1

Pomysł z Verrattim już upadł, marne są szanse że Seri do nas jednak przyjdzie, więc zostajemy z "transferem" Roberto. Jeśli chodzi o pomoc to mamy sporo piłkarzy, więc brak transferów na tą pozycję jest zrozumiały, jednak problem tkwi w tym, że piłkarze jakich mamy są wątpliwej jakości.

1

Marysia niezła typiara, dzwoni do każdego wiedząc że nikt od niej nie odbierze. :/

1

Patrząc na obecne realia ta klauzula jest śmieszną kwotą - nawet na takiego Martineza. Według mnie nie uda się wynegocjować mniej.

2

Grande dia i dawać fisiado jakieś

0

Jak będzie Coutinho to Dembele już nie, kasa z Neymara pójdzie na stadion.

6

Ojrzyński to polski Cholo Simeone.

13

Benfica jakie agenty, nie mają 5 mln na transfer za Douglasa i też chcą żeby Barca płaciła pensje. Każdy chce dymać Barce.

0

Kupimy Coutinho ale za 222 mln, taka smutna prawda.

2

To jednak Ney w Porto. ;)

9

Pół żartem, pół serio zwolniło się miejsce dla zawodnika z poza UE.

0

Trzeba powiedzieć jasno, że zawodnik który przyjdzie w miejsce Neymara zostanie w przyszłości kluczową postacią w ofensywie i swoistym liderem.
Messi i Suarez po 30 lat, więc są bliżej końca kariery niż jej dalszego rozwoju, więc trzeba ściągnąć młodego piłkarza, który będzie wiodąca postacią w ofensywie w erze bez Messiego.

4

Dzięki Neymar za 4 sezony, głównie za LM 14/15 i jesień 2015 - powodzenia w nowym klubie.

13

Fajnie posłuchać PLKD, brawa dla niego.

0

Niech Arda albo Paco szykują formę bo o ile Ney zostanie to przez te zawirowania będzie bez formy.

0

Według mnie Neymarowi zamąciło w głowie kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt osób i teraz Brazylijczyk nie potrafi podjąć decyzji.

9

Benfica ma mnóstwo kasy teraz, więc minimum 50 mln euro

1

La Rambla jest potężniejsza jeśli chodzi o Facebook i Twitter jeśli chodzi o media społecznościowe.

2

Coutinho to prawie kopia Isco, czyli bardzo duża jakość piłkarska tylko jest problem, że czasami zbyt często "holują" piłkę i to ich największy mankament.

9

Jeszcze będziecie tęsknić za Neymarem. Piłkarz absolutnie z topu, zastanawiałem się jak poradzi sobie w Barcy i potwierdził klasę.

0

Teraz Neymarowi do głowy może przemówić już tylko Messi i oby Argentyńczyk to zrobił bo to należy do jednych z obowiązków jednego z kapitanów.

1

Siemaszko haha ten zadymiarz xD
Arka Gdynia k**** świnia robi wszystkich jak chce

0

Chodzi mi o Jean'a Seri.

1

Seri cofa się do linii obrony, żeby rozegrać piłkę do tyłu, bierze udział w akcjach ofensywnych i to wszytko przez 90 minut na nie najgorszym tempie. Człowiek ma żelazne płuca i niewątpliwie nadaje się do gry "box to box", ale nie wiem jakby się sprawdził w Barcelonie gdzie większość gry opiera się na ataku pozycyjnym i tu jest problem bo Ser nie mógłby ukazać swoich największych walorów (zresztą podobnie jest z Rakietą).

0

O której mecz?

14

Nie chcę Dybali kosztem Neymara.

0

PNA straci klimat, to "zimowa" impreza.

5

Nie dowierzam co się stało, błagam niech to nie będzie prawda...
Parę godzin temu LP wstawiło nowy teledysk...

2

Według mnie niektórzy nie doceniają Neymara. To jest zawodnik z absolutnego topu i jego umiejętności nie podlegają żadnej dyskusji. Potrafił ciągnąć rep. Brazylii i Barce w wielu meczach zwłaszcza w rewanżu z PSG, a chłopak ma dopiero 25 lat!

Neymar dopiero będzie wchodzić na ten najwyższy level i jestem pewien, że udowodni niedowiarkom, że potrafi utrzymać wysoki poziom przez CAŁY sezon i dlaczego jestem tego pewien? U Neymara widać w każdym kolejnym sezonie progres jeśli chodzi o odpowiedzialność za rolę lidera w formacji ofensywnej i póki co ustępuje Messiemu, ale w przyszłości to Brazylijczyk będzie wiodącą postacią w futbolu.

2

Ktoś tutaj postawił na awans Botev Płowidiw i Bułgarzy już prowadzą.

0

Wniosek? Don Corleone to iluminati

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?