0

Poczekaj na jakąś promocję na gram.pl bo rok temu wychaczyłem fife 17 za 99 zl pod koniec września.

1

Dembele i klauzula 400 mln. Jeżeli tendencja się utrzyma to PSG spokojnie wykupi Francuza za parę sezonów.

1

Dzisiaj zaczyna się operacja Messi-negocjator; jeżeli nie uda się z nikim porozumieć to wyczuwam pierwszy lepszy lot Leo do Manchesteru.

0

Mogą trafić jedynie na PSG. :D

1

CR7 ładuje gole jak za dawnych lat. Portugalczyk widząc co wyprawia Asensio chyba wziął się za siebie bo ma świadomość, że obecnie jest tylko zmiennikiem dla Hiszpana.

8

Rzeźniczak zrobił złoty interes. Jakub ponownie w LM, brawo!

0

Będą jaja jak ten atak hakerski będzie proroczy. ;)

0

No to sprawa jasna xD

1

Ten Saint-Maximin ma jakąś klauzulę?

0

W ostatnim meczu ligowym dostał szansę od pierwszych minut i strzelił gola, więc jest nadzieja.

3

Jeśli Basaksehir wyeliminuje Seville to w LM zamelduje się były gracz Widzewa Łódź, Stefano Napoleoni.
Natomiast pewne już jest, że w tegorocznej LM zagra były gracz ŁKS-u Łódź - Paulinho.

0

Olympiakos prowadzi, czyli Hasi i Odidja prawdopodobnie ponownie zawitają w LM.

1

Maribor może zagrać znowu w LM, a on jest tak cienki jak Legia rok temu w sierpniu.

8

Seri lepszy w defensywie, ale gorszy w ofensywie od Xaviego. W linii pomocy z Busquetsem i Coutinho pasowałby idealnie.

0

Ten Diaz z Dominikany co grał w tamtym sezonie w Realu już 3 gola w lidze francuskiej. Jakość tych młodych piłkarzy z Realu jest nieprawdopodobna.

1

Całkiem prawdopodobne, to by w sumie wszystko wyjaśniło.

0

Wiecie może o której godzinie był wczoraj zamach w Barcelonie? Wczoraj zrobiłem sobie długą drzemkę od ok. 17-20 i śnił mi się zamach terrorystyczny, a potem się budzę i czytam o wydarzeniach z Barcelony

0

No to identycznie jak ja.

0

Proponuję taki atak na Betis: Vidal, Alcacer, Deulo

0

Dobra, można iść spać - jak się obudzimy rano to myślę, że będzie jakieś fichado bo przecież transfer to kwestia kilku godzin. Spokojnej nocy życzę.

2

Deulo - Paco - Messi ? Coś nie tak z Grizli.

0

Prawa strona niewidoczna, Roberto wku****** grą na prawym wahadle, wolałby grać w środku.

1

Real robi Barcelone Guardioli. Bardzo to boli, ale z drugiej strony przyjemne dla oka.

0

Jak tam negocjacje odnośnie Cou i Dembe?

0

Coentrao jaki kabaret teraz odwalił.

1

Zawsze muszą być wały gdy ściągamy Brazylijczyka, ZAWSZE.

0

To Roberto odejdzie jak będzie musiał grać na PO.

0

Bendzie na Di Marije

1

To zaczynam się bać już tego wszystkiego...

0

Jaką klauzulę ma Busquets?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?