Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal jest jednak głupszy niż myślałem; teraz Ronaldo będzie miał mega motywację, żeby pokazać swoją klasę.
0
To twoje "ABC"
0
Myślę, że tak.
1
Curaçao wygrało Puchar Karaibów! W finale pokonali Jamajkę 2:1, a dwie bramki dla triumfatorów strzelił E. HOOI.
1
Haha, w końcu mamy -inho w Barcelonie! Jeszcze dojdzie Lucas Lima i Neymar może robić imprezki na full audio.
0
Kto wchodzi przy takich wynikach do 1/2?
0
Kto Waszym zdaniem jest lepszy? Saul Niguez czy Sergi Roberto?
3
Nie da się spać, za gorąco.
1
Niech Włosi strzelą jeszcze jednego to Niemcy odpadną z turnieju.
0
Kto teraz prowadzi w grupie? Niemcy czy Włochy?
0
Znacie i polecacie jakieś ciekawe bonusy u bukmacherow przy zakładaniu konta?
0
Jakby wyciągnęli Munira i Tello łącznie za 32 mln to byłbym w szoku.
0
Czy posiada ktoś cały meczyk z kom. PL Barca - PSG aka Wielka Remontada? Jak ktoś ma jakieś linki to byłbym wdzięczny.
0
A myślałem że to będzie ich pierwszy bramkarz w nadchodzącym sezonie.
0
To teraz Lewandowski niech zagra dla Niemiec, a Podolski dla Polski. FIFA to jednak jeden wielki cyrk.
0
Ale super meczyk Włochy - Czechy!
0
Z wyglądu drugi Neymar.
0
Takiej kombinacji na rambli jeszcze nie widziałem. :D
0
Jestem sceptycznie nastawiony na tego Lucasa Lime. Niby przyjdzie za darmo, ale uszczupli się budżet poświęcony na wynagrodzenia piłkarzy + dojdą prowizje menadżerskie i okaże się, że na Verattiego nie starczy.
0
Ciekawe czemu nie gra Gaya.
0
Słowacja show na U21!
0
Podobna charakterystyka do Roberto; niestety nie do wyciągnięcia z Bayernu - na pewno zażyczyliby więcej niż 50 mln.
1
Mam nadzieję, że nie ściągniemy Deulofeu i Bellerina bo to dwaj typowi jeźdźcy bez głowy. Głównym atutem tych piłkarzy to jedynie szybkość i nic więcej. Chyba jedyną przesłanką dlaczego Barca chce ich kupić jest to, że obaj pochodzą z Katalonii...
1
Ale chyba jakby Barca sprzedała go za te 5 mln to wtedy nie musiałaby płacić mu tych 4 mln za rok gry bo wynagrodzenie płaciłby już inny klub. Wtedy Barca jest normalnie 5 mln na plusie.
Albo po prostu czegoś nie rozumiem. :)
0
Jakiś ślepy jestem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kogoś z tych drużyn:
Dundalk FC (Irlandia)
FK Vardar (Skopje) (Macedonia)
HŠK Zrinjski (Mostar) (Bośnia i Hercegowina)
zwycięzca I rundy
zwycięzca I rundy
IFK Mariehamn (Finlandia)
źródło: 90minut.pl
0
O 12:00 losowanie LM, a o 13:00 LE.
na uefa.com
0
I czekać aż Robert Lewandowski wzniesie puchar za Mistrzostwo Świata. :)
0
Eden Hazard