0

Teraz to obojętnie jaki klub zapłaci te 40 mln za Roberto i np. w takiej Anglii dostanie podwyżkę plus nowe doświadczenia w innej lidze niż hiszpańska.

0

Odejdzie do Pepa Guardiolii.

0

West Ham.

1

Neymar asysta wg. flashscore.

1

Deulo u nas w pierwszym składzie, Asensio w Realu na ławce - to jest przepaść jeśli chodzi o kadrę.

1

Można kombinować z tym trio, np. RPG

0

Trójka w pomocy na rewanż w SPH z Realem:
Paulinho - Rakitić - Gomes

1

Gdzie ta petycja to i jo się podpiszę!

8

Wolałbym Seriego, myślę że 40 mln wystarczyłoby Niceii na pokrycie kosztów transferu, a tutaj Paulinho który charakterystyką przypomina Gomesa i Rakiticia.

9

Pique chce być prezesem, a sam kłamie w żywe oczy.

17

Fajnie, że Dembele jest napalony na Barce, ale to co wyprawia z BVB jest po prostu żałosne i skandaliczne.

2

Kiedy kończy się okno transferowe w Chinach? Mamy mało czasu.

0

To za ile Coutinho? 100 mln + 30 mln zmiennych?

6

Póki co wymieniliśmy Neymara na Deulofeu. Wymowne podsumowanie okienka.

1

Ja jestem zupełnie innego zdania, Deulo nie nadaje się na Barce.

0

Guardiola go skusi. :P

0

Osoby, które oglądały mecze Totków - czy Erikssen jest szybki i ma drybling i dałby radę grać na lewym skrzydle czy to tylko zawodnik środka pola?

0

Wziął wolne żeby porwać Ousmane.

0

Co oni tam naobiecali Isco, że zgodził się na klauzulę 700 mln?

3

Ważna informacja dla ludzi, którzy piszą, że są zmęczeni plotami i nie będą wchodzić na Ramble:
Prędzej czy później i tak wejdziecie na stronę, żeby czytać ploty i to jeszcze dziś, więc nie piszcie głupot. ;)

2

Są ploty, że Dembele jest w Paryżu. To teraz już mamy prawdziwy kabaret. :O

1

Dembele ucieczką z treningu BVB chce już zasłużyć na podwyżkę w Barcelonie.

1

Martwi mnie jednak pozycja numer "8", zawodnik który będzie łączyć defensywę z ofensywą. Roberto poczynił olbrzymie postępy, ale mam wrażenie że rywalizacja na tej pozycji będzie mierna jak sezon temu.

0

Zadzwoń do kina i powiedź jaka sytuacja Cię spotkała.

1

Coutinho będzie na sto procent piłkarzem Barcy tylko cała sprawa trwa już zbyt długo i odbije się to na czasie jaki będzie potrzebować Cou do adaptacji do zespołu.
Zresztą Brazylijczyk będzie na okładce PESa 18, który ma podpisany kontrakt z Barcą.

1

My musimy z kolei podgonić i to znacznie jeśli chodzi o Ligę Mistrzów.

6

Brawo Real, kolejne zasłużenie wygrane trofeum.

0

Co jest bo nie oglądam. Znowu spalony? Wiem tylko, że irytujący duet dał gola Białym.

1

Co polecacie na pobudzenie?
Kawa jest dla mnie niedobra, energetyki to świństwo, a yerba to całkiem spoko rozwiązanie tylko kosztowne.

0

Coś ucichły spekulacje na jego temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?