Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No to jeszcze lepiej. :) Miały być negocjacje pomiędzy 6 mln - 10 mln, a skończyło się na ... 4. My sobie ciśniemy bękę z transferów Barcy, ale to się dzieje naprawdę.
0
4 mln euro i 4 mln zmiennych? Haha no kabaret pełną gębą, te 4 mln zmiennych to chyba jak Betis dostanie się do LM a Tello zdobędzie ZP. Żenada
0
Pewnie za Realem ;)
0
Sprzedadzą za ok 20 mln, zarobią na nim 8 mln, a zysk pójdzie na kontrakt dla Messiego. Kasy na transfery jak nie było tak dalej nie będzie.
0
Już się zaczyna, Sheridan nie strzela karnego...
0
Dzisiaj rozpoczynamy okres eurowpierdoli. O 18:00 zaczyna Jagiellonia, a o 20:45 Lech. Mecze co prawda nie będą w TV, ale streamy będą na 100%.
25
Ale rzeź jest tutaj, wszystko usuwają.
0
Tyle napierdyka w ten Pałac Kultury a i tak się trzyma.
1
Czyli Portugalia liczy się w walce o Mistrzostwo Świata w Rosji. Szanse Chile maleją na triumf w przyszłym roku.
2
Polecę klasykiem: NIE MOGLI TAK NA EURO?
2
Gomes tyle miejsca, a on wali w środek i bez siły.
0
Musimy mieć czym rotować na Puchar Gampera, bo jak z Iniesty robiło się dziadka w minionym sezonie to chyba jest coś na rzeczy.
1
Chile to dla mnie bardzo silna reprezentacja; jeżeli Portugalia dzisiaj wygra udowodni mi jednak, że nie przypadkowo wygrała EURO.
1
Zapłaciłbym podatek za znalezienie pieniędzy...
1
Carvajal, Isco, Asensio
0
W jakim przedziale dat obwiązuje kluby rok obrachunkowy? To jest od 1 lipca do 30 czerwca?
0
Chile - Meksyk
1
Kryszałowicz i Messi w jednym - no nieźle
1
Pan Pinkman widzę czujny.
0
Kiedyś hiszpańskie talenty miała Barca, teraz te talenty ma Real.
11
Obyśmy sprzedali tego Deulo z zyskiem bo to nie jest piłkarz na Barcelonę.
0
Odpowiedź trafiona w 100%.
0
Gdzie leci Hiszpania na Polsat Sport?
0
Nie ma to jak ściągać na meczu.
0
Karne za twoją bramką, ale farciarz. :D
0
Pamiętam jak graliśmy z Gruzją w Tbilisi i wtedy dał popis.
5
Przedsmak to jest w PES6 ;)
0
Bez niespodzianki, Alaskhert prowadzi do przerwy 1:0 z Santa Coloma w I rundzie el. do LM.
0
Liga Mistrzów 17/18 będzie ostatnią edycją, w której meczę będą rozpoczynały się o 20:45.
0
Gruzińska stacja ma pokazać mecz Jagi, Lech będzie na lech.tv czy coś takiego.