Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
The Hernandez strzelił dzisiaj gola dla Alaves.
0
Niemcy mieli lepszą ławkę od Argentyny i wygrali MŚ w 2014, Real ma lepszą ławkę od Juve i...
0
Monaco jeszcze jedna wygrana w lidze i sprawi, że ten sezon dla PSG to koszmar.
0
Oni to nawet rezerwami robią cuda z wrzutek.
1
Haha :P
0
Można wyłączać
0
Monaco już 2:0! Glik co raz bliżej mistrzostwa.
2
To Coentrao gra jeszcze w Realu? :D I jeszcze ten Danilo.
0
Sergi Roberto jak zwykle załączył tryb maratończyka. :D
0
Suarez odpowiedział mi na krytykę DZIĘKUJE
6
Suarez gra dzisiaj padake, może szansa dla Paco?
3
Uzupełnienie:
Messi - 34 gole
Suarez - 26 goli
Neymar - 10 goli
10
Neymar jak zwykle olewa Digne i trochę brakuje mi zagrań na obieg po lewej stronie.
0
Liczyłem, że odpiszesz mi że "oglądasz inny mecz" i się nie zawiodłem. Dzięki
0
Każdy ma swoje zdanie; Messi jest dzisiaj pod grą, kreuje dużo akcji i ciągnie zespół w ofensywie plus kluczowy w liczbach (asysta i gol).
3
Haha jaki słaby mecz. Przez Argentyńczyka przechodzą prawie wszystkie akcje.
0
http://www.futhead.com/17/squads/6190187/
Moja "11" tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
1
Powrót z przed 19 lat w LM. W ćwierćfinale odpadł Bayern Monachium, w 1/2 Monaco - Juve, a finał Juve - Real.
0
Nie oglądałem pierwszej połowy. O co chodzi z tym Pogbą?
0
Czy jest kalenadrzyk na maj? Wiem, że zostały cztery mecze do końca sezonu, ale już przyzwyczajony jestem.
15
Alves i jego wrzutki xD Pamiętacie te narzekanie? :D
0
Ale do dupy te 1/2 LM...
0
Jak padł gol?
0
Nie mogło stać się inaczej
0
Guardiola dotknął zegarka Mourinho :D Ciekawie czy to odnośnie tych 7,8 doliczonych minut
0
Żeżus!
0
Ogląda ktoś Bilbao? Wygrają to?
2
Czwarta edycja LM z rzędu, w której zobaczymy derby Madrytu. Szkoda, że taka nuda bo te zespoły grają już razem w lidze, a tu jeszcze taki maratonik w europejskich pucharach
0
Olimpiada w 2018 roku, więc takie spekulacje są bez sensu. Jeżeli tak będzie to gratulacje dla nich.
0
Te 30% to więcej niż przejście Glika do AS Monaco.