1

Człowieku to weź ogarnij towarzystwo, bo takiej patologii to nie toleruje.

11

ter Stegen (92) - Semedo (93), Pique (87), Umtiti (93), Alba (89)
Cillessen (89) - Vidal (89), Mascherano (84), Marlon (95), Digne (93)

Całkiem konkretnie.

1

Sport to sobie może gadać. Niech RAC coś powie na ten temat więcej.

0

Komentarz usunięty

0

Człowiek wchodzi na stronę i pierwszy raz fichado! Chyba to jest ta bomba transferowa w tym okienku haha.

0

Szkoda, że Qabala nie jest rozstawiona w III rundzie, bo Jagiellonia w razie awansu mogłaby trafić na jakiś "januszy".

0

Co ten Gajos zrobił hahaha

0

Facebook Lecha

1

12:00 LM 13:00 LE

0

Lech przegrywa z średniakami z Norwegii, ale dają dupy.

2

Legia idzie jak w poprzednim sezonie, czyli na MEGA farcie. Idą śladami Królewskich. :D Ale wiadomo, życzę Legii jak najlepiej i w pucharach i w Polsce.

3

Kiepsko wygląda ten skład Legii na papierze. Natomiast obowiązkiem jest wygraniem z mistrzem Finlandii.

0

Jak to jest jak zawodnik jest wypożyczony to jaki klub płaci pensje? Klub, który wypożycza czy klub wypożyczający?

1

Ja myślałem, że po zakończeniu sezonu na Ramblii nie będzie ruchu, a tu takie zaskoczenie - te okienko transferowe jest bardzo gorące.

0

Kto chciałby ponownie obejrzeć w akcji Pinto na bramce? :D

26

Taka naszła mnie myśl, że Busquets może grać u nas nawet do 40 bo sprinterem nigdy nie był, a kondycje ma nadal świetną.

1

Iniesta pewnie za darmo odejdzie w następnym sezonie.

0

Koleś ze swoim imieniem idealnie pasuje do zespołu z Mediolanu, ale ta cena 30 mln to gruby wynik.

20

Tak trochę dziwnie, że Real już bez Pepe.

40

Ciekawe co za klub takie śmieszki, że chcieli 35 melonów za Roberto.

0

Gdzie masz info o tych 50% podatku? Tak jest zawsze w sytuacji gdy płaci się klauzulę?

17

Jestem ciekaw jaki pomysł ma Ernesto na Paco. Trójka MSN jest praktycznie nie do ruszenia (nie mówię tutaj tylko o grze w pierwszym składzie, ale też o zmianach), a Alcacer po pierwszym sezonie będzie miał na pewno wyższe oczekiwania co do ilości występów.

2

Mundo Deportivo xD

12

Gdyby nie EURO to nie kojarzyłbym w ogóle tego Ceballosa.

0

Chile zmarnowało szanse na wygranie trzeciego z rzędu trofeum; w 2015 i 2016 Copa America, a teraz niewiele zabrakło, żeby wygrali Puchar Konfederacji 2017.

1

Przed chwilą widziałem jak Dani i Ney wracają z wesela. ;) Tylko ten pierwszy się trzyma...

0

Jedne wielkie XD

0

Jak nie powiedzie się Valverde to za rok kontrakt kończy się Simeone.

0

Davids i Ronaldinho w jednym zespole, szkoda że nie są młodsi :) Do tego Giuly i Belletti czyli strzelcy kluczowych goli odpowiednio w 1/2 i finale LM 2006.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?