o typu na weekend. :D Gratulacje

1

Lewy psuje komuś kupon.

4

Nie ma Thiago i Bayern nic nie gra.

0

Andre Gomes i Renato Sanches są symbolem fuksu Portugalii na EURO 2016; jeden i drugi nic nie grają.

4

Hoffenheim bawi się z Bayernem.

4

Tymczasem Jerzy Dudek w Barwach Szczęścia.

1

A ja oczywiście nic nie obstawiałem bo nie miałem nic w depozycie. :D

0

Bilbao bo grają u siebie. Obstawiam 2:1.

1

Doskonała wiadomość!

0

Skończyło się 12:0 i myśleli że obejdzie się bez echa.

1

Ciekawe czemu Paco nie dostaje szans.

0

Jakoś ostatnio smutni ludzie tutaj na La Ramblii. :/

1

Barca nie zasłużyła na awans do 1/4 LM, zawdzięcza to tylko sędziom, ale co się dziwić jak Barca to najfartowniejszy zespół na świecie...

0

Biorąc pod uwagę w sezonie trzy rozgrywki (liga, puchar krajowy, puchary europejskie) dla zespołów klubowych jakbyście dopasowali "prestiż i ważność" rozgrywek?

Moja opinia:
50% - puchary europejskie
40% - liga
10% - puchar krajowy

1

Czekam na dalsze losy tej dziwnej historii.

0

Turcja wygra z Finlandią, Irlandia Płn z Norwegią 1X

1

Munir i Andre Gomes chyba nie chcą wracać do swoich byłych klubów. :)

1

Właściwie od czasu do czasu lubię posłuchać sobie takiej muzyki jaka będzie na najnowszym albumie Linkinów, ale jednak boli serce jak słyszy się te nowe utwory w porównaniu do kawałków z Hybrid Theory, Meteory czy Minutes to Midnight.

Co roku śledzę Eurowizję i właściwie "Battle Symphony" to taki idealny utwór właśnie na Eurowizje, ale jednak sytuacja jest taka, że Eurowizje oglądam dla fanu i rzadko co jakiś utwór zapada mi w pamięć no i niestety obawiam się, że tak będzie z większością utworów na One More Light.

4

Oby ewentualny półfinał nie był z sezonu 12/13.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?