Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz to obojętnie jaki klub zapłaci te 40 mln za Roberto i np. w takiej Anglii dostanie podwyżkę plus nowe doświadczenia w innej lidze niż hiszpańska.
0
Odejdzie do Pepa Guardiolii.
0
West Ham.
1
Neymar asysta wg. flashscore.
1
Deulo u nas w pierwszym składzie, Asensio w Realu na ławce - to jest przepaść jeśli chodzi o kadrę.
1
Można kombinować z tym trio, np. RPG
0
Trójka w pomocy na rewanż w SPH z Realem:
Paulinho - Rakitić - Gomes
1
Gdzie ta petycja to i jo się podpiszę!
8
Wolałbym Seriego, myślę że 40 mln wystarczyłoby Niceii na pokrycie kosztów transferu, a tutaj Paulinho który charakterystyką przypomina Gomesa i Rakiticia.
9
Pique chce być prezesem, a sam kłamie w żywe oczy.
17
Fajnie, że Dembele jest napalony na Barce, ale to co wyprawia z BVB jest po prostu żałosne i skandaliczne.
2
Kiedy kończy się okno transferowe w Chinach? Mamy mało czasu.
0
To za ile Coutinho? 100 mln + 30 mln zmiennych?
6
Póki co wymieniliśmy Neymara na Deulofeu. Wymowne podsumowanie okienka.
1
Ja jestem zupełnie innego zdania, Deulo nie nadaje się na Barce.
0
Guardiola go skusi. :P
0
Osoby, które oglądały mecze Totków - czy Erikssen jest szybki i ma drybling i dałby radę grać na lewym skrzydle czy to tylko zawodnik środka pola?
0
Wziął wolne żeby porwać Ousmane.
0
Co oni tam naobiecali Isco, że zgodził się na klauzulę 700 mln?
3
Ważna informacja dla ludzi, którzy piszą, że są zmęczeni plotami i nie będą wchodzić na Ramble:
Prędzej czy później i tak wejdziecie na stronę, żeby czytać ploty i to jeszcze dziś, więc nie piszcie głupot. ;)
2
Są ploty, że Dembele jest w Paryżu. To teraz już mamy prawdziwy kabaret. :O
1
Dembele ucieczką z treningu BVB chce już zasłużyć na podwyżkę w Barcelonie.
1
Martwi mnie jednak pozycja numer "8", zawodnik który będzie łączyć defensywę z ofensywą. Roberto poczynił olbrzymie postępy, ale mam wrażenie że rywalizacja na tej pozycji będzie mierna jak sezon temu.
0
Zadzwoń do kina i powiedź jaka sytuacja Cię spotkała.
1
Coutinho będzie na sto procent piłkarzem Barcy tylko cała sprawa trwa już zbyt długo i odbije się to na czasie jaki będzie potrzebować Cou do adaptacji do zespołu.
Zresztą Brazylijczyk będzie na okładce PESa 18, który ma podpisany kontrakt z Barcą.
1
My musimy z kolei podgonić i to znacznie jeśli chodzi o Ligę Mistrzów.
6
Brawo Real, kolejne zasłużenie wygrane trofeum.
0
Co jest bo nie oglądam. Znowu spalony? Wiem tylko, że irytujący duet dał gola Białym.
1
Co polecacie na pobudzenie?
Kawa jest dla mnie niedobra, energetyki to świństwo, a yerba to całkiem spoko rozwiązanie tylko kosztowne.
0
Coś ucichły spekulacje na jego temat.