Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powstanie liga katalońska, a Barca zacznie grać od I rundy el. do LM. Mało prawdopodobne, ale możliwe do zrealizowania.
0
O kurde masz rację, nawet tego nie zauważyłem. :D 2008, 2014, 2016, 2017
0
No widzę, że kolega najszybszy. Zanotuję plus w dzienniku. ;)
0
W XXI wieku zawodnik ten brał udział w 4 finałach LM i je wygrał. Co to za piłkarz?
3
To niewiarygodne jak to szybko zleciało...
3
A ja w tramwaju.
8
Zgadza się, fatalne odegranie Di Marii do Leo.
0
Ale się ten D. Silva ściął :o Tak, mam Explorera.
0
15 asyst (dane transfermarkt)
0
Luzik jest niedziela.
0
Zwariowane okienko. Myślałem, że Deulofelu przyjdzie, żeby zaraz odsprzedać go z zyskiem. Kolejna sprawa - Neymar odchodzi z Barcy co szokuje całe środowisko piłkarskie. Na koniec zawodnicy, którzy teoretycznie byli na wylocie, zostali (Turan, Vermaelen, Rafinha).
1
Jak dla mnie byłby idealnym jokerem i piszę to na serio.
0
Miało być wzmocnienie na pozycji numer "8" i jak wcześniej zapowiadano jest to Sergi Roberto. Według mnie jest to ruch "na rękę" zarządowi bo nie dość że zaoszczędzą to na dodatek zachowają pozory "stawiania" na wychowanków.
0
Coś czuję, że Di Maria przejdzie do nas.
2
Cypr i Bułgaria wychodzą na prowadzenie 3:2, co za mecze!
0
Ale ten Kapica mnie rozwala, w końcu coś się dzieje w studio piłkarskim.
0
Ronaldo 3 gole i asysta, jest forma.
0
Czy wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć ten koniec okienka na Eleven?
2
Komentarz usunięty
0
Czy ma ktoś link do "multiligi" z dzisiejszych meczów reprezentacyjnych?
0
Nicea nie pomogła.
0
Jeśli Liverpool nie zakontraktuje ofensywnego pomocnika to nici z Cou w FCB.
0
Krychowiak na testach medycznych w WBA. (Przegląd Sportowy)
0
O nawet nie wiedziałem, ciekawe.
0
Legenda C+Sport odchodzi po 20 latach, jestem w szoku, ale życzę wszystkiego najlepszego Panu Tomkowi. Obstawiam prawdopodobnie Polsat.
0
Oby Cou przyszedł. :P
0
Mbappe już w tym PSG?
0
Może paradoksalnie fart Realu się skończy wtedy gdy zaczęli grać w futbol?
0
Kiedy to ostatnio Barca miała więcej punktów niż Real w lidzę? Trochę pewnie minęło.
0
Kto grał wczoraj na prawej obronie, a kto na prawym skrzydle?