0

Vidal jest jednak głupszy niż myślałem; teraz Ronaldo będzie miał mega motywację, żeby pokazać swoją klasę.

0

To twoje "ABC"

0

Myślę, że tak.

1

Curaçao wygrało Puchar Karaibów! W finale pokonali Jamajkę 2:1, a dwie bramki dla triumfatorów strzelił E. HOOI.

1

Haha, w końcu mamy -inho w Barcelonie! Jeszcze dojdzie Lucas Lima i Neymar może robić imprezki na full audio.

0

Kto wchodzi przy takich wynikach do 1/2?

0

Kto Waszym zdaniem jest lepszy? Saul Niguez czy Sergi Roberto?

3

Nie da się spać, za gorąco.

1

Niech Włosi strzelą jeszcze jednego to Niemcy odpadną z turnieju.

0

Kto teraz prowadzi w grupie? Niemcy czy Włochy?

0

Znacie i polecacie jakieś ciekawe bonusy u bukmacherow przy zakładaniu konta?

0

Jakby wyciągnęli Munira i Tello łącznie za 32 mln to byłbym w szoku.

0

Czy posiada ktoś cały meczyk z kom. PL Barca - PSG aka Wielka Remontada? Jak ktoś ma jakieś linki to byłbym wdzięczny.

0

A myślałem że to będzie ich pierwszy bramkarz w nadchodzącym sezonie.

0

To teraz Lewandowski niech zagra dla Niemiec, a Podolski dla Polski. FIFA to jednak jeden wielki cyrk.

0

Ale super meczyk Włochy - Czechy!

0

Z wyglądu drugi Neymar.

0

Takiej kombinacji na rambli jeszcze nie widziałem. :D

0

Jestem sceptycznie nastawiony na tego Lucasa Lime. Niby przyjdzie za darmo, ale uszczupli się budżet poświęcony na wynagrodzenia piłkarzy + dojdą prowizje menadżerskie i okaże się, że na Verattiego nie starczy.

0

Ciekawe czemu nie gra Gaya.

0

Słowacja show na U21!

0

Podobna charakterystyka do Roberto; niestety nie do wyciągnięcia z Bayernu - na pewno zażyczyliby więcej niż 50 mln.

1

Mam nadzieję, że nie ściągniemy Deulofeu i Bellerina bo to dwaj typowi jeźdźcy bez głowy. Głównym atutem tych piłkarzy to jedynie szybkość i nic więcej. Chyba jedyną przesłanką dlaczego Barca chce ich kupić jest to, że obaj pochodzą z Katalonii...

1

Ale chyba jakby Barca sprzedała go za te 5 mln to wtedy nie musiałaby płacić mu tych 4 mln za rok gry bo wynagrodzenie płaciłby już inny klub. Wtedy Barca jest normalnie 5 mln na plusie.

Albo po prostu czegoś nie rozumiem. :)

0

Jakiś ślepy jestem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kogoś z tych drużyn:

Dundalk FC (Irlandia)
FK Vardar (Skopje) (Macedonia)
HŠK Zrinjski (Mostar) (Bośnia i Hercegowina)
zwycięzca I rundy
zwycięzca I rundy
IFK Mariehamn (Finlandia)

źródło: 90minut.pl

0

O 12:00 losowanie LM, a o 13:00 LE.

na uefa.com

0

I czekać aż Robert Lewandowski wzniesie puchar za Mistrzostwo Świata. :)

0

Eden Hazard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?