0

Powstanie liga katalońska, a Barca zacznie grać od I rundy el. do LM. Mało prawdopodobne, ale możliwe do zrealizowania.

0

O kurde masz rację, nawet tego nie zauważyłem. :D 2008, 2014, 2016, 2017

0

No widzę, że kolega najszybszy. Zanotuję plus w dzienniku. ;)

0

W XXI wieku zawodnik ten brał udział w 4 finałach LM i je wygrał. Co to za piłkarz?

3

To niewiarygodne jak to szybko zleciało...

3

A ja w tramwaju.

8

Zgadza się, fatalne odegranie Di Marii do Leo.

0

Ale się ten D. Silva ściął :o Tak, mam Explorera.

0

15 asyst (dane transfermarkt)

0

Luzik jest niedziela.

0

Zwariowane okienko. Myślałem, że Deulofelu przyjdzie, żeby zaraz odsprzedać go z zyskiem. Kolejna sprawa - Neymar odchodzi z Barcy co szokuje całe środowisko piłkarskie. Na koniec zawodnicy, którzy teoretycznie byli na wylocie, zostali (Turan, Vermaelen, Rafinha).

1

Jak dla mnie byłby idealnym jokerem i piszę to na serio.

0

Miało być wzmocnienie na pozycji numer "8" i jak wcześniej zapowiadano jest to Sergi Roberto. Według mnie jest to ruch "na rękę" zarządowi bo nie dość że zaoszczędzą to na dodatek zachowają pozory "stawiania" na wychowanków.

0

Coś czuję, że Di Maria przejdzie do nas.

2

Cypr i Bułgaria wychodzą na prowadzenie 3:2, co za mecze!

0

Ale ten Kapica mnie rozwala, w końcu coś się dzieje w studio piłkarskim.

0

Ronaldo 3 gole i asysta, jest forma.

0

Czy wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć ten koniec okienka na Eleven?

2

Komentarz usunięty

0

Czy ma ktoś link do "multiligi" z dzisiejszych meczów reprezentacyjnych?

0

Nicea nie pomogła.

0

Jeśli Liverpool nie zakontraktuje ofensywnego pomocnika to nici z Cou w FCB.

0

Krychowiak na testach medycznych w WBA. (Przegląd Sportowy)

0

O nawet nie wiedziałem, ciekawe.

0

Legenda C+Sport odchodzi po 20 latach, jestem w szoku, ale życzę wszystkiego najlepszego Panu Tomkowi. Obstawiam prawdopodobnie Polsat.

0

Oby Cou przyszedł. :P

0

Mbappe już w tym PSG?

0

Może paradoksalnie fart Realu się skończy wtedy gdy zaczęli grać w futbol?

0

Kiedy to ostatnio Barca miała więcej punktów niż Real w lidzę? Trochę pewnie minęło.

0

Kto grał wczoraj na prawej obronie, a kto na prawym skrzydle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?