Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomysł z Verrattim już upadł, marne są szanse że Seri do nas jednak przyjdzie, więc zostajemy z "transferem" Roberto. Jeśli chodzi o pomoc to mamy sporo piłkarzy, więc brak transferów na tą pozycję jest zrozumiały, jednak problem tkwi w tym, że piłkarze jakich mamy są wątpliwej jakości.
1
Marysia niezła typiara, dzwoni do każdego wiedząc że nikt od niej nie odbierze. :/
1
Patrząc na obecne realia ta klauzula jest śmieszną kwotą - nawet na takiego Martineza. Według mnie nie uda się wynegocjować mniej.
2
Grande dia i dawać fisiado jakieś
0
Jak będzie Coutinho to Dembele już nie, kasa z Neymara pójdzie na stadion.
6
Ojrzyński to polski Cholo Simeone.
13
Benfica jakie agenty, nie mają 5 mln na transfer za Douglasa i też chcą żeby Barca płaciła pensje. Każdy chce dymać Barce.
0
Kupimy Coutinho ale za 222 mln, taka smutna prawda.
2
To jednak Ney w Porto. ;)
9
Pół żartem, pół serio zwolniło się miejsce dla zawodnika z poza UE.
0
Trzeba powiedzieć jasno, że zawodnik który przyjdzie w miejsce Neymara zostanie w przyszłości kluczową postacią w ofensywie i swoistym liderem.
Messi i Suarez po 30 lat, więc są bliżej końca kariery niż jej dalszego rozwoju, więc trzeba ściągnąć młodego piłkarza, który będzie wiodąca postacią w ofensywie w erze bez Messiego.
4
Dzięki Neymar za 4 sezony, głównie za LM 14/15 i jesień 2015 - powodzenia w nowym klubie.
13
Fajnie posłuchać PLKD, brawa dla niego.
0
Niech Arda albo Paco szykują formę bo o ile Ney zostanie to przez te zawirowania będzie bez formy.
0
Według mnie Neymarowi zamąciło w głowie kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt osób i teraz Brazylijczyk nie potrafi podjąć decyzji.
9
Benfica ma mnóstwo kasy teraz, więc minimum 50 mln euro
1
La Rambla jest potężniejsza jeśli chodzi o Facebook i Twitter jeśli chodzi o media społecznościowe.
2
Coutinho to prawie kopia Isco, czyli bardzo duża jakość piłkarska tylko jest problem, że czasami zbyt często "holują" piłkę i to ich największy mankament.
9
Jeszcze będziecie tęsknić za Neymarem. Piłkarz absolutnie z topu, zastanawiałem się jak poradzi sobie w Barcy i potwierdził klasę.
0
Teraz Neymarowi do głowy może przemówić już tylko Messi i oby Argentyńczyk to zrobił bo to należy do jednych z obowiązków jednego z kapitanów.
1
Siemaszko haha ten zadymiarz xD
Arka Gdynia k**** świnia robi wszystkich jak chce
0
Chodzi mi o Jean'a Seri.
1
Seri cofa się do linii obrony, żeby rozegrać piłkę do tyłu, bierze udział w akcjach ofensywnych i to wszytko przez 90 minut na nie najgorszym tempie. Człowiek ma żelazne płuca i niewątpliwie nadaje się do gry "box to box", ale nie wiem jakby się sprawdził w Barcelonie gdzie większość gry opiera się na ataku pozycyjnym i tu jest problem bo Ser nie mógłby ukazać swoich największych walorów (zresztą podobnie jest z Rakietą).
0
O której mecz?
14
Nie chcę Dybali kosztem Neymara.
0
PNA straci klimat, to "zimowa" impreza.
5
Nie dowierzam co się stało, błagam niech to nie będzie prawda...
Parę godzin temu LP wstawiło nowy teledysk...
2
Według mnie niektórzy nie doceniają Neymara. To jest zawodnik z absolutnego topu i jego umiejętności nie podlegają żadnej dyskusji. Potrafił ciągnąć rep. Brazylii i Barce w wielu meczach zwłaszcza w rewanżu z PSG, a chłopak ma dopiero 25 lat!
Neymar dopiero będzie wchodzić na ten najwyższy level i jestem pewien, że udowodni niedowiarkom, że potrafi utrzymać wysoki poziom przez CAŁY sezon i dlaczego jestem tego pewien? U Neymara widać w każdym kolejnym sezonie progres jeśli chodzi o odpowiedzialność za rolę lidera w formacji ofensywnej i póki co ustępuje Messiemu, ale w przyszłości to Brazylijczyk będzie wiodącą postacią w futbolu.
2
Ktoś tutaj postawił na awans Botev Płowidiw i Bułgarzy już prowadzą.
0
Wniosek? Don Corleone to iluminati