2

The Hernandez strzelił dzisiaj gola dla Alaves.

0

Niemcy mieli lepszą ławkę od Argentyny i wygrali MŚ w 2014, Real ma lepszą ławkę od Juve i...

0

Monaco jeszcze jedna wygrana w lidze i sprawi, że ten sezon dla PSG to koszmar.

0

Oni to nawet rezerwami robią cuda z wrzutek.

1

Haha :P

0

Można wyłączać

0

Monaco już 2:0! Glik co raz bliżej mistrzostwa.

2

To Coentrao gra jeszcze w Realu? :D I jeszcze ten Danilo.

0

Sergi Roberto jak zwykle załączył tryb maratończyka. :D

0

Suarez odpowiedział mi na krytykę DZIĘKUJE

6

Suarez gra dzisiaj padake, może szansa dla Paco?

3

Uzupełnienie:

Messi - 34 gole
Suarez - 26 goli
Neymar - 10 goli

10

Neymar jak zwykle olewa Digne i trochę brakuje mi zagrań na obieg po lewej stronie.

0

Liczyłem, że odpiszesz mi że "oglądasz inny mecz" i się nie zawiodłem. Dzięki

0

Każdy ma swoje zdanie; Messi jest dzisiaj pod grą, kreuje dużo akcji i ciągnie zespół w ofensywie plus kluczowy w liczbach (asysta i gol).

3

Haha jaki słaby mecz. Przez Argentyńczyka przechodzą prawie wszystkie akcje.

0

http://www.futhead.com/17/squads/6190187/

Moja "11" tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

1

Powrót z przed 19 lat w LM. W ćwierćfinale odpadł Bayern Monachium, w 1/2 Monaco - Juve, a finał Juve - Real.

0

Nie oglądałem pierwszej połowy. O co chodzi z tym Pogbą?

0

Czy jest kalenadrzyk na maj? Wiem, że zostały cztery mecze do końca sezonu, ale już przyzwyczajony jestem.

15

Alves i jego wrzutki xD Pamiętacie te narzekanie? :D

0

Ale do dupy te 1/2 LM...

0

Jak padł gol?

0

Nie mogło stać się inaczej

0

Guardiola dotknął zegarka Mourinho :D Ciekawie czy to odnośnie tych 7,8 doliczonych minut

0

Żeżus!

0

Ogląda ktoś Bilbao? Wygrają to?

2

Czwarta edycja LM z rzędu, w której zobaczymy derby Madrytu. Szkoda, że taka nuda bo te zespoły grają już razem w lidze, a tu jeszcze taki maratonik w europejskich pucharach

0

Olimpiada w 2018 roku, więc takie spekulacje są bez sensu. Jeżeli tak będzie to gratulacje dla nich.

0

Te 30% to więcej niż przejście Glika do AS Monaco.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?