Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczekaj na jakąś promocję na gram.pl bo rok temu wychaczyłem fife 17 za 99 zl pod koniec września.
1
Dembele i klauzula 400 mln. Jeżeli tendencja się utrzyma to PSG spokojnie wykupi Francuza za parę sezonów.
1
Dzisiaj zaczyna się operacja Messi-negocjator; jeżeli nie uda się z nikim porozumieć to wyczuwam pierwszy lepszy lot Leo do Manchesteru.
0
Mogą trafić jedynie na PSG. :D
1
CR7 ładuje gole jak za dawnych lat. Portugalczyk widząc co wyprawia Asensio chyba wziął się za siebie bo ma świadomość, że obecnie jest tylko zmiennikiem dla Hiszpana.
8
Rzeźniczak zrobił złoty interes. Jakub ponownie w LM, brawo!
0
Będą jaja jak ten atak hakerski będzie proroczy. ;)
0
No to sprawa jasna xD
1
Ten Saint-Maximin ma jakąś klauzulę?
0
W ostatnim meczu ligowym dostał szansę od pierwszych minut i strzelił gola, więc jest nadzieja.
3
Jeśli Basaksehir wyeliminuje Seville to w LM zamelduje się były gracz Widzewa Łódź, Stefano Napoleoni.
Natomiast pewne już jest, że w tegorocznej LM zagra były gracz ŁKS-u Łódź - Paulinho.
0
Olympiakos prowadzi, czyli Hasi i Odidja prawdopodobnie ponownie zawitają w LM.
1
Maribor może zagrać znowu w LM, a on jest tak cienki jak Legia rok temu w sierpniu.
8
Seri lepszy w defensywie, ale gorszy w ofensywie od Xaviego. W linii pomocy z Busquetsem i Coutinho pasowałby idealnie.
0
Ten Diaz z Dominikany co grał w tamtym sezonie w Realu już 3 gola w lidze francuskiej. Jakość tych młodych piłkarzy z Realu jest nieprawdopodobna.
1
Całkiem prawdopodobne, to by w sumie wszystko wyjaśniło.
0
Wiecie może o której godzinie był wczoraj zamach w Barcelonie? Wczoraj zrobiłem sobie długą drzemkę od ok. 17-20 i śnił mi się zamach terrorystyczny, a potem się budzę i czytam o wydarzeniach z Barcelony
0
No to identycznie jak ja.
0
Proponuję taki atak na Betis: Vidal, Alcacer, Deulo
0
Dobra, można iść spać - jak się obudzimy rano to myślę, że będzie jakieś fichado bo przecież transfer to kwestia kilku godzin. Spokojnej nocy życzę.
2
Deulo - Paco - Messi ? Coś nie tak z Grizli.
0
Prawa strona niewidoczna, Roberto wku****** grą na prawym wahadle, wolałby grać w środku.
1
Real robi Barcelone Guardioli. Bardzo to boli, ale z drugiej strony przyjemne dla oka.
0
Jak tam negocjacje odnośnie Cou i Dembe?
0
Coentrao jaki kabaret teraz odwalił.
1
Zawsze muszą być wały gdy ściągamy Brazylijczyka, ZAWSZE.
0
To Roberto odejdzie jak będzie musiał grać na PO.
0
Bendzie na Di Marije
1
To zaczynam się bać już tego wszystkiego...
0
Jaką klauzulę ma Busquets?