Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To pierwsze kojarzę, był to sparing, a te drugie to aż musiałem sprawdzić. Na fotografii Totti z Cocu, mecz LM 2002 rok.
0
Czy Totti grał kiedyś przeciwko Barcelonie?
4
Perełka z Pucharu Litwy:
http://i.imgur.com/12eRE9n.png
0
Do Lizbony z Chabarowska 12 883 km, no problem. :)
5
W Europie poznaliśmy już 50 mistrzów w swoich krajach. Kwestii tyłu mistrzowskiego nie rozstrzygnięto jeszcze w 4 państwach: Turcja, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia i Polska.
Mistrza Bośni poznamy dzisiaj, prawdopodobnie tak samo będzie w Turcji (jeżeli Besiktas wygra swój mecz), a mistrz Mołdawii będzie znany 30 maja. W Polsce nastąpi to prawdopodobnie 4 czerwca kiedy będzie rozgrywana ostatnia kolejka.
Cóż, Ekstraklasa w tym sezonie jest niesamowicie ciekawa i chyba potwierdza się teza, że polska liga jest najbardziej wyrównaną ligą w Europie. :P
p.s. - ale i tak największy wałek, że mistrzem Francji została drużyna z Monako
3
No to mamy nowego "Inieste".
0
Goolaso
0
Jestem ciekaw czemu w takiej sytuacji szansy nie dostanie Digne. Pewnie dlatego, że kosztował mniej niż Gomes.
3
Mascherano symulka sto procent.
1
Od klaskania jest Zidane.
17
Fan Białych, nie mógł sobie tego odpuścić.
2
Ruch Chorzów oficjalnie spadł do I ligi.
Oprócz ekipy z Chorzowa do I ligi może spaść już tylko Górnik Łęczna albo Arka Gdynia.
0
Siemaszko dobry oszust, piękny gol z ręki.
0
Gerson ładny gol, brawo
73
Kto pamięta jak wuefista przeskakiwał przez barierki? :D Dzięki Lucho za te 3 sezony, zwłaszcza za 14/15 gdzie było pełno dramatów i wątpliwości a zakończyło się potrójną koroną.
9
Jego miejsce jest w Barcelonie. Kasiorę to niech zarząd kombinuje poprzez pozyskiwanie nowych sponsorów itp.
1
Oglądałem tego Seriego w kompilacji i to co on robi z długimi podaniami to coś pięknego. Fajne ma jeszcze strzały, więc to też duży atut.
1
Być może jest taka szansa; ewentualnie na prawym skrzydle zostanie Messi to wtedy wchodzi w grę kupną np. takiego Erikssena.
0
No i potrzebna jeszcze konkurencja w środku pola. Wydaje mi się, że Rakieta jest na wylocie więc potrzebujemy kreatywnego zawodnika, który dobrze radzi sobie także z defensywą.
0
Deulofeu prawdopodobnie wróci do Barcy za 12 mln, prawdopodobne jest też, że nowym trenerem zostanie Valverde (4-2-3-1) czyli wszystko układa się dosyć klarownie.
Ney i Deulo na skrzydłach, Suarez jako 9, a Messi 10. W pomocy jako 8 Roberto, a 6 Busquets. Obrona Alba-Umtiti-Pique-Vidal i bramkarz ter Stegen.
1
W Sporcie po Wydarzeniach powiedzieli, że 4.
8
W Polsacie powiedzieli, że Real zdobył mistrzostwo po 4 latach. Rzetelność przede wszystkim na pierwszym miejscu.
9
Obejrzałem jeszcze raz powtórki z Albą i jednak zmieniam zdanie. On naprawdę domagał się karnego! Zachowanie karygodne.
4
No to czekamy na Puchar Pocieszenia.
0
No i zaorane.
2
Alba się potknął - to nie była umyślna symulka. To, że arbiter podyktował karnego udowadnia poziom sędziowania w La Liga. Inną sprawą, że Alba nie zachował się fair play i nie powiedział, że karny nie należy się Barcelonie.
2
W sumie taki mecz to mógłby to uznać. xD
6
Co za powalony mecz.
0
Oliwa zawsze sprawiedliwa. Ten sędzia się ośmiesza.
0
Trafiłeś w sedno.