1

To pierwsze kojarzę, był to sparing, a te drugie to aż musiałem sprawdzić. Na fotografii Totti z Cocu, mecz LM 2002 rok.

0

Czy Totti grał kiedyś przeciwko Barcelonie?

4

Perełka z Pucharu Litwy:
http://i.imgur.com/12eRE9n.png

0

Do Lizbony z Chabarowska 12 883 km, no problem. :)

5

W Europie poznaliśmy już 50 mistrzów w swoich krajach. Kwestii tyłu mistrzowskiego nie rozstrzygnięto jeszcze w 4 państwach: Turcja, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia i Polska.

Mistrza Bośni poznamy dzisiaj, prawdopodobnie tak samo będzie w Turcji (jeżeli Besiktas wygra swój mecz), a mistrz Mołdawii będzie znany 30 maja. W Polsce nastąpi to prawdopodobnie 4 czerwca kiedy będzie rozgrywana ostatnia kolejka.

Cóż, Ekstraklasa w tym sezonie jest niesamowicie ciekawa i chyba potwierdza się teza, że polska liga jest najbardziej wyrównaną ligą w Europie. :P

p.s. - ale i tak największy wałek, że mistrzem Francji została drużyna z Monako

3

No to mamy nowego "Inieste".

0

Goolaso

0

Jestem ciekaw czemu w takiej sytuacji szansy nie dostanie Digne. Pewnie dlatego, że kosztował mniej niż Gomes.

3

Mascherano symulka sto procent.

1

Od klaskania jest Zidane.

17

Fan Białych, nie mógł sobie tego odpuścić.

2

Ruch Chorzów oficjalnie spadł do I ligi.

Oprócz ekipy z Chorzowa do I ligi może spaść już tylko Górnik Łęczna albo Arka Gdynia.

0

Siemaszko dobry oszust, piękny gol z ręki.

0

Gerson ładny gol, brawo

73

Kto pamięta jak wuefista przeskakiwał przez barierki? :D Dzięki Lucho za te 3 sezony, zwłaszcza za 14/15 gdzie było pełno dramatów i wątpliwości a zakończyło się potrójną koroną.

9

Jego miejsce jest w Barcelonie. Kasiorę to niech zarząd kombinuje poprzez pozyskiwanie nowych sponsorów itp.

1

Oglądałem tego Seriego w kompilacji i to co on robi z długimi podaniami to coś pięknego. Fajne ma jeszcze strzały, więc to też duży atut.

1

Być może jest taka szansa; ewentualnie na prawym skrzydle zostanie Messi to wtedy wchodzi w grę kupną np. takiego Erikssena.

0

No i potrzebna jeszcze konkurencja w środku pola. Wydaje mi się, że Rakieta jest na wylocie więc potrzebujemy kreatywnego zawodnika, który dobrze radzi sobie także z defensywą.

0

Deulofeu prawdopodobnie wróci do Barcy za 12 mln, prawdopodobne jest też, że nowym trenerem zostanie Valverde (4-2-3-1) czyli wszystko układa się dosyć klarownie.

Ney i Deulo na skrzydłach, Suarez jako 9, a Messi 10. W pomocy jako 8 Roberto, a 6 Busquets. Obrona Alba-Umtiti-Pique-Vidal i bramkarz ter Stegen.

1

W Sporcie po Wydarzeniach powiedzieli, że 4.

8

W Polsacie powiedzieli, że Real zdobył mistrzostwo po 4 latach. Rzetelność przede wszystkim na pierwszym miejscu.

9

Obejrzałem jeszcze raz powtórki z Albą i jednak zmieniam zdanie. On naprawdę domagał się karnego! Zachowanie karygodne.

4

No to czekamy na Puchar Pocieszenia.

0

No i zaorane.

2

Alba się potknął - to nie była umyślna symulka. To, że arbiter podyktował karnego udowadnia poziom sędziowania w La Liga. Inną sprawą, że Alba nie zachował się fair play i nie powiedział, że karny nie należy się Barcelonie.

2

W sumie taki mecz to mógłby to uznać. xD

6

Co za powalony mecz.

0

Oliwa zawsze sprawiedliwa. Ten sędzia się ośmiesza.

0

Trafiłeś w sedno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?