Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Człowieku to weź ogarnij towarzystwo, bo takiej patologii to nie toleruje.
11
ter Stegen (92) - Semedo (93), Pique (87), Umtiti (93), Alba (89)
Cillessen (89) - Vidal (89), Mascherano (84), Marlon (95), Digne (93)
Całkiem konkretnie.
1
Sport to sobie może gadać. Niech RAC coś powie na ten temat więcej.
0
Komentarz usunięty
0
Człowiek wchodzi na stronę i pierwszy raz fichado! Chyba to jest ta bomba transferowa w tym okienku haha.
11
Spełniam życzenia
https://90l.tribuna.com/images/e7/e4/ba/e7e4bafe2d49471cbad3de5640ec1804.jpg
0
Szkoda, że Qabala nie jest rozstawiona w III rundzie, bo Jagiellonia w razie awansu mogłaby trafić na jakiś "januszy".
0
Co ten Gajos zrobił hahaha
0
Facebook Lecha
1
12:00 LM 13:00 LE
0
Lech przegrywa z średniakami z Norwegii, ale dają dupy.
2
Legia idzie jak w poprzednim sezonie, czyli na MEGA farcie. Idą śladami Królewskich. :D Ale wiadomo, życzę Legii jak najlepiej i w pucharach i w Polsce.
3
Kiepsko wygląda ten skład Legii na papierze. Natomiast obowiązkiem jest wygraniem z mistrzem Finlandii.
0
Jak to jest jak zawodnik jest wypożyczony to jaki klub płaci pensje? Klub, który wypożycza czy klub wypożyczający?
1
Ja myślałem, że po zakończeniu sezonu na Ramblii nie będzie ruchu, a tu takie zaskoczenie - te okienko transferowe jest bardzo gorące.
0
Kto chciałby ponownie obejrzeć w akcji Pinto na bramce? :D
26
Taka naszła mnie myśl, że Busquets może grać u nas nawet do 40 bo sprinterem nigdy nie był, a kondycje ma nadal świetną.
1
Iniesta pewnie za darmo odejdzie w następnym sezonie.
0
Koleś ze swoim imieniem idealnie pasuje do zespołu z Mediolanu, ale ta cena 30 mln to gruby wynik.
20
Tak trochę dziwnie, że Real już bez Pepe.
40
Ciekawe co za klub takie śmieszki, że chcieli 35 melonów za Roberto.
0
Gdzie masz info o tych 50% podatku? Tak jest zawsze w sytuacji gdy płaci się klauzulę?
17
Jestem ciekaw jaki pomysł ma Ernesto na Paco. Trójka MSN jest praktycznie nie do ruszenia (nie mówię tutaj tylko o grze w pierwszym składzie, ale też o zmianach), a Alcacer po pierwszym sezonie będzie miał na pewno wyższe oczekiwania co do ilości występów.
2
Mundo Deportivo xD
12
Gdyby nie EURO to nie kojarzyłbym w ogóle tego Ceballosa.
0
Chile zmarnowało szanse na wygranie trzeciego z rzędu trofeum; w 2015 i 2016 Copa America, a teraz niewiele zabrakło, żeby wygrali Puchar Konfederacji 2017.
1
Przed chwilą widziałem jak Dani i Ney wracają z wesela. ;) Tylko ten pierwszy się trzyma...
0
Jedne wielkie XD
0
Jak nie powiedzie się Valverde to za rok kontrakt kończy się Simeone.
0
Davids i Ronaldinho w jednym zespole, szkoda że nie są młodsi :) Do tego Giuly i Belletti czyli strzelcy kluczowych goli odpowiednio w 1/2 i finale LM 2006.